Спешна нужда от съвети!!! РАК !

  • 16 601
  • 46
  •   1
Отговори
  • Мнения: 4
Здравейте, 
Миналата седмица ми поставиха диагноза рак на стомаха ! Първите няколко дни дори не осъзнавах реално какво се случва...сега обаче,след като осъзнах ме обхваща все по-голяма паника..! Изчетох  доста неща в нета и колкото можах тук във форума,но всичко е разпокъсано.
Бих искала да ми дадете съвети които лично сте пробвали за билково лечение! Кое наистина действа,дори и само за засилване на организма!!!!
Благодаря ви... имам нужда от вашата помощ  javascript:void(0);

# 1
  • Другата България
  • Мнения: 37 258
Сигурно ли е, че е рак? С какво изследване се установи, при какви симптоми, потърси ли второ мнение?

# 2
  • Мнения: 4
Направиха ми скенер в Токуда с контрастно вещество.По тяхно мнение трябва операция ! В сряда отивам в ракова болница за второ мнение и поне още едно изследване...Симптомите бяха болки в корема и нещо като спазми,но от време на време и тежест...нищо сериозно ! И така от почти половин година и чак сега реших все пак да се прегледам !

# 3
  • Другата България
  • Мнения: 37 258
Не знам какво да ти кажа....задължително потърси второ мнение, и ако се потвърди не се бави с ...каквото трябва!
Късмет ти желая, кураж и не се предавай! Hug Hug

# 4
  • Мнения: 4
Благодаря ти наистина !!! Ще действам максимално във всяко възможно отношение,аз за това и направих темата ! Искам да вярвам,че няма начин да няма начин !!!

# 5
  • Мнения: 178
Отрова от син скорпион, за засилване на организма при химиотерапията, ако е нужна такава. Успех и кураж  bouquet

# 6
  • Мнения: 4
Само при химиотерапия ли се пие...и ако не от къде да я намеря ! Благодаря !

# 7
  • Мнения: 178
писах ти лс

# 8
  • Мнения: 0
Можеш да започнеш с Биобран и Канелим. Това са билкови продукти, клинично тествани с много положителни резултати. Канелима атакува директно тумурното образование, а Биобрана поддържа силата и тонуса, имунната система. Той е имуномодулатор. Познавам много хора, който ги използват и са доволни. Можеш да прочетеш информация в интернет има доста. Успех и силен дух !!!

# 9
  • Мнения: 2 237
Не долюбвам Токуда като болница. Некадърници. Аз не бих им повярвала, за нищо. Отиди в Онкологията, нашите гастроентеролози са страхотни ! (Казвам нашите защото работя там).

# 10
  • Мнения: 4
Можеш да започнеш с Биобран и Канелим. Това са билкови продукти, клинично тествани с много положителни резултати. Канелима атакува директно тумурното образование, а Биобрана поддържа силата и тонуса, имунната система. Той е имуномодулатор. Познавам много хора, който ги използват и са доволни. Можеш да прочетеш информация в интернет има доста. Успех и силен дух !!!
 
 Благодаря щом са клинично тествани значи ще ги открия лесно,сигурно и в аптеките ще ги има! А сега се захващам да ги проучвам в нета !

# 11
  • Мнения: 4
Не долюбвам Токуда като болница. Некадърници. Аз не бих им повярвала, за нищо. Отиди в Онкологията, нашите гастроентеролози са страхотни ! (Казвам нашите защото работя там).

И аз изпитвам съмнения за това и в сряда отивам в раковата!!! А и ако ще се оперирам ми се иска да е на базата на поне още едно изследване !!! Но все пак ще си взема и изследването от тукуда поне да им го покажа...мисля,че така е най-редно. Благодаря за подкрепата !!! 

# 12
  • Мнения: 2 237
Само да ти кажа, че в нашата болница не признаваме други изследвания. Още повече такива от Токуда. Ще ги погледнат може би, но няма да им се доверят напълно. Ще ти изискат сигурно нови, направени при нас. Поне в нашата клиника така действаме.
Успех утре,  много са ни добри лекарите и не се притеснявай  Hug

# 13
  • Мнения: 178
Не долюбвам Токуда като болница. Некадърници. Аз не бих им повярвала, за нищо. Отиди в Онкологията, нашите гастроентеролози са страхотни ! (Казвам нашите защото работя там).
Някак не е коректно, още повече от страна на колежка, да ги обобщаваш така... Да не говорим, че Токуда е може би единствената болница в София, в която съм била, в която пациентът с кофти диагноза е третиран като бял човек, а не като "пътник" - имам доста впечатления и от Пирогов, ВМА, Трета Градска и Онкологията, за съжаление. Кабинети им, болнични стаи, дежурни сестри, които, о, чудо, обръщат денонощно внимание на болните - другите болници има много от какво да се научат от Токуда. Peace Некадърници може да има навсякъде, но свестните лекари преобладават според мен.

# 14
  • Мнения: 2 237
Коректно или не, мен това не ме интересува. Казвам каквото мисля. За съжаление имам личен опит с тях....Продължавам да твърдя, че на Токуда не бих се доверила, след като лично мен щяха да ме уморят. И не само мен !

Искрено се надявам, че са сгрешили и авторката няма да е болна от рак  Praynig Нищо друго не е от значение.

Последна редакция: вт, 25 фев 2014, 23:54 от blizna4e

Общи условия

Активация на акаунт