за дрехите и кенгуруто???

  • 967
  • 16
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 43 903
ние сме на 3 месеца и се чудя при разходките в това хубаво време как да го обличам, при положение, че е в кенгуру не в количка?
Малко ме е страх да не претоплям.
А докога се носи космонавта? Rolling Eyes

# 1
  • София
  • Мнения: 4 128
Мисля, че е рано да махате космонавта. Трябва да е поне +10. Отдолу може да е по-леко облечен, но космонавта ще го пази от вятъра и ще го топли.

# 2
  • Мнения: 941
bubu_to ние днес бяхме с кенгугу бяхме облечени с боди, блузка тънка гащеризон шушляков тънък но ватиран, чорапогащник търлъчки, памучна подплатена жилетка и това беше и мисля че беше добре, ако няма вятър, иначе сме с космонафт съвсем тънък и от доло по домашно, трябва да предсеняваш и по твойте дрехи,

# 3
  • Мнения: 1 259
Ние днес бяхме с космонавта,под него боди,термични чорапки,и едно тънко гащеризонче+терлички.Излизахме с кенгуруто.

# 4
  • Мнения: 2 723
Аз явно го калявам доста.
Космонавта върху домашните гащеризони , отдолу боди и чорапки.
Но днес например като беще по-топло - върху бодито - блузка и дънков гащеризон, чорапи и маратонки. Отгоре яке. Щапка слагам задължително, плетена като е студено и памучна като е по-топло. Дребния се чувства добре.
В количката го загъвам разбира се. А дебелината на одеалото зависи от температурата

# 5
  • Мнения: 3 089
и аз като никси май доста леко обличам детенцето. космонавт, ама по-тънък - не зимен, а отдолу е с домашните дрешки, т.е. един кат дрехи (отгоре един ръкав и отдолу само по крачолче, без ританки или чорапогащник). ако е с термочорапки, не слагам терлички. шапка слагам, ама вероятно скоро ще спра - нали космонавтът има гугла. а, и както казах, нашият космо е малко по-друг - качулката съвсем точно обхваща главичката и май шапката е излишна.
може и да не съм права, ама си мисля, че вирусите нямат общо с катовете дрехи, а за простуда не се притеснявам, защото бебка все пак е облечена много повече от мен.

# 6
  • Paradise
  • Мнения: 3 103
Аз го слагам в космонавта - има един, който е с пришити ръкавички и обувки към него, на Дисни, отдолу е с боди, чорапогащник и блузка.
Все още не смята да махам космонавта, ако стане още по-топло, ще го обличам с термодънки, пуловерче и плътно якенце

# 7
  • Мнения: 4 358
Ние вчера излизахме с космонавта, а моята бебка даже е по-голяма.
Беше облечена с боди, гащеризонче (с презрамки), домашно плетени терлички, памучна шапка и отгоре космонавт. Разхождахме я в кенгуру.

# 8
  • Бургас
  • Мнения: 10 810
Ние под космонавта сме облечени както в къщи+чорапки и елече.

# 9
  • Мнения: 223
вчера я извеждах с космонавта, а отдолу домашните дрешки + шапка. отгоре и мятам едно тъничко одеалце (тънко, тънко, но май си е топло). днес реших че е по топло и вместо космонавта(пак върху домашните дрешки) и сложих палтенце и шапка, а крачетата ги бях скрила в торба.

а миналата седмица, като бях при педатърката, се потресох, като видях какво огромно количество дрешки свалиха от бебето до мен, което е на същата възраст(с разлика няколко дни)

# 10
  • Мнения: 4 629
Космонавта се носи докато е студено. Обличай бебето така както ти се обличаш за разходка

# 11
  • Мнения: 1 735
Вчера и днес: боди,отгоре блузка с дълъг ръкав,терлички и космонавт.Туй то!

Космонавта се носи докато е студено. Обличай бебето така както ти се обличаш за разходка
И аз така мисля!  Peace

# 12
  • Мнения: 1 027
Мамчета, информацията ще ми е много полезна след известно време. Мерси предварително, откраднах си и някоя и друга идейка  Whistling Само, че това кенгуру аз не го одобрявам, все си мисля че на бебо не му е много удобно там. newsm78

# 13
  • София
  • Мнения: 43 903
Мамчета, информацията ще ми е много полезна след известно време. Мерси предварително, откраднах си и някоя и друга идейка Whistling Само, че това кенгуру аз не го одобрявам, все си мисля че на бебо не му е много удобно там. newsm78

хаххахахаххаха - ела само да видиш Филип колко не му е удобно. Направо като се озове в кенгуруто си млъква - гледа 10-15 мин и така отцепва да спи, че не можеш с топ да го събудиш. А като дойдат вечерните колики най-обича в легналото положение на кенгуруто малко да го залюлея и веднага се окротява - пуска усмивчици прозявки и след малко айде пак в страната на сънищата - действа почти безотказно.....после айде да не му е удобно...
то ест си има бебета и бебета, някои не обичат, но моя не може без него, не знам само какво ще правя като натежи повече...както казва мъжа ми - "ще заякваш, какво да правиш" newsm39

а май зависи и какво е кенгуруто. вероятно и неудобни има

Последна редакция: пн, 20 фев 2006, 13:40 от bubu_to

# 14
  • София-там нейде в западната част
  • Мнения: 2 050
като е по-топло слагам по-лекия космонавт а отдолу както сме у дома боди и гащеризон или комплект от две части и шапка а отдегно космонавтете имат и кацулки при по-студено по0дебелия космонавт и допълнително термо гащеризон но това е за минусови температури

Общи условия

Активация на акаунт