Юлчета 2008 (тема 148)

  • 70 276
  • 314
  •   1
Отговори
# 135
  • Мнения: 195
Киса, супер, кажи по-подробно, по кое време, централната емисия ли?
Киса, изтървала съм. Пусни линк, ако има.
За понеделник във вечерната емисия новини на БТВ от 19 часа е планирано, ако междувременно  не излезе някоя друга суперновина.

Това Славейков трябваше да го търся, не знаех, че така се казва Grinning Той Павката май ходи там, може би на предучилищна, не съм сигурна, само ми се въртят като спомен снимките.
Там е Павел в предучилищна група, може и да се паднат в един клас.

За стойката е много вярно. Меги беше започнала да се прегърбва, но откакто ходи редовно на езда стои изправена. Треньорът ѝ попита с каква цел ходи - за удоволствие или иска да участва в състезания, за да знае по какъв начин да продължат и казахме да се заема професионално с нея. Пролетта и лятото ще ходи по-често, пък да видим дали ще стане жокейка  Simple Smile
Малката има добра стойка и координация за гимнастика, но пък много боледува. Мисля да я запиша по-нататък.

# 136
  • София
  • Мнения: 334
Имай впредвид,че в гимнастиката има страшно много травми Sad
В плуването също...въпреки,че не изглежда така,последиците от сериозни занимания в бъдеще са неприятни!
Поне за плуването вярвах, че няма травми, вече и тази илюзия зачезва  Mr. Green Надявам се, като е някакво нормално натоварване (в момента и Дари като Диана на Тони е 3 пъти седмично по час, час и нещо), няма да има неприятни последици. Искам само приятни да има  hahaha че и тя ходи попрегърбена и с пръстите на краката леко навътре. Струва ми се, че има известен напредък със стойката  Simple Smile
Иначе днес примрънка, че не искала на гимнастика, а да се попързаля със ските край блока, но настоях. Утре няма да ходи на тренировка, а на ски, ако ѝ се размине едно наказание  Thinking  Laughing

# 137
  • Мнения: 6 892
Киса, ще се опитаме да гледаме. Браво на Меги, че се занимава сериозно  Grinning

Ние нали се бяхме разбрали с Лили да ходим в събота. Стана време да се приготвяме и тя като почна не ми се ходи, мързи ме. Ама тя легнала, разплула се, закусва си, гледа си филмчетата, как да й се ходи. Накрая я изръчках и отидохме. Каза, че й е харесало. Като се прибрахме си облече дрехите и танцува вкъщи.
Учителката каза, че се затруднявала понякога Лили, но имала данни. Не можела да я върне в малката група, но и да можеше ние няма как да ходим Crazy Имаше едно по-малко момиченце от Лили, което ходеше, но установих, че и тя май не е ходила от нова година като нас. Така Лили остава най-малката може би с още едно момиченце, което изглежда приблизително на нейната възраст. Всички други са по-големи.

А вчера много се радва на единия пръст сняг, милото Crazy То добре, че отидохме при майка ми, там не се беше разтопил целия. Тази година ще си останем без сняг тук така като гледам.

# 138
  • София
  • Мнения: 1 946
Аз забелязвам положителни промени върху моето дете от балета. Оправи си стойката, даже и походката.
Но настръхнах като прочетох за деформация в стъпалата и падане на нокти. Колко години е тренирала?

# 139
  • Мнения: 6 892
Аз забелязвам положителни промени върху моето дете от балета. Оправи си стойката, даже и походката.
Но настръхнах като прочетох за деформация в стъпалата и падане на нокти. Колко години е тренирала?
Не съм сигурна колко е тренирала, но беше в музикалното с балет, така че поне 5 години там усилено. То е само от палците, а Лили толкова иска палци точно Crazy Веднъж като се тръшна в един магазин и дори аргументите, че номер като за нея въобще не съществува не я успокоиха Crazy

# 140
  • Мнения: 682


Другарчета, тъй като Дуци няма възможност да пише, пиша от нейно име - в неделя от 18ч. ви кани в Надежда, в къщата на баща й(някой от вас знаят къде е, а тези, които не знаят, моля пишете и ще ви дам точен адрес), за да ви приготви Дуцинки по специален начин. Simple Smile
Моля, който ще идва да се отбележи, защото за Дуци е важно да се знае колко мами ще се съберем.

# 141
  • Мнения: 2 171


Другарчета, тъй като Дуци няма възможност да пише, пиша от нейно име - в неделя от 18ч. ви кани в Надежда, в къщата на баща й(някой от вас знаят къде е, а тези, които не знаят, моля пишете и ще ви дам точен адрес), за да ви приготви Дуцинки по специален начин. Simple Smile
Моля, който ще идва да се отбележи, защото за Дуци е важно да се знае колко мами ще се съберем.

Ейййй, като прочетох поканата направо се върнах 6 години назад Simple Smile. Какви хубави сбирки ставаха в Дуци Simple Smile. За съжаление няма как да дойда, но ви пожелавам да си изкарате много хубаво и да предадете на Дуци специални поздрави Hug Heart Eyes

# 142
  • София
  • Мнения: 334
И аз нямам да имам възможност да дойда, но весело изкарване и поздрави и от мен Simple Smile

Аз подадох документите на Дари в набелязаните училища, класиранията излизат чак в началото на юни. Дотогава не смятам да се терзая - каквото стане - стане.

# 143
  • София
  • Мнения: 320
Честит празник!

Чак сега ви прочетох. Точно миналата седмица минавахме край къщата на Дуци в Надежда и си спомнихме с децата за коледното ни събиране.

За училище за Ели предпочетохме малко по-далечно от дома, но пък близо до работното място на баща и. Ние тази година имаме и седмокласни вълнения - при малко повече късмет може и двете да учат в едно училище.
Като ви чета се чудя дали моите деца са улучили на родители... Така и не можах да ги накарам, да се занимават допълнително и постоянно с някакъв спорт, език, или изкуство. Елена обича да рисува и да майстори картички, фигурки и всякакви украси и причудливи неща от хартия, та ще разчитам на училището да доразвие уменията и. Ако я приемат сме избрали ЗИП рисуване.
Лошото при нея е, че е прекалено свободолюбива и не търпи някой да и нарежда кога и какво да прави, дори и да става дума за любими неща. За това имаше проблем и с ходенето на градина, с едната госпожа и със сприятелявянето с деца.  Дори се срещнахме с психолог, уж да ни помогне да се справим с проблема. Посъветва ни за училище да изберем учителка, която не е строга, само че не знам училище, което да предлага опция за избор на учител...
И да се похваля - най-после и се клати зъбче  Simple Smile Преди година и подарих книжка с обяснения защо се сменят зъбите. Правете сметка какво чакане беше, докато и се случи...

# 144
  • Мнения: 790
Честит празник!  bg

Като ви чета се чудя дали моите деца са улучили на родители... Така и не можах да ги накарам, да се занимават допълнително и постоянно с някакъв спорт, език, или изкуство. Елена обича да рисува и да майстори картички, фигурки и всякакви украси и причудливи неща от хартия, та ще разчитам на училището да доразвие уменията и. Ако я приемат сме избрали ЗИП рисуване.
Лошото при нея е, че е прекалено свободолюбива и не търпи някой да и нарежда кога и какво да прави, дори и да става дума за любими неща. За това имаше проблем и с ходенето на градина, с едната госпожа и със сприятелявянето с деца.  Дори се срещнахме с психолог, уж да ни помогне да се справим с проблема. Посъветва ни за училище да изберем учителка, която не е строга, само че не знам училище, което да предлага опция за избор на учител...

Ками, обичам те! Все едно описа моето дете! Благодаря ти, че не съм сама.  Crazy

# 145
  • Мнения: 2 171
Честит празник и от мен!

Точно докато четях Ками, си мислех как описва характера на Илия и гледам, Олето писала същото Simple Smile. Дали не е от зодията newsm78. Илия също не търпи да му се казва какво да направи или да върши каквото и да е по задължение, иска винаги да е пръв, лидер във всичко и не търпи загуби. Миналата година ходеше на танци в детската, но след концерта в края на годината, когато брат му му се присмя, че не може да танцува, категорично отказа да ходи повече. Научи се сам да чете, пише и смята, защото не можеше да понесе, че брат му умее нещо, а той не. Ако искам да постигна нещо при него, трябва да извъртя така нещата, че да излезе че той самият иска да го направи.
Подала съм молба в училището на брат му, което ни е през улицата. Училището е за изкуства, а и на двамата им се отдава и обичат да рисуват, затова се надявам да го приемат и да му хареса. Не мога да го водя надалеч, а и честно да си призная, не мисля, че между държавните училища има кой знае каква разлика.

# 146
  • Варна
  • Мнения: 441
Сема, честито момиченце   ylinfant! Толкова хубаво, много приятно се изненадах!

Боби изпълява всичко, мен пък това ме притеснява, че все гледа да не ме разочарова  Crazy. Това което описвате за Ели,Симона и Илия обаче с пълна сила важи за малкия Антон  Crazy. Иначе ходи на плуване от миналата пролет. Като от месец съм спряла да го водя понеже на мен ми е трудно. Надявам се да продължи с това. В ДГ ходи на плуване и айкидо. И двамата сме доволни от айкидото и на есен обмислям и с това да продължи. С изкуството е на Вие  Simple Smile, на англиийски ще го запишем във втори клас. Пита ме за думички понякога, азбуката, числата, разни елементарни книжки имаме на английски вкъщи, но само когато той прояви интерес.


За училището което съм избрала шанс почти нямаме, а най- близкото е с много лошо име... Харесах едно частно, но няма да можем да си го позволим.

# 147
  • Мнения: 2 171
Сема, честито момиченце   ylinfant! Толкова хубаво, много приятно се изненадах!


Мерси, Инка Hug

# 148
  • Мнения: 6 892
Астарта, не те познах с този ник Shocked Видях я малката принцеса във фейсбук, да ви е жива и здрава  Grinning

Лили почна да ходи на балет, даже й купих ново трико, туфли, чорапогащници, така че никакво отказване Twisted Evil Тя е във ваканция сега, но вече свършва, другата седмица е на училище. Обадиха ни се, че най-сетне имат ваксина да й сложат, но така и не се наканихме да отидем, а е здрава в момента Crazy Другата седмица трябва да се стегнем.

# 149
  • София
  • Мнения: 320
О, честита дъщеричка и от мен, Сема ! Да расте щастлива и много обичана!
Позволих си да прочета какво си писала в други теми - и защо си скандализирала близките си с трето дете?


Ками, обичам те! Все едно описа моето дете! Благодаря ти, че не съм сама.  Crazy

 Simple Smile Hug

Може би е поради възрастта ми , но се опитвам да не притискам много децата. Не бих ги спирала, ако те искаха - познавам и такива дейни деца, но моите не са от тях.

Общи условия

Активация на акаунт