HiPP Combiotic - тема 2

  • 149 467
  • 737
  •   1
Отговори
# 510
  • Мнения: 46
Здравейте, храним се от скоро с Хип 1, до преди това бяхме на Хип ХА 1, дали мога по 1-2 хранения на ден да давам пак ХА-то или пък да ги смесвам, защото има много противоречиви мнения по този въпрос?

# 511
  • София - Варна
  • Мнения: 4 176
Фрея, пак се срещаме и тук. Simple Smile аз мисля, че може. самата аз го правя това. правила съм го и с по-голямото дете. според моето педи няма проблем.

# 512
  • Мнения: 46
Фрея, пак се срещаме и тук. Simple Smile аз мисля, че може. самата аз го правя това. правила съм го и с по-голямото дете. според моето педи няма проблем.


Благодаря ти, и аз мисля, че не би трябвало да има проблем, ама за всеки случай си питам.  Grinning

# 513
  • Перник
  • Мнения: 1 920
Здравейте, и ние сме на Хип 1, интересува ме как го поръчвате от Амазон, понеже при мен ми изписва че няма доставка до Бг? Ето линка https://www.amazon.co.uk/HiPP-Organic-Combiotic-Onwards-sachets/ … p;keywords=hipp+1 Rolling Eyes
Здравейте, нужно е да ползвате фирма посредник.
Може ли малко повече разяснения как да поръчам? Благодаря предварително.
Бихте ли ми казали ваше опит относно дозата. Мото бебе е на 45 дни 120 на моменти не му стига като доза. Колко е нормалното да изпива бебе на тази възраст

# 514
  • Мнения: 10 685
Моят син е на 120 мл в момента, като първото и последното хранене му давам по 150. Шест хранения.
За 45-дневно бебче 120 ми се струва малко множко, но всичко е индивидуално Simple Smile Аз тогава му давах на моя по 90 мл.

# 515
  • Мнения: 184
Здравейте!Каква е разликата между хип 1,хип комуникирам и хип комфорт?!!!

# 516
  • София - Варна
  • Мнения: 4 176
Има ли още хип комфорт на пазара?

# 517
  • гр.София
  • Мнения: 269
Здравейте, и ние сме на Хип 1, интересува ме как го поръчвате от Амазон, понеже при мен ми изписва че няма доставка до Бг? Ето линка https://www.amazon.co.uk/HiPP-Organic-Combiotic-Onwards-sachets/ … p;keywords=hipp+1 Rolling Eyes
Здравейте, нужно е да ползвате фирма посредник.
Може ли малко повече разяснения как да поръчам? Благодаря предварително.
Бихте ли ми казали ваше опит относно дозата. Мото бебе е на 45 дни 120 на моменти не му стига като доза. Колко е нормалното да изпива бебе на тази възраст

Здравей,
Моето бебче на 45 дни ядеше по 800-900мл на ден. С времето само си коригира храненията и общият брой милилитри падна до нормата. Не се притеснявай, давай си му да папка, колкото иска.
Възможно е и да е във фаза на бърз растеж. В такива периоди нуждите му от мляко нарастват.
Относно поръчките от Англия, аз ползвам тази фирма превозвач - http://www.dostavka-anglia.com
Поръчвам до посочен от тях адрес в Англия и от там до България доставката ми излиза около 2лв на килограм.
Млека поръчвам освен от Амазон, така и от Хипп http://www.hipp.co.uk .

# 518
  • Мнения: 70
Момичета,имам нужда от помощ!Дъщеря ми е на Хип комбиотик 1.Понася й чудесно(от друго мляко се беше запекла).Искам да поръчам от Амазон Хип,че ми идва доста по-евтино.Обаче не смея,защото виждам,че бг кутиите са с различни надписи от английските.Виждам,че тамошното мляко няма пробиотик.Това проблем ли е?И като гъстота и хранителност не знам има ли разлика.Някоя мама ползвала ли е млякото и от тук и от там,срещала ли е разлики и имала ли е проблеми с бебето при смяната?

# 519
  • гр.София
  • Мнения: 269
Момичета,имам нужда от помощ!Дъщеря ми е на Хип комбиотик 1.Понася й чудесно(от друго мляко се беше запекла).Искам да поръчам от Амазон Хип,че ми идва доста по-евтино.Обаче не смея,защото виждам,че бг кутиите са с различни надписи от английските.Виждам,че тамошното мляко няма пробиотик.Това проблем ли е?И като гъстота и хранителност не знам има ли разлика.Някоя мама ползвала ли е млякото и от тук и от там,срещала ли е разлики и имала ли е проблеми с бебето при смяната?

Здравей,
Ние сме ползвали и двете формули, с изключение на това, че аз поръчвам от Англия формулата за гладни бебета (Hipp Combiotic hungry infant milk ). Това, което съм чела тук във форума е, че тяхната единичка е по-слабо хранително от нашата.
Моят син е голям лакомник и затова му поръчвам формулата за гладни деца, другата не сме я пробвали.
Сравнена с нашата единичка, мисля че английската по-лесно се разтваря във вода. На вкус са съвсем еднакви. Малкият си хапва с голям кеф. Simple Smile
Липсата на пробиотик не ме притеснява. Не сме имали проблеми с изхождането, но в продължение на месец след изписването му давах био Гая.

# 520
  • София
  • Мнения: 8 131
Докато ползвах единицата от Амазон, тя имаше и про-, и пребиотик. Това беше допреди около 5 месеца. Сега са я сменили ли?

# 521
  • Мнения: 70
Докато ползвах единицата от Амазон, тя имаше и про-, и пребиотик. Това беше допреди около 5 месеца. Сега са я сменили ли?
Май да.Поне на опаковката пише само пребиотик,пробиотик не пише

# 522
  • Мнения: 2 429
Здравейте!
Ние сме на 5 месеца и половина, пием Хип Комбиотик 1, от тази седмица на обяд захранвам и с пюре Хип тиква /това е първата въведена храна/. Въпросът ми е - педиатърката ни каза, че можем да заменим Хип Комбиотик 1 с Хип Комбиотик 2. Как става тази смяна за да се избегнат проблеми със стомахчето? Изведнъж ли да спра единицата, и да заменя, или постепенно? И ако е постепенно как точно? И каква е разликата между двете млека?

# 523
  • гр.София
  • Мнения: 269
Здравейте,
Двойката се почва при навършени 6 месеца. Разликата е в това, че двойката е по- хранителна. Мисля, че директно може да замените млякото. Постепенното въвеждане се прави при смяна на марката мляко, в случая оставате на Хип. Peace

# 524
  • Мнения: 2 429
Здравейте,
Двойката се почва при навършени 6 месеца. Разликата е в това, че двойката е по- хранителна. Мисля, че директно може да замените млякото. Постепенното въвеждане се прави при смяна на марката мляко, в случая оставате на Хип. Peace
Тоест, сега като е на 5 месеца и половина да не бързам да сменям с двойка? Като стане на 6 месеца просто започвам да приготвям за всяко хранене от двойката, а единица изобщо не купувам повече? Правилно ли съм разбрала Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт