Как се справяте с играчките?

  • 1 213
  • 26
  •   1
Отговори
# 15
  • Резерват "Северозапад"
  • Мнения: 2 366
Рони  съм я научила (почти Mr. Green) да си прибира нещата, с които е играла - играчки, дрехи, прибори и т.н., като я хваля винаги за добре свършената работа. Също така, ако иска да играе с нещо, първо има условие да прибере предишната занимавка и после може да отвори например чекмедже и да извади следващата - има ефект. Това е моят опит досега, не че и аз не прибирам по нея, но не чак толкова Laughing.

# 16
  • Мнения: 532
О, не. Вкъщи съм отделила конкретно място за всички играчки - накупих едни кошчета като пазарски кошници, пластмасови и в различни цветове, събират се по рафтовете. Разпечатах и ламинирах картинки "За пъзели", "За готвене", "За лекари", "За красота". Дребните неща се подреждат там, но... от мен и татко й  Sad
Браво, Anda  smile3501
и аз искам да го направя, но пусто време, не остава!  Weary
Няма значение, че засега вие подреждате, няма начин, детето да не започне да ви подражава един ден.

# 17
  • На черешата
  • Мнения: 8 393
Каката ни чисти,прибира,а малкото селд нея вади и резултата отусилията на Дарина е нулев.А иначе имаме детска къща,в която прибират.Казала съм,че не ме интересува вътре какво е,само да не виждам играчки извън нея.Прибирането се състои в това да ги нахвърлят вътре,а малкото напоследък се залива от смях,когато успее да пусне някоя играчка през прозорчето,та имам надежди и тя да започне да помага.

# 18
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
О, не. Вкъщи съм отделила конкретно място за всички играчки - накупих едни кошчета като пазарски кошници, пластмасови и в различни цветове, събират се по рафтовете. Разпечатах и ламинирах картинки "За пъзели", "За готвене", "За лекари", "За красота". Дребните неща се подреждат там, но... от мен и татко й Sad
Само си създавам допълнителна работа май.
От друга страна поне са й лесно достъпни и не се налага да изсипе цял кош с играчки, за да стигне до нещо.

Идеята е страхотна, благодаря. Ще я пробвам, дано да помогне.
Странното е, че те обожават да ми помагат в сервирането и отсервирането, дори напоследък Васи мие чашите от кафето /как? е напълно друга тема/, но като опре до прибирането на сервиза за куклите си правят оглушки. Sick

Каката ни чисти,прибира,а малкото селд нея вади и резултата отусилията на Дарина е нулев.А иначе имаме детска къща,в която прибират.Казала съм,че не ме интересува вътре какво е,само да не виждам играчки извън нея.Прибирането се състои в това да ги нахвърлят вътре,а малкото напоследък се залива от смях,когато успее да пусне някоя играчка през прозорчето,та имам надежди и тя да започне да помага.

Това вече е пробвано. Сега къщата е събрана и ще я нося в яслите, поне там да си играят.

# 19
  • Мнения: 641
По-цял ден разхвърля, а вечер започваме да събираме заедно (карам я да ми ги носи): конструктора в чувалчето, книжките на рафта и т.н. през цялото време и обяснявам, къде и защо прибираме тя е още малка , но мисля че с времето ще се научи. Като не съм много уморена играем на "кой ще събере най-бързо топките в коша", много се кефи малката Joy

# 20
  • Мнения: 3 164
Моите хубостници нищо не прибират-мързи ги Cry и ако и мен ме мързи така си стоят до другия ден Mr. Green

# 21
  • Мнения: 369
Неможах да я науча да си събира  всички играчки все още но имам напредък откакто прахусмокачката :изяде едно две дребни нещица: newsm48 и като неиска да си събере нещата само споменавам прахосмукачка и тя започва. newsm53
Но пак оства по някоя  Mr. Green

# 22
  • Мнения: 5 622

 Ами и в къщи е така.Хаос от всякъде.Сутрин като стана редовно настъпвам някоя пищаща играчка  Wink

Аз прибирам играчките в една кошница за пазар (във Франция ходят така на пазар, от там съм я купила и моята), много красива.Така хем и намирам приложение, хем играчките са прибрани в красива кошница,а не къде да е.. Другата част е, в една табуретка от бамбук, която е куха отдолу.Просто я обръщам наобратно и я натъпквам с играчките. Така се справям аз. Това е всекидневно. Верно е много досадно, но има ли избор?  Rolling Eyes

# 23
  • Мнения: 8 505
Събира ги много ентусиазирана,но...за кратко.Бързо и омръзва и трябва да довършвам сама Confused

# 24
  • Мнения: 1 983
Само за успокоение ще цитирам една мисъл, която прочетох някъде. Извинявам се за лошия превод: "Да се опитваш да подредиш / изчистиш / къща, където живеят деца е като да се опитваш да почистиш снега, докато още вали...  Stuck Out Tongue Winking Eyenewsm79 Stuck Out Tongue Winking Eye" Nature Snowman newsm28 Nature Snowman newsm75 Stuck Out Tongue Winking EyeStuck Out Tongue Winking Eye"

абсолютно Peace, но пък и аз се опитвам да науча Вики да си ги прибира и засега имаме успех само с кубчетата, но все пак е нещо, а хич Wink

# 25
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
Сам си оправя стаята. Разбира се, мърмори и гледа да изклинчи.  Mr. Green
С броя на играчките се справям, като изхвърлям счупените и силно съм ограничила новите придобивки.  Wink Някои играчки прибирам в килера (за да ги извадя, когато му омръзнат тези в стаята).
Всички играчки си имат места, като дребните ги слагаме в торбички за подаръци (от онези, картонените с връзки) и ги закачаме на закачалки, монтирани на стената.

# 26
  • на Север
  • Мнения: 503
вчера купихме книжката за Франклин "Франклин подрежда  своята стая", много е поучителна, ама все аз съм тази дето разтребва

Последна редакция: сб, 18 фев 2006, 23:44 от geryto

Общи условия

Активация на акаунт