Бурята~~La Tempestad~~Тема 12

  • 17 122
  • 769
  •   1
Отговори
  • Мнения: 3 960


Б У Р Я Т А

L A  T E M P E S T A D





От 31 март до 7 април епизодите на "Бурята" ще се излъчват по този начин: всеки делничен ден от 19.00 часа с повторение от 16.00 часа. От 7 април ще се излъчва всеки делничен ден само от 13:15 часа без повторение до 22 април, вторник.





Резултати от предишната анкета:






">#t=99[/video]

Тема 1

Тема 2

Тема 3

Тема 4

Тема 5

Тема 6

Тема 7

Тема 8

Тема 9

Тема 10

Тема 11

# 1
# 2
  • Мнения: 7 538
Хриси,мерси за новата тема! newsm51

И .. най-красивият и сексапилен  капитан-Дамян Фабре..      love001  love001  love001













Последна редакция: нд, 30 мар 2014, 11:17 от iss0o

# 3
  • Мнения: 2 474
Привет! Mr. Green

Хриси мерси за темичката   bouquet

Исе за автарче...не знам дали не съм закъсняла...но това мога с фотошоп,доколкото съм запозната това е най-доброто макар че пак не е  особено перфектно Thinking
що се отнася до аватарите аз със бг мама...не мога да се оправям..колко пъти съм опитвала...уж все съм в размерите и не става и не става... Mr. Green ...не знам защото си ги обработвам може би и им се качва големината...погледни дали става и ако имаш още ..ще им махнем надписите,ако желаеш  Wink


# 4
  • Мнения: 2 519
Добър ден  Mr. Green

Хриси,както винаги прекрасна тема   bouquet

и аз се измъчих с тази бг мама....ако беше бг татко нямаше да е така  Naughty hahaha

добре каква обработка...аз само си изрязвам снимките ...това би трябвало да им намали  размера ..не да го увеличи  Mr. Green ... жалко..а така се бях въодушевил да си сложа Фабре  Thinking

# 5
  • Мнения: 2 474
ти Капитан Фабре ли искаше да си сложиш на аватара... hahaha ами аз нали казах...да се боря с бг мамата е като да се боря с вятърни мелници...нищо друго не ме затруднява така и не мога да ти помогна  hahaha

# 6
  • Мнения: 7 538
Привет! Mr. Green

Хриси мерси за темичката   bouquet

Исе за автарче...не знам дали не съм закъсняла...но това мога с фотошоп,доколкото съм запозната това е най-доброто макар че пак не е  особено перфектно Thinking
що се отнася до аватарите аз със бг мама...не мога да се оправям..колко пъти съм опитвала...уж все съм в размерите и не става и не става... Mr. Green ...не знам защото си ги обработвам може би и им се качва големината...погледни дали става и ако имаш още ..ще им махнем надписите,ако желаеш  Wink



Кате,мерси! newsm51
Ще ти изпратя и другите си снимки за аватари.... Praynig



Скрит текст:
MERCEDES AMG F1 ‏@MercedesAMGF1  24m
It's a @MercedesAMGF1 one-two in Malaysia! @LewisHamilton wins! @nico_rosberg P2! Get in there! #TeamWork #F1

McLaren ‏@McLarenF1  20m
Malaysian GP: Jenson P6, Kevin P9. HAM wins from ROS, VET, ALO, HUL, Jenson, MAS, BOT, Kevin, KVY. #MalaysianGP


Scuderia Ferrari ‏@InsideFerrari  20m
#FerrariMALGP Gara finita. ALO P4. RAI P12.

Сладурите от Лотус...за борбата за 11място между Грожан и бившия им пилот Кими... hahaha
Lotus F1 Team ‏@Lotus_F1Team  29m
Next lap is final lap @RGrosjean - use everything, overtake button, full release, even your mobile phone battery

Тук стана интересно ,след тиим ордера към Маса,да пропусне Валтери.....
WILLIAMS RACING ‏@WilliamsRacing  32m
P7 Felipe and P8 Valtteri after a tough race #Sepang

# 7
  • Мнения: 7 538
http://www.picresize.com/results

-Browse-избирате си снимка от компютъра.
-continue...
-От 2.
Resize Your Picture/от падащото меню/-gustom size
избирате подходящия размер-за форума максималния размер е 160 на 200 пиксела.

-I'm Done, Resize My Picture!
-View Image-виждате си намалената снимка....ако нещо не ви хреса...отново всички стъпки.

Според снимката си задавате различни по-малки размери,докато ви хареса намалението...
160 на 180,160 на 160,160 на 140....и т.н.
Лесно става!


Кате,когато имаш възможност....да махнеш надписите... Praynig













Последна редакция: нд, 30 мар 2014, 13:50 от iss0o

# 8
  • Мнения: 2 519
Ох айде  аз пак да опера пешкира .. Mr. Green Кате,знам ,че ти е кофти,ама може ли да знаем какво казва химена за хайме  Mr. Green ...на предварителен преглед се чете перфектно  Mr. Green
знаем,че се правиш,че не виждаш...и аз притежавам туй уникално качество hahaha

# 9
# 10
  • Мнения: 2 474






последната хич не се получи затова не я слагам .. Wink

# 11
  • Мнения: 7 538
 newsm51 newsm51 newsm51 newsm10 newsm10 newsm10

Знаеш си... smile3503

# 12
  • Мнения: 2 474
Наваретко защо така съм те уплашила...нищо няма да переш спокойно  Joy ...не аз го видях като снимка..не се загледах в текста

Предполагам не ви се чете за фестивала в Канн  Joy

Това е много сложен и труден процес..но всичко се случва с причина в този живот
Чувствам се добре щастлива..с това което правя,обаче в сантиментален аспект ми е наистина много трудно,но Хайме е прекрасен човек,но какво да се прави..както казах..нещата се случват с причина

Понякога моля бог ,да ми покаже правилния път,но си мисля,че е добре и да си оставям  отворени врати..въпреки,че приключваме с годежа..продължаваме с  хубавите отношения.

Когато някой те обича не те кара да оставиш това което ти доставя удоволствие да правиш..нещо различно е когато сам вземеш решение,че е дошъл момента да създадеш семейство ....

# 13
  • Мнения: 2 519
това с отворените врати ми хареса .... да има  Joy Joy

ама какво той да не е искал деца..брак...и тя да се е стреснала...и в добавка Левия като сложиш  Mr. Green .... който да речем е бил силен катализатор ...и евентуално ревността на Хайме...картинката става ясна

# 14
  • Мнения: 2 474
и аз си мисля...че е смесица...от двете като цяло ...просто Хайме не е усетил кога какво да иска...не и след като е започнала да снима с господинът  Thinking

но аз колкото и да съм пристартна....да се самоцитирам сега  Mr. Green

Цитат
Когато някой те обича не те кара да оставиш това което ти доставя удоволствие да правиш..нещо различно е когато сам вземеш решение,че е дошъл момента да създадеш семейство ....
тук Химена е на 1000% права...вярно,че любовта те заслепява...и води към грешни действия...но някой неща трябва да се надживяват...аз силно предпочитам да вярвам,че е повече Левия причината...иначе съвсем се психясвам....че и мен ме чака такъв проблем много скоро  ooooh! ooooh!

Общи условия

Активация на акаунт