Купувате ли дрехи за да ги носите "когато отслабнете"?

  • 1 966
  • 40
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 283
Аз имам вече няколко такива покупки и все още не е дошло това време,а и надали ще дойде. Tired
Дори и през бременността съм си купувала дрехи,който да нося след това "като отслабна" една пола дори ми става сега,но нямам желание да я нося! Crossing Arms
Та стигнах до извода,че няма смисъл да се купуват такива дрехи,защото докато дойде времето да ми стават,те вече не са актуални или пък не ми харесват повече! Crazy
При вас как е? newsm78

Последна редакция: сб, 18 фев 2006, 01:47 от HOLY

# 1
  • Мнения: 3 569
Жена ми си купува, да. Основно потничета и по-къси блузки.

# 2
  • Мнения: 4 629
Купувала съм такива, които са ми леко малки. И след някоя и друга седмица са ми ставали точни. Не съм си купувала дрехи за небременни, докато бях бременна  Mr. Green Имам още няколко чифта дънки (от преди да забременея), които се надявам някой ден да ми станат.

# 3
  • Мнения: 3 932
Аз пък обратното, нося си "бременните" дънки, които са ми адски широки и ми е много гот. Иначе докато бях бременна не съм имала подобни помисли...

# 4
  • Мнения: 7 837
Не, защото това не може да ме стимулира  Blush

# 5
  • Мнения: 318
Да, купувах си редовно рокли и поли, като бях бременна и двата пъти. Особено  миналото лято. Виж, панталони без да меря не купувам.   Мечтая си все още за момента, в който ще ми станат . Аз като си харесам нещо, не мога да спя, докато не си го купя. Освен това ме и стимулира да ги стопя проклетите килограми по-бързо.

# 6
  • Мнения: 7 430
Ами не  Naughty

Гледам да си купувам само дрешки, които да нося на момента  Wink

# 7
  • Мнения: 6 899
Ами да, а дори не съм била бременна Embarassed
В момента имам 2 нови чифта дънки, които ако искам да нося трябва да отслабна поне малко.

# 8
  • Мнения: 205
а не тя модата толкова бързо се мени....

# 9
  • Мнения: 8 505
Не.Все пак се опитвам да напълнея,а не да отслабвам Crossing Arms

# 10
  • Мнения: 234
Не,само гледам жално витрините,че не знам като родя как ще изглеждам.

# 11
  • O.A.E./ Пазарджик
  • Мнения: 2 477
купих си доста такива на скорощните разпроажби Twisted Evil
голям стимул ми бяха да влезна в тях. сега като олекнах с 10кг си ги нося с кеф. но при мен става въпрос за 2 месеца Grinning

# 12
  • Има много детски смях.
  • Мнения: 3 152
Не,само гледам жално витрините,че не знам като родя как ще изглеждам.





ОООООО, и аз бях така... много гадно изживяване... Crossing Arms

# 13
  • Мнения: 5 103
Допреди да забременея бях много, много слаба и ако ми седеше нещо добре веднага го взимах.
Аз дрехи през цялата бременост от нормални магазини си ги взимам само да са с ластик на кръста.
Купих си една пола за след раждането , мисля за изписването да я ползвам, предполагам, че и да си взема дрехи за след това с малко глад бързо ще вляза в тях.

# 14
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Даа, като бях бременна  с Васи, си понакупих това-онова. Само че като родих, се оказа, че трябва да влизам в тях с компания. Къде съм гледала, не знам. Беше ме яд известно време, сега вече не - те не са актуални след близо 3г.

Общи условия

Активация на акаунт