Отговори
  • Мнения: 8 381

Çalıkuşu


bir Reşat Nuri Güntekin eşeri


Всеки четвъртък по Kanal D от 20:00 часа

Начало: 24 септември 2013 година


Продукция:

Продуцент: Тимур Савджъ

Режисьор: Доан Умит Караджа

Сценарист: Севги Йълмаз


В ролите:


Су Кутлу (Мишел), Еге Кьокенли (Мари), Алптекин Сергенчти (Левент), Бенгю Ергин (Мюжгян), Пънар Чаалар Гентюрк (Мюневер), Хилми Джем Интепе (Юсуф), Аслъ Ичозю (сестра Алекси), Макбуле Мейзиноулу (сестра Матилд) и други.


АНОНС:

"Чучулигата" e урок по търпение и поддържане на надеждата жива. Това е куражът, силата на тези, които едва сега тръгват на път в едно пътешествие, пълно с неизвестни. Това е юмрукът в гърлата на влюбените... В същото време това е и чувството за цялост и хармония. По-висше от принадлежността. По-висше от чувството за откъснатост, от чувството за намиране на себе си и накрая от чувството да станеш "един". Разказ за дългоочакваното събиране... "Чучулигата" е разказ за порастването на едно момиче, което е загубило родителите си много рано, разказ за живота и себеопознаването. Заедно с историята за пътешествието на едно момиче с разбито сърце, ще станем свидетели и на историята на една държава. Всичко това се случва по време на масови трансформации, в епоха на нововъведения. Нито консервативни , нито модерни времена... Нито нови, нито стари... Годините на прехода, годините на "болката"... Също като това момиче, което е разпокъсвано между сърцето и ума си, нито още жена, нито дете... Като детето-жена Фериде... И докато цяла една държава се строи наново, това дете-жена ще се възкръсне от пепелта. "Чучулигата" е история за един път, за едно пътуване. Фериде, в което и да е кътче на Анадола да отиде, всички пътища водят към любовта, към Кямран. "Чучулигата"- тази неповторима само по себе си творба на турската литература е позната на почти всички жени, много от които вземат Фериде за пример!



СНИМКИ ОТ СЕРИАЛА:




Последна редакция: чт, 03 апр 2014, 23:42 от ·٠•Snejka•٠·

# 1
  • Мнения: 5 096
Снежи  bouquet Каква красота си сътворила само в най-любимия ми цвят  bouquet

# 2
  • Плевен
  • Мнения: 352
  bouquet Здравейте

# 3
  • Мнения: 8 381
Нериман знае ли къде са Фериде и Кямран? Имам чувството, че тя ще е пред вратата, а не Азеля. newsm78

# 4
  • Мнения: 5 096
Нериман знае ли къде са Фериде и Кямран? Имам чувството, че тя ще е пред вратата, а не Азеля. newsm78
и аз така мисля Rolling Eyes Може да е пишело в писмото newsm78

# 5
  • Мнения: 22
И аз си го помислих.

# 6
  • Мнения: 10
Нериман знае ли къде са Фериде и Кямран? Имам чувството, че тя ще е пред вратата, а не Азеля. newsm78

Аз също си мисля това Sad...но май ще видим другата серия кой чука...

# 7
  • Мнения: 14 487


  Лилавата тема  е чудесна!

Снеже , както винаги  си гостоприемна .Благодаря ти!


# 8
# 9
  • Мнения: 14 487


  Аз мисля ,че ще е Зелката!

# 10
  • Мнения: 8 381
Радвам се, че темите ви харесват.  Hug   bouquet  Ако имате някакви препоръки, да прибавя нещо, да махна, казвайте, ще се постарая следващия път да го направя. Hug Hug Hug

Стана ми жал за Нериман.  Sad Знам, че е ужасна и интригантка, ама да изхвърлиш бременна жена на улицата... не знам.  Sad Сейфеттин трябваше да остави Кямран да се оправя сам и да си сърба попарата, щото така не оправи нещата, само ги усложни. Фериде ще е два пъти по-нещастна, като разбере, че и Сейфеттин я лъже, човекът, на когото има най-голямо доверие. ooooh!




# 11
  • Мнения: 5 096
Сега,докато не видя превод на фрагмана едвали ще мога лесно да заспя #Crazy

# 12
  • Мнения: 3 413
Много тегава серия...

# 13
  • Мнения: 5 096


 Two Hearts Two Hearts Two Hearts

Последна редакция: чт, 03 апр 2014, 23:00 от little_miss_trouble

# 14
  • Мнения: 8 381
Серията се е радвала на интерес в туитър, доколкото разбирам.  Wink #hayalevim бе официалният хаштаг за "Чучулигата" на Канал Д.  Wink Да видим рейтинга утре как ще е. Praynig


Това са световните трендове. Hug




А тези в Турция. Wink



ecktr.com  : #hayalevim 2460 Tw, 3963 Rt ve 734 kullanıcı katılımı ile 20.05'te TT'de.  @KanalD




Общи условия

Активация на акаунт