Йоркширски териер- тема 6

  • 66 092
  • 732
  •   1
Отговори
# 720
  • La casa de Mickey Mouse
  • Мнения: 1 368
привет момичета как сте, как са мъниците
моят дивак (големия) пак скочи в канала да гони патките, не се научи това животно, че няма да ги хване и че плуването не му е силата, добре, че бях с мъжа ми и този път той влиза да го вади  ooooh!

# 721
  • Мнения: 1 163
Моята е добре, разхождаме се и се учим да пишкаме навънка. В неделя е на фризьор и тогава ще ви кача снимки да я видите.
Mini Mouse   Joy Joy Joy Joy Joy те патките не са ли колкото него на ръст Joy Joy Joy Joy

# 722
  • В света на мечтите
  • Мнения: 542
Имаме си вече една малка принцеска! Lady Chocolate Ball или на кратко Бо е вече при нас. Взехме я днес и още нямам впечатления. На два месеца и половина е и тежи 650 гр. Много е жизнена и игрива. Само след нас ходи, уникален бонбон е.
Водихме при чичо доктор /двама различни/ - всичко ни е наред за сега и здравичко.
Само дето няма втора ваксина. Това малко ме притеснява. Ще видим след 10 тина дни като й я сложим как ще се чувства.
Пускам малко снимки /не много качествени, но по нататък и по добри/





# 723
  • Мнения: 207
AvAnA, голяма бонбонка е! Да ви е жива и здрава и много да си я обичате! Hug

Ние утре сме на фризьор, така че очаквайте пресни снимки в най-скоро време. Mr. Green

# 724
  • Sofia
  • Мнения: 358
Ние днес бяхме на зъболекар. Извадиха ни 6 броя зъбки. Много ми беше притеснено, щерката ревна като го видя да клюмва от упойката. Всичко мина идеално, и сега е много смешен, хем му се играе, хем няма сили и само подлегва.

# 725
  • Мнения: 657
Тъкмо за зъбките имам чуденка и рекох да попитам тук Thinking На майка ми хубостникът е на 8 месеца вече, има избили от новите зъбки, но бебешките му още седят и не падат. Предполагаме, че го тормозят, защото гризе всичко що му попадне Wink Знаете ли какво се прави в тоя случай, трябва ли да го заведе да му ги извадят? Изобщо колко време се чака да паднат сами? newsm78
Аз с Бея нямах такъв проблем, едните паднаха и й поникнаха другите, та незнам какво да я посъветвам майка ми...

# 726
  • София
  • Мнения: 11 983
Тъкмо за зъбките имам чуденка и рекох да попитам тук Thinking На майка ми хубостникът е на 8 месеца вече, има избили от новите зъбки, но бебешките му още седят и не падат. Предполагаме, че го тормозят, защото гризе всичко що му попадне Wink Знаете ли какво се прави в тоя случай, трябва ли да го заведе да му ги извадят? Изобщо колко време се чака да паднат сами? newsm78
Аз с Бея нямах такъв проблем, едните паднаха и й поникнаха другите, та незнам какво да я посъветвам майка ми...
При моята госпожица също имаше 2 реда зъби. Реших да изчакам, но в момента, когато се появи леко лош дъх, й записах час за вадене.

# 727
  • В света на мечтите
  • Мнения: 542
Първата нощ изкарахме спокойно, но втората ме подлуди. То не беше скимтене не бяха игри. На края въпреки, че знам че не трябва я качих на леглото, но просто нямах сили вече. Към сутринта се поуспокои и си легна на нейното си легълце.
Дайте съвет какво да правим със скимтенето? Имам чувството, че това бебе е с обърнат режим. Цял ден спи и цяла нощ лудее и си търси внимание. Казала съм на дъщеря ми довечера да я умори от игра и то колкото може по- късно та дано да поспим.
Кажете ми и каква четка да купя да се решим?

# 728
  • Мнения: 13
Здравейте момичета.Дъщеря ми е влюбена в йоркитата. Heart EyesОт много време и ние искаме такова кученце.Наши познати са сив взели кученце от развъдник на име "Рая догс"-Пловдив.Кученцата са внос и ми казаха,че досега не са имали никакви проблеми с техния сладур.Утре мисля да отида до развъдника и да видя кученцата на живо.Вие чували ли сте за този развъдник и какво е мнението ?

# 729
  • В света на мечтите
  • Мнения: 542
Здравейте момичета.Дъщеря ми е влюбена в йоркитата. Heart EyesОт много време и ние искаме такова кученце.Наши познати са сив взели кученце от развъдник на име "Рая догс"-Пловдив.Кученцата са внос и ми казаха,че досега не са имали никакви проблеми с техния сладур.Утре мисля да отида до развъдника и да видя кученцата на живо.Вие чували ли сте за този развъдник и какво е мнението ?


Обиколих всички, които продават кученца в Пловдив и околността. Рая догс са в Чешнигирово. Мога да кажа, че ако не бяхме открили нашата сладурка на друго място щях да си взема кученце от тях. Много ми харесаха условията в които ги гледат. Видях едни здрави и сладки кученца при тях. Но специално йоркита нямаха много. Имаше само три кученца, които приличаха на малки топчици. За чихуахуа имаха повече избор.

# 730
  • Мнения: 90
Заповядайте в Новата тема!


Хора "Развъдник Рая не е никакъв развъдник. Това са си чиста проба търгаши, които внасят/разполождат нерегламентирано животни. Те се занимават с много породи и са си чиста проба търговци, а не кинолози. Кучетата, които купувате от тях, както и от Хепи пъпи, Гранде де луксуРи пъпи, Нетис догс,Пъпи импорт експорт Хасково и тн зооборси, кучетата от зоомагазините, вносителите и прекупвачите идват от тук https://www.youtube.com/watch?v=ZVyFSTYY7zg Това са кучета, развъдени в жестоки условия, не спонсорирайте тази търговия, това са живи души. Когато човек не може да отдели нужната сума, за да си купи куче от развъдник, по-добре да си купи от частно лице, отколкото да спонсорира тези търгаши, внасящи от борсите в Чехия , Словакия и Полша.
Линк към легитимни развъдници има на първа страница от темата. Развъдник означава частно лице, занимаващо се с развъждане на една порода кучета, които отглежда в домашни условия и развъжда според правилник. Дейността по развъждането се контролира от отговорник развъдна дейност и всяко куче върви с легитимно родословие, в което са посочени родителите поколения назад. Легитимните развъдници са членки на федерация по кинология( В България БРФК), която от своя страна е членка на FCI( Световната федерация по кинология). Родословието е доказателство, че кучето принадлежи на дадена порода.

# 731
  • Мнения: 1
Здравейте,
Миналата година, януари месец си купих йорки от Рая догс. След два дни у дома и  10 по болници кученцето умря, въпреки усилията на докторите. Още щом го оставих в болницата позвъних на Мариян ( доколкото си спомням така се казваше собственика на на "развъдник" Рая) и той ми каза,че изобщо не е трябвало да водя кучето в болница и щом съм го завела то със сигурност ще умре, но какво можех да направя то отказваше да се храни, губеше сили....... След като кученцето умря отново позвъних на Мариян и той се държа доста грубо, каза че не ми вярва, че кучето е умряло, имало голяма вероятност да съм го продала и за да ми повярва трябвало да му занеса трупа на кучето и подобни абсурди!!! Аз продължих да му звъня и да настоявам да ме компенсира по някакъв начин, тъй като не е нормално след 2дни при мен и 10 по болници кученцето да умре, явно беше че е имало проблем още преди това. И така след няколко тел разговора ( ще ви спестя грубото държане от страна на Мариян) той се съгласи да ми даде друго кученце, но каза че ще трябва да изчакам докато намери подобно на предишното.....И така аз ВСЕ ОЩЕ ЧАКАМ

Това на кратко е историята за опита, който имах с "развъдник" Рая......

# 732
  • Мнения: 7 106
ZB, намери новата тема 7  и пиши в нея, тази отдавна трябваше да е заключена.
Иначе това което описваш е много, много тъжно, обикновено така става с "вносните" кученца и ти си имала лошия късмет да го изпиташ лично. Ако все още искаш кученце, не чакай друго от там, ами потърси в истински развъдник, а не борса която се представя за такъв, или от частно лице, където можеш да видиш и родителите, и обстановката в която се отглеждат кученцата.

Общи условия

Активация на акаунт