Декемврийчета 2013

  • 31 949
  • 738
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 183
Здравейте! Всички бебоци са мнооого сладки!

По въпроса за още едно и на мен ми се иска, но и аз съм със секцио и трябва да почакам , ние днес цял ден спахме и сега сме мноого кисели! Simple Smile

# 46
  • София
  • Мнения: 89
Вечер и ние сме кисели.
Страхотни са ни бебенцата декемврийчета/ноемврийчета,  Heart Eyes момичета!
Аз в близките 2-3 години не искам второ дете, а после ще видим. Малко съм дъртичка, а и при мен няма кой да ми помага сериозно с децата. Баба помага, но е на 73 години, милата.

# 47
  • Мнения: 277
момичета аз да ви питам нещо  Simple Smile  взели ли сте някакъв слънцезащитен крем за бебчетата си? аз мисля да взема,но незнам какъв  newsm78

# 48
  • Мнения: 183
и аз се чудих обаче нямам никаква представа кой е добър Simple Smile  newsm78

# 49
  • Мнения: 248
Аз взех на Мустела фактор 50+ .  Peace

# 50
  • Мнения: 11
Здравейте и от мен,

Бебоците са страхотни.

TDI благодаря за темата  bouquet.

Рада вчера беше на ваксини, поплака малко но като цяло се държа добре.
Качила е 830 грама и е 62 см., няма да дохранвам и захранвам засега, педи каза че добре наддава нищо че е само на кърма. Ще захранвам към 5 и половина месец.

И аз искам още едно детенце.

И аз се записвам със снимка Laughing, ето я и Рада. http://prikachi.com/delete.php?8830qo71p62669749ro7582332qo596812

# 51
  • София
  • Мнения: 2 995
О, второ дете -  категорично не! Аз дори не бях сигурна за първото. Не съм аз от майчино тесто направена, въпреки че сега много се наслаждвам на майчинството Simple Smile
А ето я и нея, вече на три месеца и мъничко, 6.1 кг, 62 см:
Скрит текст:


Последна редакция: пт, 21 мар 2014, 21:04 от Assos

# 52
  • Мнения: 11

И аз се записвам със снимка Laughing, ето я и Рада.
[/quote]
http://prikachi.com/images.php?images/731/7181731n.jpg

# 53
  • Мнения: 2 169
Леле какви деца - слънца само си имаме, да са живи и здрави  Heart Eyes
Аз още едно дете...искам. Засега обаче нямаме възможност, а и сме дъртички с моя мъж, така че ще си останем с две дечица.

# 54
  • Мнения: 239
Аз вече си имам три дечица и съм на 31 години, повече няма да раждам. Трите са родени нормално, въпреки трудното първо раждане. Работеща майка съм, без баби наоколо, време намирам за почти всичко и аз не знам как се справям, но успявам е понякога е много-много трудно, но човек трябва да има желание.

# 55
  • Мнения: 2 169
Браво, sveti8! С всичко се справя човек, стига да иска. Най - гадно е като са болни децата, здрави ли са, на всичко му се намира колая  Peace

# 56
  • Плевен
  • Мнения: 35
много сладки дечица,много да ви радват. Ние днес бяхме на консултация и сме 6кг.и 59см. за мойто момченце педи нищо не ми е казвал да забелвам или не .Днес след ваксините сме добре и сега спи спокойно дано и така да изкара ноща.
Относно за децата и аз искам колкото мога повече стига да мога да им подсигуря добро бъдеще и да не са лишавани от нищо.

# 57
  • Мнения: 183
alco AssosМного сладки бебчета да са ни  живи и здрави! Simple Smile
sveti8  ти направо си героиня аз с едно се оправям, с две може би ще ми е много трудно, обаче за 3 не би си помислила... просто ми се вижда непосилна задача Simple Smile

# 58
  • Мнения: 179
Нямам търпение пак да забременея, просто трябва да изчакам , една максимум две години и започваме да правим второ, а искаме и трето живот и здраве (и пари)  Grinning

# 59
  • Burgas,Bulgaria/Crawley, England
  • Мнения: 1 998
Ето я и моята бубка
Скрит текст:

Assos, напълно те разбирам и аз с Борко си мислех, че не е за мен тази работа (майчинството), когато той беше на 6 месеца започнах да работя от вкъщи, на 10 месеца се върнах на работа. Сега с малката се промених на 360  Crazy  Остарявам ли, не знам  Laughing

Общи условия

Активация на акаунт