Направи си сам от нищо нещо – 4

  • 251 951
  • 752
  •   1
Отговори
# 450
  • Мнения: 22 867
Преправи ги на обикновена възглавница Peace Вадиш им пълнежа, слагаш го в подходяща калъфка с цип, при нужда отгоре слагаш и декоративна за да има по-хубав "търговски" вид и е готова Peace

И това става, благодаря! bouquet

# 451
  • Мнения: 6 933
В брошурата на Jysk гледах калъфки за декоративни възглавници по 2-3лв.  Wink

# 452
  • Мнения: 4 097
Чудесна тема и идеи!
Нова съм в нея и надявам се приемате попълнения. Дано скоро мога да покажа и аз нещо.

# 453
  • Мнения: 196
здравейте. Извинявам се че така нахлувам в темата ,но мисля че вие сте хората към които трябва да се обърна. Напоследък ми се събраха много кутии от кърпички/едни картонени,шарени всяка различно животно/Не ми се изхвърлят,а  не мога да реша какво да ги правя. Ако имате идеи  ще съм ви много благодарна.
 Хубав ден на всички,макар и малко дъждовен

# 454
  • Мнения: 2 157
Веднага давам една идея, която все се чудя с какви кашончета да реализирам:
Направи си разделител за чекмеджета. Пускам линк към нещо подобно, само че там използват кутии от зърнени закуски. Мисля си, че с твоите може и да е по-удобно. Simple Smile
http://www.iheartorganizing.com/2013/01/diy-cereal-box-drawer-dividers.html

# 455
  • Мнения: 6 933
Те във всички клипчета ползват кутии от зърнени закуски  Grinning и аз много харесвам кутиите от салфетките и си ги пазя, точно за органайзери си ги ползвам Simple Smile

# 456
  • Мнения: 1 090
Аз в скрина чекмеджето съм го разделила с преграда, направена от стар кашон с калъфка от непотребен чаршаф Simple Smile

# 457
  • Мнения: 325
Картонените пакети за мляко (аз обаче си ги ползвам за саксийчета, че са ми много тесни первазите за нормални саксии); кашони от който и да е магазин, а после лепиш със силиконов пистолет за по-бързо.

# 458
  • Мнения: 196
благодаря за идеята

# 459
  • sofiq
  • Мнения: 1 580
Да ви се похваля с последното ми "творение",много съм доволна че успях да въведа ред в шкафа  Laughing

http://tediata.blogspot.bg/2016/10/blog-post.html

# 460
  • София
  • Мнения: 6 094
Полезно нещо си сътворила. Браво!
Можеш да направиш дръжки от въженца, за да ти е по-лесно изтеглянето на кутиите.

А не е ли малко неустойчив и не провиснаха ли рафтовете като напълни кутиите?

# 461
  • sofiq
  • Мнения: 1 580
Благодаря  Hug

Картона който ползвах за прегради е доста дебел ,сложих и напречни които държат рафтчетата да не провиснат.
Засега няма провисване,аз го направих преди месец някъде,но сега се наканих да пиша. Все пак съобразих долу да са най големите кутии ,които да пълня с по тежки и обемни неща,на горните нива съм подредила по леките.
Дори след време да провисне ,поне няма да ме е яд,защото го направих само от неща които иначе щях да хвърля,затова и не го изпипах да е кой знае колко красив-така или иначе си стои затворен в шкафа. Peace

# 462
  • София
  • Мнения: 6 094
Права си. И да не изкара дълго, няма да те е яд. Капиталовложението не е голямо.  Grinning
Само с красиви неща да го пълниш!

# 463
  • sofiq
  • Мнения: 1 580

Само с красиви неща да го пълниш!

Благодаря  Hug

# 464
  • Мнения: 325
Да ви се похваля с последното ми "творение",много съм доволна че успях да въведа ред в шкафа  Laughing

http://tediata.blogspot.bg/2016/10/blog-post.html
Страхотно е, Ted! За подсилване носещите хоризонтали може да се облепят с няколко пласта лигнин или накъсани ленти вестник (накъсани, за да следват посоката на нишките, макар че вестниците май вече само на рециклирана хартия се печатат и там е по-друга структурата); става бетон - е, почти. Лигнинът е много як, а единственият недостатък - че не може да се боядисва добре и от светлината пожълтява, може да се избегне с облепяне с опаковъчна хартия или който каквото има под ръка (салфетки, цветна хартия, плат даже - тъкмо ще подсилите кутийките.

Общи условия

Активация на акаунт