Направи си сам от нищо нещо – 4

  • 251 949
  • 752
  •   1
Отговори
# 525
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 726
Да, прави сте. Гипс за отливки. Намерих го в Слънчоглед.  Hug

# 526
  • Мнения: 18 547
Приемам идеи как да си съхранявам герданите.Имам много и красиви ръчно изработени кутии,обаче като тръгна да вадя и става страшно.Много се оплитат едни в други и е една върволица....затова търся по-практичен начин,а и да са ми пред очите.

# 527
  • в огледалото на живота
  • Мнения: 8 193
Приемам идеи как да си съхранявам герданите.Имам много и красиви ръчно изработени кутии,обаче като тръгна да вадя и става страшно.Много се оплитат едни в други и е една върволица....затова търся по-практичен начин,а и да са ми пред очите.







Пусни търсачката,пълно е с идеи,особено в Pinterest  Wink

# 528
  • Мнения: 466
това може да се направи от някоя кукла и малко тел

а това като се напълни ръкавица с гипс и се оформя, после може да я боядисаш с боички,спрей

# 529
  • Мнения: 18 547
това може да се направи от някоя кукла и малко тел

а това като се напълни ръкавица с гипс и се оформя, после може да я боядисаш с боички,спрей


Имам такъв манекен с рокля. Обаче имам и котка  Joy забравих да го спомена, много важен факт,което предполага, че всичо е максимално далече, високо и прибрано
 Simple SmileПринципно много ми допада идеята с бялата закачалка, обаче като се сетя, че трябва пак да пробиваме стената и на ММ ще му стане лошо.
Иначе има много готини идеи, ще потърся.

# 530
  • Мнения: 466
Щях да предложа и клончета във ваза и на тях да закачаш, но при наличието на котка това не е добър вариант Grinning

# 531
  • Мнения: 22 867
Нещо подобно в гардероб или на вратата му от вътрешната страна, ако е възможно.





# 532
  • Мнения: 6 933
Здравейте! Имам един тъмносин гащеризон, който отпред има жълти тик-так копчета(около 1см диаметър), които леко ме дразнят. Ако ги боядисам в тъмен цвят, дрехата ще стане твърде скучна. Дали мога с някакви декупажни м-ли да ги направя сребристи или другата ми идея е да залепя някаква дантела/мрежичка отгоре им? Приемам идеи! 

# 533
  • Мнения: 466
Може да ги направиш сребристи с лак за нокти, или пък да залепиш камъчета (от тези дето ги слагат по ноктите пак). А от салфетки може да изрежеш малки кръгчета и да ги залепиш,но според мен е много играчка

# 534
  • Мнения: 6 933
Ами не искам с лак за нокти, прецаква се от прането, а с камъни би станало твърде лъскаво, иначе варианта с кръгчетата мислех и аз, но с дантела.

# 535
  • София
  • Мнения: 3 013
Аз за герданите ползвам подобна кутия
http://www.thispay.com/catalog/index.php?act=viewProd&productId=2516
има такива на които се коригира големината на гнездата(за по-обемни бижута). Кутия прибрана в шкафа.
Мис Каролин,след като имаш красиви кутии направи си вътре разделители,да стане нещо подобно на кутията която показах.


Поли,можеш да ги боядисаш с цветен спрей за джанти,имат разнообразни цветове.

# 536
  • München, Deutschland
  • Мнения: 6 852
Мис Бингли,

аз ги съхранявам в отделно голямо, широко и ниско чекмедже в гардероба. Ето такъв тип, като тук изглежда малко, а всъщност е широко точно колкото 2 крила на гардероба. Може да се сложат от тези мъхестите поставки, като на снимката, но на мен не ми харесват и не са ми практични с тези кутийки, затова в голото чекмедже си постлах силиконова подложка против плъзгане и си наредих всичките бижута там, а имам купища, ама купища и не спират да ми подаряват още.  ooooh!

Предимства:
- не помръдват заради подложката
- като отвориш чекмеджето се виждат всичките едновременно
- не се заплитат, защото не се местят
- имаш достатъчно място да си ги подредиш по какъвто искаш признак - при мен са по цветове и могат да се отличават по-лесно
- котка-safe  Mr. Green

Не гледай цената, просто този линк ми попадна първо, само идея ти давам:

http://www.ikea.com/de/de/catalog/products/S89011057/

Последна редакция: пт, 09 юни 2017, 11:12 от chrissy

# 537
  • Мнения: 2 942
А каква е тази силиконова подложка, че не се сещам newsm78

# 538
  • München, Deutschland
  • Мнения: 6 852
Моята е подобна на тази, само че по-мека, не е от Икеа, от друг магазин си я взех, тази е по-скоро за кухненски шкаф, защото е по-твърда. Но от този тип, релефните:

http://www.ikea.com/de/de/catalog/products/80012853/

# 539
  • Мнения: 2 942
Благодаря! Много идейно Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт