Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 1 март 2014, 18:39 ч.

HiPP Combiotic - тема 2

• 133 403
  • 684
  •   1
Отговори
# 675
  • София
Здравейте! И аз се извинявам, че разводнявам темата, но имам следното питане.
Бебето ми е на 2м. и предстои да мине изцяло на АМ- Хип1.
Чувствам се нелепо, но когато приготвям млякото, то излиза на струя като под налягане. Дали е от шишетата Tommee Tippee Anti colic (с тръбичките)?
Къде бъркам? Водичката му е сипана в такова шише, но не се получава така.

P.S. Аз също поръчах от английския Хип.
Намирали ли сте го на по- ниска цена от 9.50£?

Последна редакция: пн, 17 дек 2018, 15:35 от _Addicted_

# 676
Така става като стиснеш бибата и после пръска зависи и с колко капки е биберонът .В Амазон е 8.5£  

# 677

Видях го и аз в Амазон. От там читави ли са? Наистина питам,че ме е страх вече с тези млека...
От Асда поръчах по 9.50, но може само по 2 кутии на поръчка, защото другите 4,които бях заявила, ми ги отказаха. Има ли кякаъв трик там с поръчката?

# 678
В Амазон 4 кутии са 33 паунда Simple Smile

# 679
Видях го и аз в Амазон. От там читави ли са? Наистина питам,че ме е страх вече с тези млека...
Млякото е по хубаво от това в Бг.

# 680
Аз поръчвам от Tesco по 8.50£, max 10 кутии в една потъчка.

# 681
Кой доставчик ползваш?

# 682
Кой доставчик ползваш?
Gabieli

# 683
Здравейте имам едно питане, имам близначки на почти 3 месеца, които от повече от месец са на Хипп Комфорт(български) и се изхожда ха не повече от веднъж на ден. Наскоро започнахме да купуваме английски Хипп комфорт и се появи разтройство, възможно ли той е да е да кажем по-ефективен и разхлабващ. И в такъв случай да намаля ли храненията с него до 1-2 сутрин и вечер примерно и през останалото време Хипп Комбиотик 1 Simple Smile Благодаря предварително борбата с намирането на вярно мляко е страшно изморителна 🤪

# 684
Пробвай с комбиотик1Анг сигурно ли Е,че е от млякото?

Общи условия

Активация на акаунт