Бурята~~La Tempestad~~Тема 12

  • 17 096
  • 769
  •   1
Отговори

Анкета

Как ще празнува Мис Гути РД?

Опции:

* Гласуването приключено: ср, 02 апр 2014, 15:43

# 15
  • Мнения: 2 519
аа не Кате сакън няма да се даваш  hahaha hahaha ...преди 35 няма смисъл  Joy....виж госпожица  Гутиерез на 35 и още казва,че и е раничко за сватба... давай примери...и ще ти го опростят

# 16
  • Мнения: 7 538
Кате,вие май с Уилям ,освен общите фенски настроения към Мексико,Испания и Бразилия имате....и някакъв страх от ...  подписите... Wink .... Thinking
Но дори без подпис...се налага човек да прави много компромиси...

и аз си мисля...че е смесица...от двете като цяло ...просто Хайме не е усетил кога какво да иска...не и след като е започнала да снима с господинът  Thinking

.аз силно предпочитам да вярвам,че е повече Левия причината...

Уилям  силно тласна процеса далече от точката на колебание и...всякакви вратички...

Последна редакция: нд, 30 мар 2014, 15:04 от iss0o

# 17
  • Мнения: 2 474
Аа да с уилямко имаме някои допирни точки  Mr. Green ... но при мен проблемът не е с някаква болна  Mr. Green от комплекси от ревност ли не я знам каква е ...

Наваретко
Скрит текст:
е аз ако ще чакам...до 40....по добре леко да си го спестя като че ли  Mr. Green  ...ама така поне около 30...къде ти е примерно в края на годината..къде след 4 години примерно,далеч по-успокоително звучи...не е толкова много все си мисля  Mr. Green

казвате Уилям вратичката я е тряснал направо.... hahahaнищо чудно  Mr. Green

# 18
  • Мнения: 2 519
Кате това твоето ми прилича на пазарене на Капалъ чаршъ  ...само искаш да ти отбия от цената ...вслучея от времето  hahaha hahaha ...виж сега ти тия четири години повече ще го мислиш....ако стане по скоро по-безболезнено....като инжекцията...колкото по отлагаш толкова по голяма е агонията...аз затова на 25 си сложих инжекцията Joy и сега няма какво да ме агонизира  hahaha hahaha

# 19
  • Мнения: 2 474
леле ако знаеш колко ме е страх от игли...като малка правех голям цирк като видя...сега се опитвам да не се излагам но много ме е страх  ooooh! ... и ти като ми го сравни с инжекция хич не ми помагаш ... ooooh!

подписа на пръв поглед не е нищо особено...но той като ремарке...след себе си води перманентното семейното гнездо ... а тук вече ...

в случея обаче и Химена много драстично ще да се е уплашила  Thinking ...и уилямко и той милия сигурно бере душа като чуе за брак...та приличат си в това отношение...и те са много амбициозни ...и така е редно ... Peace

# 20
  • Мнения: 2 474
аз обаче нали съм си инатлива...наложи се да го поизрисувам мъничко  Mr. Green,но надявам се че става Wink

# 21
  • Мнения: 2 519
Катенце...би ли ми услужила....с  кодче за Ps cs5 ...че моята версия изтече..миналия месец..а ми писна само да я подновявам  Whistling

ти щом почна и да го рисуваш ...добре си  hahaha

# 22
  • Мнения: 2 474
Катенце...би ли ми услужила....с  кодче за Ps cs5 ...че моята версия изтече..миналия месец..а ми писна само да я подновявам  Whistling

ти щом почна и да го рисуваш ...добре си  hahaha

готов си Уотсън  hahaha

аа днес с уили се обичаме...не сме във военна обстановка.... Joy

# 23
  • Мнения: 7 538
аз обаче нали съм си инатлива...наложи се да го поизрисувам мъничко  Mr. Green,но надявам се че става Wink


 newsm51Мерси! Ще си сменям  визията и настроенията на Капитана... Wink

# 24
  • Мнения: 7 538
Кате,зная,че е нахално от моя страна,но може ли, когато имаш време...независимо кога...да ми изтриеш и тези....или ако е по-добре ...един урок как става???

Тази испанка слага огромни надписи... #Cussing out


Насладете се на уникално красивия Дамян... Wink




























Последна редакция: нд, 30 мар 2014, 17:33 от iss0o

# 25
  • Мнения: 8 533
Привет ми хенте  bowuu

Хриси,мерси за темичката.. Wink newsm51

охоо тук сте почнали болната тема ....с подпис или без...Наваретко с твоята инжекция съвсем изплаши момичето  Joy Joy
 Кате..митове и легенди са нещата които чуваш за живота  след подписа...аз имам опит и в двете сфери и преди и след...и е същия ад повярвай...не повече не по малко ...е разбира се вместо гожпожица ще станеш госпожа,но това не е чак толкова...страшно

ама този Хайме какво е искал ...брак и деца...с Химена...охоо ще има да взема...как пък ли не...то хубаво да има връзка,ама да стане госпожа...аа не ...тук сме против
той пък и намерил...кога да го иска...може пък точно заради темпестада да е искал да се подсигури по някакъв начин...да я оплете не казвам...защото това отива малко към госпожата  hahaha ... а химена е доста умна няма да се забърка с такъв...но човек като му влезе мухата с тази ревност ...аз честно казано..не виждам някой да е по красив   Thinking но Левия може би е по чувствен с повече тактики...знам ли не съм му бил любовница  hahaha

# 26
  • Мнения: 2 474
Оо на мен не ми е проблем да ги махам то е много лесно...но мога и да обясня как става за да си правиш когато искаш,но трябва да имаш фотошоп 5-та версия...само там има тази опция ...а аз хич не помня как съм го инсталирвала..ако трябва да бъда честна  Thinking

# 27
  • Мнения: 2 474
хайде още веднъж да се насладим на капитан Фабре..ама наистина е много хубав  Heart Eyes















# 28
  • Мнения: 7 538
Кате, newsm51  bouquet omm

# 29
  • Мнения: 8 533
Голям хубавец е Фабрето спор няма  bowuu знам,че сте тук все с карибски вкус,хубав вкус  hahaha

Общи условия

Активация на акаунт