Направи си сам от нищо нещо – 4

  • 251 802
  • 752
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 6 536
И после да покажете резултатите..... smile3508

# 16
  • Мнения: 4 569
Идвам и аз. Peace

# 17
  • Пловдив
  • Мнения: 1 428
Айде и аз да се запиша, че да не ви изпусна. От нищо нещо - напоследък правих калъфки за възглавници от ризи на мъж ми, които вече са с протрити яки и не стават за носене. Копчетата и илиците настаних така, че от късата страна да се пъха възглавницата.

# 18
  • България-Варна
  • Мнения: 70
Да се вмъкна в темата.

# 19
# 20
  • Мнения: 3 944
Вместо запис нещо различно  Simple Smile

 

# 21
  • Варна
  • Мнения: 1 948

Още една идея:)

# 22
  • Мнения: 35
 Здравейте, да питам от къде мога да намеря някакви идеи да оправя фасона на стара чанта? newsm78  Много ми харесва модела, ама вида й е пълна скръб.....закопчалката ще се оправи някак си, ама за другото.....нямам идеи....Така, че ако някой има опит да сподели. Защото в момента съм с липса на идеи Sad

# 23
  • Мнения: 4 569
От тия лепенки дето се пришиват на скъсана дреха. Има ги в магазините за шивашки материали и някои магазини за левче. Или се шият, или се лепят.

# 24
  • Мнения: 1 726
Здравейте, да питам от къде мога да намеря някакви идеи да оправя фасона на стара чанта? newsm78  Много ми харесва модела, ама вида й е пълна скръб.....закопчалката ще се оправи някак си, ама за другото.....нямам идеи....Така, че ако някой има опит да сподели. Защото в момента съм с липса на идеи Sad
Дай снимка, или поне кажи от какъв материал е направена - кожа, плат и т.н.

# 25
  • Мнения: 341
И аз се интересувам от идеи за освежаване на дамска чанта,която е леко изтъркана около ципа. Направена е от изкуствена черна напа и е много практична,тъй като е с много прегради,и не ми се разделя с нея.

# 26
  • Мнения: 2 687
страхотна тема Flutter

вече съм фен Simple Smile

# 27
  • Мнения: 35
Здравейте, да питам от къде мога да намеря някакви идеи да оправя фасона на стара чанта? newsm78  Много ми харесва модела, ама вида й е пълна скръб.....закопчалката ще се оправи някак си, ама за другото.....нямам идеи....Така, че ако някой има опит да сподели. Защото в момента съм с липса на идеи Sad
Дай снимка, или поне кажи от какъв материал е направена - кожа, плат и т.н.

Снимка не мога за съжаление Rolling Eyes Черна Естествена кожа...
Засега ми хрумна да я облека в стара тениска, имам една небесно синя, но е плетена, не памучна Confused не знам дали ще си отиват материите....Но много си отива според мен ^^

# 28
  • Мнения: 1 726
Аз наскоро боядисах изтъркано по ръбовете на кожено яке с черен кракле лак за нокти, защото той не е лъскав:

# 29
  • Мнения: 35
 Да,лак за нокти - звучи готино.  Но ми трябва и нещо друго. Явно ще гледам за спрейове за дрехи, лепило, лак, ще видим. Най-ми е яд, че не мога да я комбинирам с червено или бяло (с първата комбинация не ми върви, с втората бързо ще се замърси)

Общи условия

Активация на акаунт