СВЪРШИХ С ПРОЦЕДУРИТЕ-ДА СЕ ПОХВАЛЯЯЯЯЯ

  • 5 957
  • 37
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 4 358
Браво Сърдечко   bouquet
Много ме кефят упоритите майчета  Hug
Още да се хвалиш!  Grinning

# 31
  • Мнения: 1 934
Браво Сърдечко!
Наистина са страхотни резултатите.

 newsm10 newsm10

# 32
  • Мнения: 171

 , можем да извадим вежди, вместо да изпишем очи.

 Hug
#Crazy newsm78 Как става това? Laughing

# 33
  • Мнения: 1 250
сърдечен, я кажи какви бяха тези процедури, че забравих. поздравления за резултатите! фантастични са Peace ако не е тайна ти много ли имаше за сваляне?
Имам доста, да, затова писах, че това е началото. За справка-ще дам само един размер, че да не ви шашна съвсем-ханш105-след процедурата-99.

Хмм, защо си мисля, че в първия пост беше писала ханш - минус 2см newsm78

# 34
  • Sofia
  • Мнения: 779
Сърдечко, аз днес ходих до това студио, защото се интересувам от антицелулитни процедури. Препоръчаха ми и на мен пакет от 10 процедури от този апарат на който си ходила и ти, но би ли ми казала какъв е ефекта върху целулита? Ако имаш такъв проблем въобще де. Препоръчаха ми и боди репинг, който също ме заинтригува, ти подлагала ли си се на такава процедура?

# 35
  • Мнения: 5 370
Сърдечко, аз днес ходих до това студио, защото се интересувам от антицелулитни процедури. Препоръчаха ми и на мен пакет от 10 процедури от този апарат на който си ходила и ти, но би ли ми казала какъв е ефекта върху целулита? Ако имаш такъв проблем въобще де. Препоръчаха ми и боди репинг, който също ме заинтригува, ти подлагала ли си се на такава процедура?
Целулитът е понамалял-но не изчезнал. Чармз, аз обаче имам мнооого работа по себе си-та затова при тебе може да подейства по-добре. Бодирепинг ще правя сега, март-поръчах си го за подарък за РД.
П.С. предполагам, са ти обяснили за топлината и електроимпулсите. Ако си:бременна, скоро родила-преди 5-6 месеца, ако имаш проблеми със сърце/кръвно-не е желателно!!!!
Надявам се, си ги разпитала добре.  Hug Коя беше дежурната-Геви или Бети?

# 36
  • Sofia
  • Мнения: 779
Сърдечко, аз наистина съм слаба но има нещо което ме притеснява. Аз преди да ида в Лина ходих в едно друго студио(пуснах тема да питам дали някой е ходил там) казва се Бенико Пет Ер. Та там като ме видяха и ми казаха че имам твърд целулит и ми трябват около 15 ръчни масажа, за да се справя с него. Казаха ми и че първо трябва да правя масажи за да разбия целулита и едва след това да добавям каквото и да е друго (бодирепинг, целутрон и т.н.). Като отидох в Лина - Геви беше наистина много любезна да ми обясни всичко и тя ме поогледа и каза, че целулита не е твърд, а е в начален стадии  и че съм била един от леките случаиnewsm78 Препоръча ми апарата +бодирепинг. Сега се чудя какво да правя.. че и парите не са малко Sad Две като че ли напълно различни мнения..

# 37
  • Мнения: 5 370
Аз имам наблюдения, че Геви е добра и разбира. Предполагам, че пък другите предлагат масажи-затова са ти казали подобно нещо. Според мене-вземи трето независимо мнение, преди да се подложиш на което и да е от двете.
Успех!

Общи условия

Активация на акаунт