Жената Лъв 71-ва тема

  • 59 753
  • 669
  •   1
Отговори
# 570
  • Мнения: 2 288
Честит рожден ден! Тая виртуална торта, направо й усетих вкуса Grinning
Привет и от мен, не съм писала в темата от мнооооого време.
3-ти август с асцендент стрелец, оле да ви кажа, добре че пораснах, а и сега има едно Човече, за което мисля преди мен!
Много тегава история бях, добре че ММ, виден стрелец, остави на мен водачеството, защото щяхме да сме се избили.
Ама, ей, другите и хабер си нямат от хумор, ако питате мен. Все на простотия ги избива, а ние се шегуваме с финес, хич не им казвам, че е шега, да се сещат, големи хора са, ааамаха, да си напрегнат малко пипетата.
От две, три години забелязвам рязък спад на шумните, огромни компании, но пък , добре ми влияе. Съберем ли се, става опасно, но последно време на пОдругите ми им личат годинките, хич им го няма хъса. Оставих ги малко да подишат от неспирните купони, а те се олелчиха  и очичиха.
Относно творческия хаос, около мен е пълен, ама как да подреждам всяка една играчка а-у, откъде толкова време, събирам накуп, чистя  и отново ги разхвърлям, това е, нали съм над нещата!
Хубава съботна вечер, дами!

# 571
  • Мнения: X
добре че ММ, виден стрелец, остави на мен водачеството, защото щяхме да сме се избили.
И ММ е виден стрелец, ама наистина виден, няма оправия с него !
И вече 10+ години спорим и се борим за водачеството във връзката ни, ама никой не отстъпва и не се дава.
Няма да обяснявам колко е весело на моменти, добре че вече не ни се занимава толкова много един с друг Laughing

# 572
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 763
И аз в кюпа- лъвица, омъжена за стрелец. Grinning

# 573
  • Мнения: 158
Хо, хо, хо! Аз съм с мъж Троен Скорпион. Връзката ни изключително емоционална и дълбока. В един момент води той, оставям го великодушно да се изяви, в друг момент съм аз водач и нещата стават все по-добре във времето. Освен това имаме и различни приоритети. Аз - кариера, той - семейството. И се учим взаимно на обратното, как да излезем и да балансираме. Много е яко! Heart Eyes

# 574
  • Мнения: 5 341
Аз пък си обърках асцендента. Оказа се Дева ooooh!
Някой знае ли дали хороскопът в astro.com е верен? newsm78 И там ме изкара Лъв.

# 575
  • Мнения: 158
Аз пък си обърках асцендента. Оказа се Дева ooooh!
Някой знае ли дали хороскопът в astro.com е верен? newsm78 И там ме изкара Лъв.

В колко си роден? Ако не си сложил лятно часово време, може и да те е объркал. Аз съм с асц. Дева и съм родена в 7:52 (след ректификация, според мама в 7.30, според ЕСГРАОН в 8:10) нито един от тези часове не отговаряше и дори не беше близко до мен. Получаваха се позиции, които не отговаряха на моите да речем качества и изяви, пълен абсурд. Обърнах се към сериозен, професионален астролог, не показващ се по ТВ, за ректификация и нещата си дойдоха съвсем естествено на мястото.

# 576
  • Мнения: 5 341
В седем сутринта. Годината е 1990. Ако може да му се има вяра на този сайт, Слънцето минава в Дева чак след 12:00 часа в датата и годината на моето раждане. Демек съм си една абсолютна Лъвица Whistling

# 577
  • Мнения: 2 742
Записвам се да следя темата. Как съм я пропуснала до сега, идея нямам.

# 578
  • Мнения: 2 461
    Записвам се да следя темата. Как съм я пропуснала до сега, идея нямам.
    ами като не се пише в нея, нищо чудно!

    # 579
    • Мнения: 2 288
    Е, нали всички вдигаме пищни купони в скъпите курорти по случай раожденните ни дни!!!
    Няна време за писане Simple Smile

    # 580
    • Мнения: 62
    Здравейте, скъпи лъвици! 🦁♌ Много съм хлътнал по жена от тази зодия, родена на 01.08.1984. Но тя съвсем ме обърква, цялата е едно голямо противоречие, мистерия. Запознахме се на екскурзия началото на това лято, не сме имали нищо сексуално (освен напрежението), няма задявки, но просто химията е огромна и аз май паднах в капана. Като цяло никога не съм вярвал в любовта от пръв поглед, защото ми се струва адски повърхностна и необмислена, но точно това стана. Може ли да ми обясните как жена на 33 години обаче ми говори, че си търси сериозен партньор и би искала да създаде семейство скоро, в същото време се държи като дете - купонясва, излиза с някакви недорасли 30+ приятели, които имат повече качества на тийнове, екстровертен тип е на пръв поглед, пък в същото време не обича да показва и да говори за чувства, сама ми казва, че с нейните приятели не споделя, защото не я разбират както аз примерно. Успял адвокат е, в същото време си мрази професията и й втръсва, искала да пътува и разучава различни култури и дейности. Наистина е човек на крайностите. Но много балансирана и спокойна като характер. А най-интересното е, че уж била човек на любовта, верността и сериозните връзки, а не на свалки за една нощ, но няма семейство, деца, сериозен приятел и ми сподели, че миналото й е било 90% краткотрайни забивки, така се било случило. Просто за 10 години се променила като човек. Не съм я питал защо, но не ме сдържа нещо... какво иска тя в момента, какво иска от живота, любовта и бъдещето? Май и тя не знае... На всичкото отгоре тя е с 8 години по-голяма и се страхувам, че това би било проблем за нея. Ревнувам я, а тя даже не е моя. С нетърпение чакам да се чуем или видим, държи се топло, говорим всеки ден. Но не знам да правя ли някаква крачка? Имаме толкова общи интереси, четем си мислите. И въпреки че аз съм интроверт и затворен човек, имам чувството, че съм много по-открит що се отнася до емоции. И знам какво искам. И не ми пука от обществото, а на нея сякаш да. Имаме ли бъдеще? Вие какво мислите, че иска тя (не е секс явно, а и аз не искам секс без връзка така или иначе)? Ако направя нещо, дали има възможност да прецакам приятелството, което градим? Ох, прозвучах адски обсебващо и жалко, но влюбен и загубен, какво да кажа. Роден съм на 28.10, ако има значение. И тя се запозна първа с мен, да спомена. Дали не иска просто приятел?

    # 581
    • Мнения: 2 461
    Звучи много интересно, напомняш ми за началото на нашата връзка с моя лъв.
    Търсим си сериозни връзки и двамата, но аз не спирах да излизам с приятели, а пък бъдещия се чудил същото като теб. Какво пречи едното на другото не разбирам. Отделно откакто сме се събрали, станахме едни домошари, добре че съм излизала и забавлявала тогава, нали!
    Нашата разлика е 7 години в негова полза, пак имаше такава ревност, звънене всеки ден. Имахме различни препятствия, но химията м/у нас победи всичко и всички. Вече 10 години от първата ни среща Heartpulse
    Иначе за какво ти е приятелство...или връзка или пътувай. Все пак всеки иска да си намери половинката. За противоречията, намирам го за напълно нормално, но в началото, когато човека все още не се е доказал. Откъде да знае човек не си ли играеш просто и колко си сериозен, нали.
    Желая ти успех, ако имаш желание сподели развръзката. На 33 не е стара мома, за да казваш че няма партньор още. Все пак тя има сериозна професия, която е изисквала много.

    # 582
    • София
    • Мнения: 32
    И аз съм лъвица - горда, ината, крайна. Бях в дълга връзка с Водолей. Сега съм си набелязала Телец Simple Smile коя лъвица ще сподели опита си?

    # 583
    • Мнения: 67
    И аз съм лъвица - горда, ината, крайна. Бях в дълга връзка с Водолей. Сега съм си набелязала Телец Simple Smile коя лъвица ще сподели опита си?

    Аз също се опитвам да имам връзка с Телец и съм жена Лъв.Сложно ми е лично на мен Grinning но не се отказвам лесно,въпреки че на моменти ми идваше да сложа края, но продължавам да се боря

    # 584
    • София
    • Мнения: 32
    И аз съм лъвица - горда, ината, крайна. Бях в дълга връзка с Водолей. Сега съм си набелязала Телец Simple Smile коя лъвица ще сподели опита си?

    Аз също се опитвам да имам връзка с Телец и съм жена Лъв.Сложно ми е лично на мен Grinning но не се отказвам лесно,въпреки че на моменти ми идваше да сложа края, но продължавам да се боря

    При мен е от скоро 1-2 месеца. Страхотен джентълмен е, говори много с жестовете си, но не и с думи. Всички отначало са джентълмени, а после....Теб кое те е карало да се откажеш и от колко време сте заедно?

    Общи условия

    Активация на акаунт