Направи си сам от нищо нещо – 4

  • 251 911
  • 752
  •   1
Отговори
# 360
  • София
  • Мнения: 3 002
А с какво ги съедини?Даде идея да си събирам и аз  корковите тапите.

# 361
  • София
  • Мнения: 6 093
Със силикон ги залепих. Не бях сигурна дали няма да се разлепят като сложа нещо горещо отгоре, но втора седмица ползвам поставката и си е наред.

# 362
  • Winterfell
  • Мнения: 590
Привет Simple Smile Трябва ми съвет или мнение,тук ми се стори,че мога да го получа. Правя си в момента магнитчета за хладилник от плат( разни животинки) .Животинките са готови повечето,останаха само магнитите.Гледах в нета сайтове,които предлагат самозалепваща се магнитна лента,но доставката излиза по- скъпа от самата нея.В града открих само на едно място магнитна лента,предполагам са ми я доставили вече,но трябва аз да си я лепя и се чудя с какво? Някой има ли опит или идея?

# 363
  • Мнения: 11 305
Marceline, аз със силикон съм залепвала магнитната лента на разни бродерийки.

# 364
  • FRANCE
  • Мнения: 2 220
Здравейте, някой спомня ли си как се правиха кордели за косите на момиченцата, като руските. Благодаря

# 365
  • в огледалото на живота
  • Мнения: 8 193
Здравейте, някой спомня ли си как се правиха кордели за косите на момиченцата, като руските. Благодаря
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=312834

# 366
  • FRANCE
  • Мнения: 2 220
Благодаря

# 367
  • Мнения: 6 548
Някой да си е правил сам ароматни свещи? Някакви препоръки, идеи, съвети? Парафин или восък е по-добре да се ползва, от къде се купува и колко струва ориентирно?
Благодаря bouquet

# 368
  • Мнения: 1 377
Слага се етерично масло в парафина...
Иначе мога да дам идея за свещник в духа на есента... Декупажна техника.

# 369
  • Мнения: 760
Запис да седя темата  bouquet
По принцип се занимавам с бижута ръчна изработка и обичам да майсторя разни неща  bouquet

# 370
  • Мнения: 19 284
Каква е целта на тези торбички с капачки?

# 371
  • Sofia
  • Мнения: 26 297
според мен идеята е да не се завързва пликчето

# 372
  • Мнения: 5 508
Същата, каквато е на щипките, с които защипваме отворени пакети - да не влиза въздух, да е добре затворено.

# 373
  • Мнения: 599
Момичета,а някой може ли да обясни как е направен този свещник от буркан с есенните листа?

# 374
  • Мнения: 5 508
Момичета,а някой може ли да обясни как е направен този свещник от буркан с есенните листа?
Взимаш подходящ буркан, листа, лепило Ц200 и четка. Мажеш буркана с лепилото и слагаш листо, после мажеш отгоре листото и слагаш следващото като гледаш да се застъпва малко с първото и така до последното листо. Гледай накрая всички да са минати с лепило и от външната страна Simple Smile
Ето един подобен свещник, направен набързо от мен, но с недовършена декорация Simple Smile
Скрит текст:

Общи условия

Активация на акаунт