СеИночИ изИдиМпАт Оспях с прЪвУпистЪ- 89

  • 30 536
  • 753
  •   1
Отговори
# 615
  • Мнения: 19 687
Не бях сигурна, не съм използвала нито треволяка, нито думата, затова написах "мисля, че..." Ще проверя в последния речник на БАН.  Peace

Мерси,  july1993, чакам с нетърпение. Става дума за треволяка, дa.
ЛевОрда. Simple Smile

Благодаря ти много, Juli 1993, сега вече ще знам как е правилно. Simple Smile Но не мога да не се запитам, кой и защо е решил, че точно така е правилно. Simple Smile

+1  Simple Smile

# 616
  • Мнения: 72
Мацки, напоследък само чета, ама много се забавлявам. Гледам има и анкета за ново заглавие с дънкените поли, няма как да не гласувам за него  Hug

# 617
  • София
  • Мнения: 3 611
Не бях сигурна, не съм използвала нито треволяка, нито думата, затова написах "мисля, че..." Ще проверя в последния речник на БАН.  Peace

Мерси,  july1993, чакам с нетърпение. Става дума за треволяка, дa.
ЛевОрда. Simple Smile

Благодаря ти много, Juli 1993, сега вече ще знам как е правилно. Simple Smile Но не мога да не се запитам, кой и защо е решил, че точно така е правилно. Simple Smile

+1  Simple Smile
На беловласите академици от БАН така явно им се е харесало повече. Grinning  Мен пък ме впечатли ударението на Е. Thinking

# 618
  • забравих си мисълта...
  • Мнения: 5 728
Не бях сигурна, не съм използвала нито треволяка, нито думата, затова написах "мисля, че..." Ще проверя в последния речник на БАН.  Peace

Мерси,  july1993, чакам с нетърпение. Става дума за треволяка, дa.
ЛевОрда. Simple Smile

Благодаря ти много, Juli 1993, сега вече ще знам как е правилно. Simple Smile Но не мога да не се запитам, кой и защо е решил, че точно така е правилно. Simple Smile

+1  Simple Smile
На беловласите академици от БАН така явно им се е харесало повече. Grinning  Мен пък ме впечатли ударението на Е. Thinking

Е друго си е сега с ударение на е.   Whistling Така в съзнанието остава най-вече "орда".   Joy В края на краищата ние сме, макар и далечни, но сме потомци на Хан Кубрат.  Whistling Виж ако беше ударението на "о", щеше да е много италианско, а така не може.  Naughty Те ли са роднини с хан Кубрат или ние, а???  Crossing Arms  Joy

# 619
  • Мнения: 788
А аз все си чакам заглавие с "козен" елек  Cry

Не може ли натоканите мадами с брожки да метнат по един коЗен елек??? Pleeeease... Praynig

# 620
  • Мнения: 4 390
Цитат
Бейк Роуза

# 621
  • София
  • Мнения: 9 281
Цитат
дано госпот дате негаже тапак
Цитат
Най-стина искам дазнам кой полицай са били там
Цитат
как да се сържа с вас за тъзи къртина
Цитат
За всички който имат
Цитат
"Продавач магазин вино
Описание и Изисквания:
Работното место е на половин ден РАБОТЕН ОТ 16 ДО 20 ЧАСА,СПЕЦИАЛИЗИРАН МКАГАЗИН ВИНО,5 ДНЕвНА СЕМИЦА,ИЗИСКЖА СЕ ПОЗНАНИА ЗА ВИНОТО ИЛИ ПРИДОБИвАНЕ на такива.
Месторабота: Велико Търново / България
Заплата: от 230 до 300 BGN (Нето)"
Цитат
На мама пеперутката
Цитат
...съботирали правителството
Цитат

Цитат
кустйомар
Цитат

# 622
  • София
  • Мнения: 9 281
НатоКАни, пеКАни мадами с дънКЕни поли с бУРкат и броЖки от слонова кос, са се наметнали с коЗени елеци - 90

# 623
  • Мнения: 72
НатоКАни, пеКАни мадами с дънКЕни поли с бУРкат и броЖки от слонова кос, са се наметнали с коЗени елеци - 90
Yes, yes, yes

# 624
  • Мнения: 3 957
НатоКАни, пеКАни мадами с дънКЕни поли с бУРкат и броЖки от слонова кос, са се наметнали с коЗени елеци - 90

Аз ли бъркам или тази запетайка не трябва да е там  Peace

# 625
  • Пловдив
  • Мнения: 1 219
Цитат
Здравей те
Искам да попитам как да науча детето си да чете. Знае азбуката , казва и познава всички букви без проблем, но стане ли дума да чете дори и на срички край. Пробвах как ли не и на срички и буква по буква но не няма резултат. Притеснявам се много той вече е на 5.и половина и само той от група та не може да чете

И да се научи сега да чете, въпроса е кой, КОЙ ще го научи да пише.

# 626
  • Мнения: 54
"Явно тенденцията тази година е към "навляканите", а не разголени абитуриенти "

НатоКАни, пеКАни мадами с дънКЕни поли с бУРкат и броЖки от слонова кос, са се наметнали с коЗени елеци - 90
Какво ще кажете  да са  "навлякани с коЗени елеци"
 Joy

# 627
  • Мнения: 2 354
"Явно тенденцията тази година е към "навляканите", а не разголени абитуриенти "

НатоКАни, пеКАни мадами с дънКЕни поли с бУРкат и броЖки от слонова кос, са се наметнали с коЗени елеци - 90
Какво ще кажете  да са  "навлякани с коЗени елеци"
 Joy
Това също е за заглавие
Цитат
Най-стина
ooooh!

# 628
  • В един зелен, неспирен поглед, там далеч...
  • Мнения: 942
От Facebook  Simple Smile


В истинските връски има доверие, има вяра ,има болка, има сладки усмивки, има истински смях, има търпение, има страсти има глупави ненужни оправдание, има разговори и мълчание ,има тайни има ревност, но най-важното е че има любов и ако всичко това беше лесно то нямаше да е истинско знаеш ли колко се бора знаеш ли колко страдам знаеш лиии колко безсънни нощи съм имала аз съм страдала толкова колкото некой много много по голями момичета но знаеш ли сега съм щастлива защото това се дължи на него че ние може да се ръчкане но аз без него и тои без мен не можем за това го обичам 

# 629
  • Мнения: 727
Цитат
на зад
от зад
Някой жени
лекър
Въщтност

Последна редакция: чт, 15 май 2014, 13:45 от Dr.Who

Общи условия

Активация на акаунт