32 ОДЗ "Българче" - жк. Люлин - София

  • 12 330
  • 11
  •   1
Отговори
  • Мнения: 124
Информация за родители
 

ВАЖНО!

 

До родителите на децата от ОДЗ№32"Българче"

 Уважаеми  родители,

На  основание заповед РД-09-389/28.10.2013г. на  Кмета на р-н "Люлин", гр.София  от 01.11.2013г.  в ОДЗ №32 "Българче" започва ремонтно-възстановителна  работа. Детската градина не работи с деца! Информация  за дейността  ще следите на сайта  на р-н "Люлин" - www.Lyulin.bg , рубрика "Новини" и "Обявления".

 

В ОДЗ №32 "Българче" има две яслени групи /за деца на възраст от 1 г. до 3 г./ и шест градински групи /за деца на възраст от 3 г. до постъпване в първи клас/, разпределени по възраст, както следва: 2 първи групи, 1втора група, 2 трети подготвителни групи и 1 четвърта подготвителна група. В яслената група децата са смесени по възраст /за учебната 2013/2014 година- това са деца, родени през 2011г. и 2012г./. Децата, родени праз 2010 г., посещавалите детската ясла на ОДЗ№32, се приемат приоритетно в първа група от м.септември 2013 г. В първите групи има възможност за прием на 38 деца за учебната 2013/2014 г. За същата учебна 2012/2013 година в яслената група има възможност за прием на  6 деца родени 2011 г. и 10 деца родени през 2012 г. Допълнителен прием на деца родени 2011г. -15 и деца родени през 2012г.-10 броя от месец септември 2013г.

Тук вашите деца ще получат равен шанс за обучение, възпитани е и развитие чрез:
- създаване и осигуряване на творчески и емоционален комфорт за всяко дете;
- взаимодействие и доброволно партньорство между педагогическите екипи и
семействата.
Екипите са квалифицирани, амбициозни, информирани и работят по Програма "Стъпка
по стъпка" и Програма за подготовка на децата за училище.
Приоритети на програмите са:
- индивидуален подход към всяко дете;
- право на избор в центровете за дейност;
- учене чрез игра;
- подготовка на децата за училище;
- работа със семействата.
По желание на родителите се предлагат следните допълнителни дейности:
- ранно чуждоезиково обучение по английски език;
- футбол;
- театрална дейност;
- приложни изкуства;
- народни танци.

ЗА ДА СЕ ЧУВСТВАТ ДЕЦАТА ВИ ДОБРЕ, ИЗБЕРЕТЕ ОДЗ 32!

# 1
  • Мнения: 124
Здравейте мами и татковци Simple Smile

Търсих доста мнения и отзиви за това ОДЗ в Люлин, но няма нищо! Аз съм го избрала за моето дете и се надявам да го приемат от септември в първа яслена група.
Моля, който има информация нека я сподели....за да си направя изводи и да взема категорично решение.

Ще съм благодарна на всички, които се включат!

# 2
  • Мнения: 4 017
Има добри отзиви. Ако ти е удобно, няма какво да се чудиш. Избирайте си го за първо желание.

# 3
  • Мнения: 124
Ходихме през уикенда с ММ да видим това ОДЗ. Истината е, че не ни е много близо, но пък в момента и правят основен ремонт и хубавото е, че всичко ще бъде чистичко и новичко поне изевстно време. На инф. табела пише, че ремонта е започнал през ноември 2013г. .... кога ли ще приключи, дали ще са готови до септември-октомври...никой не знае.

# 4
  • София
  • Мнения: 16 691
Здравейте, отдавна не е писано в темата, но не намерих друга.
Търся мнения за ОДЗ-то и дали е приключил ремонта?

# 5
  • Мнения: 3
Ремонта приключи! отдавна!
но има 3-4 свободни дейност за избор! Децата не са извеждани навън защото уредите на площадката не са укрепени. Децата зяпат ДВД, а не се занимават да ги учат да играят Sad
Ако имаше начин щях да го махна оттам!

# 6
  • София
  • Мнения: 16 691
Олеле, ужас. Е от колко време не извеждат децата?

# 7
  • Мнения: 464
записвам се да следя темата ,че и ние сме за ясла .....

# 8
  • Мнения: 56
Ремонта приключи! отдавна!
но има 3-4 свободни дейност за избор! Децата не са извеждани навън защото уредите на площадката не са укрепени. Децата зяпат ДВД, а не се занимават да ги учат да играят Sad
Ако имаше начин щях да го махна оттам!


 ПРЕДЛАГАМ - Ако сте набор 2012г и искате да си разменим ОДЗ-та, съгласна съм. Ние ходим в 55 ОДЗ Иглика в Люлин 4, а аз искам да ходим в 32 ОДЗ БЪЛГАРЧЕ  в Люлин 3, единствено че е пред  Входа ми.

Може на личниили iили на мейл, veronika.genova@gmail.com

# 9
  • Мнения: 124
Здравейте,
Не знам за кои групи говорите, но моето дете посещава яслена група и децата са всеки ден навън по един час сутрин и по 16,30 докато ги вземат родителите следобед ако времето позволява.
Аз като цяло съм доволна от яслата и учителките, единственият ми упрек е към безотговорните родители, които си водят децата с течащи сополи и кашлящи с тъпото оправдание " Алергично е, не е болно"

Иначе учителките, които се паднаха на нашата група са много добри и внимателни, едната е по строга, другата е по- либерална, но и двете обръщат достатъчно внимание на децата. Съдействат ми за всичко, махане на памперс /1,7г беше когато го свалих и казах, че там ще ходи без памперс/, хранене сам, сега го учат да се облича и съблича.

Пеят песни, разказват им приказки.

Това е за яслата, за групите - не знам как е.

# 10
  • Мнения: 3
това със сополите си е навсякъде!!!
и аз се боря 2 години вече!
а от яслата са доволни всички май.


Нонка малко късно, но сме набор 2010 Sad
Говори с директорката да сложи на таблото бележка за смяна на места (ако има желаещи).

# 11
  • Мнения: 1
Моето дете също посещава една от яслените групи в това ОДЗ и със ръка на сърцето мога да кажа, че съм повече от доволна. Синът ми ходи с желание, въпреки че е най-малък в групата. В зависимост от времето децата се извеждат навън. С една дума горещо препоръчвам това ОДЗ!

Общи условия

Активация на акаунт