Пак за нощното хранене :(

  • 1 357
  • 20
  •   1
Отговори
# 15
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 819
Малко разводнявам темата, но при нас сутрин, когато Мая стане, започва да си говори с мен, а после се сеща, че има тати, пролазва (или по-добре прегазва) ме като малък танк, и с крясъци "тати, тати, тааати" му се нахвърля отгоре, а аз придремвам още няколко минути, докато тя измъчва татко си, за да го събуди Simple Smile
А когато мъжът ми 'падне жертва' на дивана в хола и откаже да се добере до семейния матрак, хитро оставям вратата помежду открехната, сутрин щом Мая стане, и си поговорим, я подсещам: 'къде е тати? я намери тати!' и тя скача и се втурва 'да намери' татко си, скрит под одеалото в хола Simple Smile А аз пак придремвам, хе-хе.

# 16
  • Мнения: 385
Много весела тема Grinning  Shocked  Imp Wink  Shocked  Shocked  Май трябва всички емоции да наредя тука. Както и да е.

И ние си спим заедно от третия месец нататък. Само дето аз се местя и ту съм по средата, ту от единия край, а Павел е по средата. И още нещо му е хубавото на спането заедно. Нашият почти не се отвива. Както заспи, така се събужда. Имаме постижение. Снощи заспа в 23:00 и се събуди чак в 4:00, което си е 5-часова пауза. Има връзка с това, че към 19-19:30 си похапва стабилно с две ръце от другата храна. Явно сега не ни мъчат зъбки.

SZA,
За всяко дете е различно, а и с ранното тръгване на работа също е много по-трудно. Явно ще трябва да поспиваш повече в събота-неделя и когато там от 20:30, както "неволята" учи.

# 17
  • Мнения: 3 379
Ами Гогата спи между мен и мъжа ми обикновено, от външната страна ме е страх да не се обърне и да не го усетя. Защото той като се събуди нощем (ако е в неговото си креватче), първото нещо, което прави, е да се завърти по корем  Laughing Изобщо откакто се научи да се върти от гръб по корем, това му е любимата поза  Sunglasses

Ами нашият тати сутрин като се събуди и го види Гошко между нас и веднага се захилва, а после става "строг" и му казва съвсем сериозно "хайде отивай си в твоето легло", на което получава само бръмчене. Следва взимане и боричкане, както казва мъжът ми, ама какво боричкане с такова малко бебе  Simple Smile , но все пак създаваме навик да се "боричкаме" сутрин в леглото  Laughing

# 18
  • Мнения: 277
При нас положението с буденето нощем откакто тръгнах на работа е същотото, понякога се буди и през половин час с тази разлика, че не иска да спи при нас. Само като се опитам да го сложа да легне и той се извива като струна и пак почва да хленчи. Так че само мога да ви завиждам, че поне не ставате по н брой пъти на нощ.
Аз не съм от посполивите, но понякога ми идва нанагорно, а и работат ми е доста напрегната и отоговорна и така се скапвам вечер, че незнам как ще я караме. Поне ме успокоихте като виждам че повечето майчета имат подобни проблеми явно е част от магията да имаш бебче.

# 19
  • София
  • Мнения: 2 210
Цитат на: boo
А когато мъжът ми 'падне жертва' на дивана в хола и откаже да се добере до семейния матрак, хитро оставям вратата помежду открехната, сутрин щом Мая стане, и си поговорим, я подсещам: 'къде е тати? я намери тати!' и тя скача и се втурва 'да намери' татко си, скрит под одеалото в хола Simple Smile А аз пак придремвам, хе-хе.


 Stuck Out Tongue  Stuck Out Tongue  Stuck Out Tongue  И аз понякога така правя Stuck Out Tongue
И без това не се връзвам на "ами заспах пред ТВ"- ясно е, 4е е наро4но Stuck Out Tongue Но в пове4ето слу4аи го оставям- поне единия да се наспи....Дай Боже някой прекрасен ден това да съм аз Wink

# 20
  • Мнения: 1 341
леле като чета тази тема си казвам "ох не съм само аз". От 30.05 до момента имаме точно 3 нощи, в които тя е спала без да се събуди. Стигало се е до 7-8 пъти будене на нощ. И аз установих, че няма смисъл да държа на тезата, че бебето трябва да сиспи в кревата. Сега спи между нас и е много по-лесно. Даже тази нощ милата се въртя, въртя.. сетих се, че може да иска да легне по коремче. Обърнах я и рекорд спа 5 часа без да помръдне. Лошото е, че съм болна, но нямам избор, тя си иска да се гушне при мен (не признава баща си)

Общи условия

Активация на акаунт