Цяла нощ не спах - тема първа аз пуснах 20-26.02

  • 6 160
  • 129
  •   1
Отговори
# 45
  • София, "Младост 3"
  • Мнения: 9 210
Мая, благодаря ти! Аз щото почти съм спазарила една, ама чак от Видин.... Твоето предложение ме заинтригува - само да стане. Асансьора е 90см дълъг. Много малъке... аз за първи път чак толкова тесен виждам.

бе навивате ме за слинга! Ма аз да поспоря - виждала съм африканки да носят на гърба си детето в нещо като кош и то от твърд материал... Ама все пак като не съм чела...

# 46
  • Мнения: 1 710
Наде, току-що премерих нашия. 75см е широк и 1метър дължина - и то като към дължината включвам и това пространство дето са там разните ръчки по асансьора, скрити зад една дъска - ама обяснение лепнах - ужас. Аз да ти кажа я повдигах леко и така - Ния вътре, а Гого го подпирах прав - макар че още не си стъпваше като хората на краката. Цирк си бяхме та не ми се спомня - ама се получаваше. само да ти кажа, че си е бая тежка - ама живи и здрави ще се уговорим да я видиш по нататъка като си по-добре.

# 47
  • При рома, пурите, какаото и бабиериндосите
  • Мнения: 3 607
Наде, нищо общо с кошовете, душа. Виж линковете които са дали Реза и Любознателна. Има си всичко. След месец Максимум ще имате и отзивите на Светлето Mr. Green

# 48
  • Мнения: 3 698
Здравейте момичета  Hug ,
Майче, съжалявам, че кистата не се е резорбирала, но Гого така хубаво и бързо се развива напоследък, че вярвам че няма да пречи тая гадна киста и малкия ви мъж ще напредва все по-бързо за радост на мама и тате.Много мило ми стана като прочетох за разходката ви, представям си как се е радвал малкия, а и ти си поизпуснала парата сигурно.Желая ви много, много щастие!
Йепе, за Йоан направо нямам думи да изразя радостта си, той е много умно дете /и много хубаво Heart Eyes/  и щом сега чува,като посвикне с новото, скоро ще ви покаже на какво е способен.Много целувчици за малкия, на вас поздрави и пожелания за приятна почивка!Дано само хубави неща ви се случват вече и чакаме много щастливи новинки!
Агнешка, Ния е много сладичка, прииска ми се мнооого да я нагушкам, моля те направи го вместо мен, от мен!
Наде, аз имам една приятелка от юнските мами, слингоносачка е, ще я поразпитам.Чувала съм, че е удобно, чак ме накарахте да се зачудя дали да не ушия за Лорката, тя е 6.500кг. само, но с кенгурото ми тежи, а количката ни е 9 кг. и тя ми идва тежичка, та незнам...Целувки  Heart Eyes
Светле, много целувки на всички ви  Hug
Реза, много се радвам, че пишеш   bouquet
yosarian , на Калоян скорошно оздравяване, бързо да се оправя, че колко пакости го чакат...
Аз също от снощи съм болна, тръшна ме някакъв вирус, болки в гърлото, кожата по цялото тяло ме болеше, направо едва се движех и говорех, та започнах антибиотик и вече усещам действието по-добре съм, дано само не заразя малката.

# 49
  • в края на града
  • Мнения: 4 446
Здравейте и от нас.
В момента правят имплантация на Ивета на Янева и ви моля да стискаме палци всичко да е наред с куклата, операцията да е успешна и леко да понесе следоперативния период. На този етап тя се очертава да е най-малката кохлеарно имплантирана в България (досега беше Яни  Simple Smile) и от сърце им желая всичко да приключи с положителен резултат!

# 50
  • София, "Младост 3"
  • Мнения: 9 210
оо  дано да свърши всичко чудесно!
ех нашите малки - най-малки герои!
целувки и стискаме палци за малката принцеса

Сети, бързо да оздравяваш! и дано се размине само с теб.

yosarian аз знам как изглежда слинга отдавна... даже виждах нещо подобно в Штъркел още преди половин година. Имах в предвид, че в Африка ги носят в нещо като плетени кошници на гърба, а не в такива платове.... Иначе съм се замислила да се пробвам с Резиното и ако дава да потренирам с голямата й щерка Wink щото ще си казва удобно ли е и ако ме кефи - да си купя или ушия за второто. Дани не става - той е 10 кг отдавна, а и сега бременна надали ще ми е удобно. ако реша така или иначе мога зда го возя върху корема Wink

# 51
  • Мнения: 2 543
Дано всичко е наред с операцията и Иветка! Всъщност - сигурна съм, че ще е! Петя, дръж ни в течение!  bouquet

За слинга - сугурна съм, че ще е супер удобно! Другия път и аз ще го пробвам! Blush

# 52
  • София / Пловдив
  • Мнения: 8 119
  Много, много стискаме палци на Иветка!  Praynig Praynig Praynig
  Петя, чакаме добри новини, като разбереш нещо - драсни! А вие къде се изгубихте? Как сте с "кротушанчето" Яни?  Laughing

  Агнешка, много е сладка Ния и вече не е с бебешорско излъчване, а си е направо малка дама  Hug

  Сети, бързо оправяне ти желая! И аз и малката го изкарахме същото вирусче, дето го описваш. Много е гадно, така че дано лесно го пребориш!   bouquet

  А за слинга... чак ме е яд, че не съм пробвала докато бяхме по - малки. Бях виждала само веднъж да носят бебе по този начин, но ми се видя много трудно да го сложа това чудо  Embarassed

# 53
  • София
  • Мнения: 4 884
Стискаме палци всичко да е наред с Ивета, и скоро нейната мама да ни се похвали с малкото си смело момиченце.
Кураж от нас..Айде оздравявайтееее, че ни чакат нови подвизи през пролетта..
А за слинга, от вас за първи път разбрах за това чудо, поразгледах снимките, които сте пуснали и се надявам всички мами с малки зайчета, да си улеснят живота с него. Моят кюфталан няма нужда от мама кенгуру, така, че останалите ще разказвате за предимствата на слинга..

# 54
  • София, "Младост 3"
  • Мнения: 9 210
За слинга - сугурна съм, че ще е супер удобно! Другия път и аз ще го пробвам! Blush

Ей хайде де! Видях, видях аз... и сега да несе отметнеш - аз първа ще потренирам, а теб те чакам да ти предам наученото Wink

agneshka все забравям да ти кажа колко е красива малката - даже скоро ще стане по-хубава от мама! Wink целувки по сладката муцунка ...ей Ели как би се радвала да ви види - тя има много топъл спомен от вас с малката

# 55
  • Мнения: 4 414
стискам палци на Ивета и знам, че всичко ще е наред!
Петенце, чакаме добрите новини!
agneshka все забравям да ти кажа колко е красива малката - даже скоро ще стане по-хубава от мама! Wink целувки по сладката муцунка ...ей Ели как би се радвала да ви види - тя има много топъл спомен от вас с малката
благодаря на теб и на всички за милите думи  bouquet  А при Ели може и да отидем като се стопли...ние ходихме ноември - много ни се зарадваха....чак ми стана неудобно, че толкова време не се бяхме обаждали - хората искрено се радваха, че сме добре.
bim_bam, никаква дама не е Ния, ами един голям бяс, ама нека, аз съм доволна!  Laughing
сети да се оправяш бързо! имаше вероятност тази събота и неделя да ходим до кюстендил, ама май ще ни се размине Thinking ако все пак стане, ще свирна да се видим Whistling
гледам всички са се записали за слинг "за следващия път" Sunglasses ама айде де! само Надето и  мама Иги са сериозни! а Светлето е вече на финала - стискаме палци, че още малко остана Heart Eyes

# 56
  • София, "Младост 3"
  • Мнения: 9 210
я кажете за слинга
-сама да си ушия /майками де/
-да си купя ушит
-да търся по магазините
КОе ви се вижда по-добре? В смисъл има ли значение кройката... плата... въобще къде да се образовам по въпроса.
А мерлси на ЛЮбознателна за линка със снимки и обяснения на бг!

# 57
  • Мнения: 4 414
ми зависи колко струва ушит. аз тези в Щъркела не съм ги виждала newsm78...всъщност изобщо не съм виждала по магазините слингове.
за плата...Американ се спрягаше за най-удачен...аз Ния я носех в един шал - вълна и памук.

# 58
  • Мнения: 1 271
Наде за слинга - аз вчера си купих метър плат хасе бежово  че бялото много
ще се цапа за 4.5 и Валя ще купи халките не знам колко ще са но едва ли повече от 3лв и тя ще ми го ушие. че знае как.
Може да си отвори шивалня за слингове Валето и да си докарва някой лев за памперси Laughing Embarassed Heart Eyes и солети на децата Joy
не знам по магазините каква е цената, но едва ли ще е евтин, а така ще излезе не повече от 10лв.

ако ти можеш сама да си го ушиеш още по-добре че мен хич ме няма в тази дейност Embarassed

хайде на всички хубава вечер, макар че вали и е мрачно   bouquet Hug

# 59
  • Кори Селести
  • Мнения: 5 538
Наде, няма да ти дам да тренираш с Елина, защото е бая тежичка вече:))

kuneto този, който имам аз е точно като от сайта на Дидимос.
Няма халки...едно парче плат, скосено в краищата.

Надето може да види как го ползУвам и да си открадне "кройката".
Ще и бъде връчен и диск с учебни филмчета:)

Общи условия

Активация на акаунт