Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 1 апр. 2014, 10:58 ч.

Бургас

• 70 235
  • 667
  •   1
Отговори
# 660
  • Където е сърцето
Т.нар. шофьорски плаж е супер, защото няма хора, но ако си с деца или искаш да си поплуваш спокойно не е много подходящ, понеже заливът е голям и открит и морето вдига много вълнА там, особено пък август-септември. Край Синеморец плажовете наистина са чудесни. Между к-нг Градина и Златна Рибка пък е идеално за плаж с малки деца, понеже е плитко, тихо и чисто.

# 661
Т.нар. шофьорски плаж е супер, защото няма хора, но ако си с деца или искаш да си поплуваш спокойно не е много подходящ, понеже заливът е голям и открит и морето вдига много вълнА там, особено пък август-септември. Край Синеморец плажовете наистина са чудесни. Между к-нг Градина и Златна Рибка пък е идеално за плаж с малки деца, понеже е плитко, тихо и чисто.
Така е. С деца сме ходили на плажа на къмпинг "Градина", идеално е за тях, плитичко, тихо море, на централния плаж в Черноморец също е плитко и тихо морето откакто направиха дига.

# 662
  • Бургас
И на нас Градина ни е любима дестинация за плаж с децата.

# 663
Той този шофьорски плаж не случайно е празен. Според моите мъже, които ходят там за риба, дъното там е огромна карстова плоча - т.е. камък, с дълбоки процепи по него - и поради това никога не съм ходила там на плаж. Става ли въобще за плуване? Не е ли покрито с водорасли?

# 664
Е той не е ли нудистки?

# 665
  • Където е сърцето
Само ако искаш  Laughing

# 666
Ох с глас се смея Joy Joy Joy

# 667
Той този шофьорски плаж не случайно е празен. Според моите мъже, които ходят там за риба, дъното там е огромна карстова плоча - т.е. камък, с дълбоки процепи по него - и поради това никога не съм ходила там на плаж. Става ли въобще за плуване? Не е ли покрито с водорасли?
Тази година не съм ходила там, но дъното си е пясъчно. Минавам оттам почти всяка седмица, в началото на сезона даже и от пътя се виждаше зелена ивица от водорасли във водата, но тогава водорасли имаше и на другите плажове. Харесвам го, защото има простор, мразя да ми тъпчат по главата и хавлиите да са навряни една в друга. Там колкото пъти досега сме ходили, дори и в разгара на лятото, най-близките плажуващи са били на поне 10-20 метра.

Редакция на ключовите думи на тема

Общи условия

Активация на акаунт