Утре 21.02 Лунна диета

  • 3 347
  • 123
  •   1
Отговори
# 45
  • UK/София
  • Мнения: 7 681
И аз ще я пробвам.А какъв ефект постигате например за един месец с лунна диета?

# 46
  • Мнения: 5 647
И аз ще я пробвам.А какъв ефект постигате например за един месец с лунна диета?

За месец и половина съм около 4 кг надолу. Имай предвид, че през останалото време си хапвам. Е, не се тъпча безобразно, но все пак не се лишавам от нищо. Ако не друго, поне си пречистваш организма.

# 47
  • New Zealand
  • Мнения: 871
и аз я по4нах тази диета..дано има ефект, 4е имам да свалям 10 кг... сутринта кум 10 пих едно капу4ино и дано не се отрази на резултата...

# 48
  • Мнения: 1 934
И аз съм с вас момичета. УСПЕХ!!!!!!

# 49
  • Мнения: 3 576
Леле, каква съм .... заспала, съвсем забравих и хапнах малко семки ей сега пред компа.

Добре, че се сетих да видя форума и веднага тая тема на първо място!!!!
Иначе засега се държа геройски - само кафе без захар и вода.

Тия семки дали ми развалиха диетата, не са много, по-малко от шепичка  Embarassed

# 50
  • Мнения: 1 269
Аз за сефте съм на тази диета. От снощи не съм яла, сутринта 2 кафета, преди малко чай с мед и лимон и се чувствам супер! В 15ч съм на аеробика. Дано след това да не съм прегладняла, че вчера инструктурката ми изцеди всякакви жизнени сокове и едвам дочаках вечерята с домочадието Mr. Green

# 51
  • Мнения: 485
Аз минавам само на разтоварване, че колегите ме изкушиха с обяд на слънчице и пържени картофки, та ако до довечера не хапвам, до утре сутринта може и да съм олекнала много малко  (ама аз и не се съпротивлявах особено) Embarassed

# 52
  • Мнения: 1 704
Аз пък ям грейпфрут- нали уж помага за по-бързото изгаряне на мазнините.

мдаааа Grinning и аз по тоя повод съм си приготвила 1 малък грейпфрут, но мисля да го хапна като почна да прегладнявам.. засега съм ок с 1 ч. ябълков сок и 2-3 кафета Party

# 53
  • Има много детски смях.
  • Мнения: 3 152
Аз ПАК се провалих!!! smile3511
Имах излизане близо до офиса на мъжа ми, за което той беше в течение, естествено. Звънна ми и ме покани на обяд Rage Не можах да му откажа... #Cussing out " Съгрешихме" в Хепи newsm61 Поне беше мноооого вкусно newsm24 Нищо, другата седмица пак... ще се пробвам Crazy

# 54
Аз от 2 седмици я спазвам паралелно с японската диета и съм с 4 кг. по-слаба.

# 55
Искам да попитам като пълен лаик-това, че луната ще бъде в последна четвърт от 9,16 часа значи ли, че от тогава трябва да се гладува? И значи ли, че например в 9,00 мога да си хапна, докато не е станало 9,16?
препоръчва се течната диета да се започне половин час прединастъпването на фазата, а преди това да сте на леки храни,като плодове и салати.

# 56
  • гр. София
  • Мнения: 1 887
Момичета не знам за вас,но на мен ми иде да си изям детенцето.Нещо много взе да ме мъчи глад.От сутринта съм на 1 кафе(без екстри) 3 чаши шипков чай и 2 ябълки.Сега мисля да си направя кафе,че не ме свърта.Ако бях на работа май по-лесно щеше да бъде,но дъщеря ми вдигна вчера висока температура и днес си останах в къщи и само обикалям около хладилника.Но ще се държа!

# 57
  • Мнения: 3 576
Оф, и на мен ми става все по-трудно.

Замалко да омета пицата в хладилника, но се спрях навреме и една ябълка изядох. Продължих и със семките, т.к реших че съдържат полезни мазнини Wink

# 58
  • Мнения: 1 934
Дръжте се момичета неостана много,а и резултата си заслужава.Мислете си утре като се притеглите как ще се чувствате.Аз до момента съм на една Активия и едно кафе,но тази вода изобщо не ни се пие.

    УСПЕХ!!!!!!!!!!

# 59
  • Мнения: 1 558
Леле, каква съм .... заспала, съвсем забравих и хапнах малко семки ей сега пред компа.

Добре, че се сетих да видя форума и веднага тая тема на първо място!!!!
Иначе засега се държа геройски - само кафе без захар и вода.

Тия семки дали ми развалиха диетата, не са много, по-малко от шепичка  Embarassed

Същата картинка съм, някой оставил слънчоглед пред компа и аз .......ами посегнах няколко пъти Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт