Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 25 фев. 2014, 00:35 ч.

Скандинавска литература

• 120 600
  • 708
  •   1
Отговори
# 705
  • София
Даже ми е на бюрото и ако не бях затрупана с работа, като нищо можех да почета днес Simple Smile.

Видяхте ли това:

https://www.facebook.com/emaspublishing/photos/a.101505819508970 … ype=3&theater

# 706
  • София
Някой да е чел "Слънчева буря" на Оса Ларшон? Излезе преди известно време, но отзиви не срещам все още newsm78

На мен ми допадна, макар че останаха неясни неща в криминалната история. Оса Ларшон пише приятно.

# 707
Благодаря за отзивите Hug
Ауууу, момичета, недейте така! Списъкът ми за покупки става все по-голям #Crazy Преди малко разглеждах "Макбет" на Несбьо и се чудих дали да си я купувам, но в крайна сметка се отказах. Оставям си я за по-нататък обаче.

# 708
Г-ца Д. , благодаря, наясно съм с идентичността на Ларш Кеплер и също ми е в списъка.
Преровила съм тази тема ,а и куп други на доста места - сайтове, форуми, блогове, преравям и
индивидуалните сайтове на издателствата поне веднъж месечно..., Ровя изключително
много за Скандинавски автори и дори имам тетрадка с имената им по азбучен ред ,за да ми е
по-лесно да не пропусна някой Grinning Счетох,че ще ме сметнете за побъркана,затова не го споменах :Р
Чела съм резюметата на книгите им и някои отзиви , затова знам за какво става въпрос в тях,
просто имам много да  наваксвам , но малко по-малко напредвам с четенето Simple Smile

Имам двете издадени на блгарски книги на Гюнар Столесен - Нощем вълците са черни и Докато
смъртта ни раздели, но за сега си ме чакат търпеливо в шкафа. Иначе съм гледала всички филми
от поредицата за Варг Веум , прекрасна поредица наистина.

Слънчева буря и аз си я взех, но ще изчакам до Коледа ,за да ми пасва атмосферата Simple Smile И без това
имам куп други натрупани  неща да чета, скоро мисля да хвана Карин Фосум.

Корицата на Кръв по снега е разкошна Heart Нямам търпение да стигне до мен Heart

Ето нещо ново и още топло - https://www.ozone.bg/product/dobriyat-valk/ . Книгата завършва трилогия,
за която за съжаление не мога да ви дам отзиви, още не съм я започнала ...

Последна редакция: вт, 28 авг 2018, 22:41 от Nordica

Редакция на ключовите думи на тема

Общи условия

Активация на акаунт