Последното лошо впечатление тук

  • 7 952
  • 155
  •   1
Отговори
  • Варна
  • Мнения: 6 281
Няма начин някой или нещо да не ви е подразнило напоследък тук! Simple Smile Какво, кой?

Започвам аз:
Потребител Вергилия в котешката тема-щяла да търси приятелка на некастрирания си котарак. Лично мнение-всяка година ли ще търси Tired, какво ще прави после с котенцата, а може би котаракът ще олабва на някоя улична! Crazy

По-отдавна-много неприятно впечатление ми направиха Таис, ма-ко, герри в една тема. Нападателни, обиждащи, но опитай да ги пипнеш-оревават орталъка. Да не говорим, че заради тях беше пожелано да се заключи друга тема.

# 1
  • София
  • Мнения: 34 929
Олабва това, което мисля ли е? Crazy
Както много домашни кучета имат потомство ежегодно и намират любящи стопани, защо да не е така с котките?

# 2
  • Мнения: 0
Трещерица-в темата за количките.

# 3
  • Sofia
  • Мнения: 15 509
Както много домашни кучета имат потомство ежегодно и намират любящи стопани, защо да не е така с котките?

   Това също е доста порочна и неразумна практика. Развъждайки всяка година своя домашен любимец, отнемаш шанса на десетки бездомничета да намерят своя дом. Аз имам две мъжки котки, прибрани от улицата, и понастоящем и двамата са кастрирани, без някога да са били "пускани". Разбира се, всеки има право на избор, аз в никой случай не отричам това, просто ми се иска да мисля, че сме станали малко по-социално отговорни последните години.  Peace

# 4
  • Варна
  • Мнения: 6 281
Олабва това, което мисля ли е? Crazy
Както много домашни кучета имат потомство ежегодно и намират любящи стопани, защо да не е така с котките?
Точно това означава, казано на жаргон.
А неприязънта ми е обща, не конкректна към нея. Към начина на мислене по-скоро. Да не ви занимавам подробно, но некастрираните котки имат нужда от приятел. Crazy А после четем разни работи.

Молба-в темата да не се акцентира само на проблемите на домашните любимци. Просто аз съм пристрастна и така започнах.

# 5
  • София
  • Мнения: 12 374
Стейси - в темата за кучетата.
Обиди, отказ да приеме и ''друго'' мнение, отказ изобщо да изслуша и ''другата'' страна  Naughty
Плюс лицемерие - на няколко пъти поиска ключ на кучешката тема от модератор, но когато някаква друга тема, за насилието, биде заключена, стовари вината върху 3-4 души.
Животинска тема, която я дразни, трябва да се заключва веднагически. Животинска тема, която я кефи, може да трае до пенсия  Wink

# 6
  • Варна
  • Мнения: 6 281
Таис, поисках модериране в онази тема, за да мога и аз спокойно да се включа! И тъкмо някога се измодерира темата, ти пък поиска ключ-вече не ти беше интересно.

Другата тема беше за нещо съвсем друго, което вие просто оспамихте и докато я прочета и се включа, авторката поиска ключ.
И да уточня-не става въпрос кой какви мнения имал по даден въпрос-за толерантност иде реч и евентуална търпимост към различното мнение.

Таис, сега прочетох внимателно мнението ти. Затвържаваш това, което исках да кажа. Само откровено обидните епитети липсват.

Последна редакция: пн, 17 мар 2014, 23:57 от Стейси Грей

# 7
  • Мнения: 5 710
Последното ми лошо впечатление е в темата за едно момиче, което искало пари от техните, пък не й давали.. изобщо голяма каша. Лошо впечатление не ми направи точно тя и нейния случай, а начина по който се изреди целия форум да я нарича с всякакви епитети, включително да поставят под съмнение защо съществуват децата й. Много са жестоки хората, много.  Виртуалното сякаш им отключва плювалниците и юруш.
Стана ми мъчно за тази жена.

# 8
  • София
  • Мнения: 12 374
Което точно на теб ти липсваше, Стейси, във въпросните теми.
За други теми не знам, не съм ти запомнила мненията, не сме и спорили.

Както и да е, всеки гледа нещата от собствената си камбанария  Peace

По темата: Лисбет в количковата тема. Изръси някаква безумна глупост за жените с репродуктивни проблеми. Още давам заето  Rolling Eyes

10 c's, може ли линк към темата? Ако не искаш, няма проблем  Peace

# 9
  • Варна
  • Мнения: 6 281
Което точно на теб ти липсваше, Стейси, във въпросните теми.
За други теми не знам, не съм ти запомнила мненията, не сме и спорили.
Веднага отговарям и мисля да спрем по въпроса, да не отегчаваме другите.

Липсваше ми обстановка, в която бих се изказала, без да се леят обиди, от която и да е страна. А ти ме сравни със земята защо не исках да отговарям по поставени от теб въпроси. Да не говорим, че толкова беше заслепена, че разчете съвсем обратно мое мнение и дори не се извини после. Но аз прощавам, какво да правя. Simple Smile

Лошото впечатление остава, обаче. Confused

# 10
  • Мнения: 1 894
Последното ми лошо впечатление е в темата за едно момиче, което искало пари от техните, пък не й давали.. изобщо голяма каша. Лошо впечатление не ми направи точно тя и нейния случай, а начина по който се изреди целия форум да я нарича с всякакви епитети, включително да поставят под съмнение защо съществуват децата й. Много са жестоки хората, много.  Виртуалното сякаш им отключва плювалниците и юруш.
Стана ми мъчно за тази жена.

и аз така!

# 11
  • София
  • Мнения: 12 374
Всъщност ако прощаваше, нямаше да влизаш 2 пъти в темата на Джой с въпрос къде можеш да си излееш възмущението от някои хора  Wink Все пак нейната тема е позитивна, веднага се наби на очи.

Пък тук още с първия пост хокаш мен, Герри, ма ко..все членове на моята злощастна кучкарска тема, които сме ''за'' евтаназията и ''против'' разхайтени кучкари.  

Това не е прошка, а злобица.  

Но понеже на мен наистина не ми се води безсмислено и отегчително надприказване, ще спра до тук.
Отпис и със здраве   bouquet   bouquet

# 12
  • Мнения: 4 199
На мен лошо впечатление ми направи именно авторката. И не заради пуснатата конкретно  тема, а че впоследствие разбрах, че това й е практика и то за елементарни неща.

# 13
  • Мнения: X
които сме ''за'' евтаназията и ''против'' разхайтени кучкари.  

В такива теми целенасочено не припарвам, но да ти кажа, че заради цитираното съм ви голям враг, не че разбирам какво точно се има предвид под второто. Хвала на тези, които имат нерви да ви пишат, аз само в реала се разправям, ама много люто.

# 14
  • Мнения: 4 199
*Авторката на спрегнатата по-нагоре тема.

Общи условия

Активация на акаунт