Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 20 фев. 2006, 08:10 ч.

В ТСМ - Хасково от днес ...

• 799
  • 3
  •   1
Отговори
В ТСМ - Хасково от днес ще има колички-триколки на цена 60лв. Е, някои изглеждаха доста окаяно, като ги вкарваха в магазин вчера, но може и да има добри попадения!

# 1
къде се намира магазина?

# 2
къде се намира магазина?

Тук трябва се включат мамите от Хасково. Аз не съм от Хасково, просто вчера бях там и направих тур по малкото отворени в неделя магазини, където могат да се намерят бебешки неща. Мога само да уточня, че е в една сграда с Механа "Извора"(или "От извора", нещо такова) и има голяма табела А7 Store.

# 3
  • Хасково
Магазина на Ейвън 7 в Хасково се намира  в кв. Орфей до бл.30.
Това е сградата на бившото НАРКООП
В същата сграда се намира и ресторат "От извора" врата до врата с магазина
работно време от 9- 19 часа всеки ден
Ако искате повече разяснения пишете.

Друго в промоция са джинси на цена 2,99 лв, триколките, мелнички за черен пипер електрически, клавиатура с мишка, едни мечета играчки по 1 лв., дамски пижами, нещо като блендер и други неща но изхвърлих брошурата.
Да ви кажа защо количките са в такъв вид просто са втора употреба.Знам го от продавачите в магазина защото ми направи впечатление, че колелата им са доста изтъркани на някои на други дръжките, но иначе изглеждат читави!

Редакция на ключовите думи на тема

Общи условия

Активация на акаунт