Нашата Нина

  • 15 237
  • 7
  •   1
Отговори
  • Мнения: 42
Да, ето ни в този форум...
Минах през 3 форума- бременни с термин май, деца с увреждания, и това е последния...
Нашата дъщеричка Нина почина един ден след като се роди чрез секцио в 31 г.с. 4.3.-5.3. Неочаквано ми изтекоха околоплодните води и след 2 дни я извадиха, като преди това ми биха инжекция за разгръщането на дробчетата й.
Знаехме още в 18г.с. че ще има увреждания, но че ще е толкова страшно никой не очакваше.

Сега подготвяме погребението... Ох, какво да ви кажа минали сте сигурно и през това... Много е трудно... как ще я погребем!? Боже, дай ни сили!

Да вземем ли 5 год. ни син на погребението и това ми е още под въпрос. Той иска... засега...казах му че мама сигурно много ще плаче, но той искаше. не много настоятелно, но ...

# 1
  • Варна
  • Мнения: 617
Нека е светъл пътят на Нинка...и много сили на теб и семейството ти  Cry. Душичката й сама е избрала да бъде свободна, а не затворена в едно измъчено и увредено телце. Сега цялата болка остава за вас, а нея нищо няма да я боли... Flowers Rose Flowers Rose
Според мен едно 5 годишно дете няма място на погребение. Дъщеря ми беше на 4,6 год, когато почина братчето й, и въпреки, че той беше кремиран не я взехме на гробищата. Мисля си, че това ще е една голяма травма за крехката детска психика.

# 2
  • Мнения: 3 166
Съжалявам за загубата на мъничката ви рожбичка! Съжалявам... Но Слави е права - така тя няма да страда... болката остава за вас.

Относно присъствието на сина ви на погребението - не мисля, че е удачно. Ще бъде травмиращо, стресиращо, непонятно в доста отношения вероятно. Все пак решението е ваше и вярвам, че каквото и да решите, ще е правилно.

# 3
  • Мнения: 4 614
Съжалявам за загубата!  Cry Много сили на теб и семейството ти  Praynig
Милата душица, сега е на по- добро място където нищо няма да я боли  Flowers Rose
Голямо изпитание ви е изпратил Бог  Praynig
Нека почива в мир малката Нина  Praynig

# 4
  • Мнения: 4 270
Съжалявам за загубата ви! Дано Господ ви даде сили на теб и близките ти да преминете през това тежко изпитание! Да спи в мир малката душичка Praynig

# 5
  • Мнения: 817
Царство й Небесно!  Praynig
cechonte, моите съболезнования. Бъди силна мама-воин!



 

Последна редакция: вт, 18 мар 2014, 09:56 от LifeIsBeautiful

# 6
  • Мнения: 234
Мила cechonte, нека Бог да успокои и утеши теб и всички, които скърбят за Нина!
Много е трудно, и нищо и никой не може да те утеши и помогне така, както Бог може!
Прегръщам те и ще се помоля скоро да се успокоиш, защото ти знаеш, че „смъртта е една кратковременна раздяла“, не забраавяй това...

Писах ти и на лични...


Прегръщам те силно!
 hug   Hug

# 7
  • Талант на 2012,2013 г.
  • Мнения: 3 001
Късно се включвам. Да почива в мир малката душичка... Praynig

Общи условия

Активация на акаунт