СВЪРШИХ С ПРОЦЕДУРИТЕ-ДА СЕ ПОХВАЛЯЯЯЯЯ

  • 5 955
  • 37
  •   1
Отговори
  • Мнения: 5 370
Ами току-що се прибирам от последната процедура-и накарах да ме измерят след края на десетата процедура. Тоест, пакетът свърши. Резултатите ми са повече от добри, като се има предвид, че в началото успявах едвам по веднъж седмично, а то се прави "ударна доза" от 5 бройки една след друга.
Та...да пиша по същество.
почвам подред
 талия-минус5
 корем-минус4
 ханш-минус 2
 бедра-минус4.5 и минус 3
 колена-минус 4
Продължавам упорито напред.Сега ще мина малко на фитнес, а март месец започвам пак-този път минавам на боди репинг-включва масаж с активен продукт, намазване с дебел слой от продукта после и опаковане във фолио.
П.С. Да кажа само,че съм възхитена от Студио ЛИна-чистота, спокойно, а в залата за масажи приятна чилаут-музичка. Hug
Геви и Бети-нямат грешка. отговарят на всякакви въпроси, следят непрекъснато как си.....с две думи-май ще стана цялостен клиент на студиото им.
Забравих да напиша, че някакъв невероятно стриктен режим не съм спазвала. Просто гледах да хапвам по -малки порции храна....и не мноооого тестени. Интересното е, че килограмите почти не са променени-но обиколките-да.

# 1
  • Варна
  • Мнения: 289
Резултатите се страхотни! Браво на теб LaughingПоздравления! А кг колко свали?

# 2
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Поздравления! Peace До лятото ще си мацка и 1/2! Wink
След тази реклама ще взема и аз да отскоча ло Лина Rolling Eyes

# 3
  • Мнения: 5 370
Резултатите се страхотни! Браво на теб LaughingПоздравления! А кг колко свали?
току-що го добавих-килограмите не се променени много, почти никак. Явно целта на програмата е стягане и намаляне на обиколки. Ефектът се проявявал и след месеци, тъй като вече мастните клетки си се разграждали сами-ама и аз как го обясних.....
Тоест, това е следствие на обработката с токови импулси.

# 4
  • Мнения: 2 596
Браво, продължавай упорито. Сега ако пуснеш и снимки, цена няма да имаш.

# 5
  • Мнения: 5 370
Браво, продължавай упорито. Сега ако пуснеш и снимки, цена няма да имаш.
Хе хе хе-все още не бих се показала на масовата публика...ама то тия сантиметри няма и да си личат коооой знае колко много-защото и работата по мене е много.  Embarassed

# 6
  • Мнения: 1 999
Браво, много добри резултати! Продължавай в същия дух! Wink

# 7
  • Мнения: 5 140
Браво Сърдечко супер. Hug
За студио Лина на Руски паметник ли става въпрос или друг? Rolling Eyes

# 8
  • София
  • Мнения: 39 745
Боби всичко с времето си. Важното е, че ти се чувстваш добре Simple Smile

# 9
  • Мнения: 5 370
Браво Сърдечко супер. Hug
За студио Лина на Руски паметник ли става въпрос или друг? Rolling Eyes
Друго студио ЛИНа няма  Mr. Green

# 10
  • Мнения: 5 140
Мерси.  Peace
Успех занапред. Hug

# 11
  • Мнения: 5 622

 Ей...честити ти нови обиколки и от мен! Браво и както гледам си се амбицирала да продължиш със свалянето на килограмите и вталяването! А на фитнеса, ще имаш инструктор, който ще ти разработи програма?Съветвам те да помислиш над това, защото понякога, точно във фитнеса, можем да извадим вежди, вместо да изпишем очи.

 Hug

# 12
  • Мнения: 3 423
Сърдечко,миличка ЧЕСТИТО   bouquet  bouquet  bouquet

# 13
  • Мнения: 7 837
См никак не са малко  Grinning
Снимки! Снимки!  Grinning

# 14
  • Мнения: 524
Сърдечко, моля те кажи каква е програмата , която си направила. BlushПросто явно съм изпуснала началото на дискусията

Общи условия

Активация на акаунт