Някой чувал/пробвал ли ги е ...?

  • 2 502
  • 38
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 4 966
Manhattan-wonderlip-червило за обемни секси устни,при които се постига 40% по-обемни и изкусителни устни.Контурът на устните е по-ясен и осигурява блясък.Червилото има охлаждащ и овлажняващ ефект.С перфектно покритие....

Essence-New Skin Make-up-Фон дьо тен под формата на спрей.За лесно и равномерно нанасяне.Леко матира кожата и й придава деликатен блясък...(тази марка хич не съм я  чувала) newsm78

Apotheker Scheller--природна козметика...?

Та има ли някой,който е чувал нещичко за тези продукти,или още по-добре ги изпробвал?Simple Smile

Последна редакция: пн, 20 фев 2006, 21:53 от isaikova

# 1
  • Мнения: 3 835
На Ап. Шелер съм ползвала кремът с моркови. Беше хубав.
Ти ме подсети - има и един с ананас, който много хвалят, може следващият път да си го взема него.

# 2
  • в мъжки прегръдки
  • Мнения: 3 574
Не, но ще следя темата защото първите два продукта живо ме заинтригуваха.

# 3
  • София
  • Мнения: 4 966

това е фондьотена...

# 4
  • Мнения: 5 622

 И аз нищо не съм  чувала за продуктите, но честно казано, при мен едва ли това червили уондър лип, ще свърши работа.То като си нямаш устни, си нямаш, каквото и червило да си сложиш  Confused

# 5
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 805
isaikova, цитирай цени, че ме заинтригува Simple Smile

# 6
  • София
  • Мнения: 4 966
Бу идея нямам за цените,направиха ми впечатление рекламите им в списанието,и затова питам вас,току виж някой ги изпробвал или проучил... Wink

# 7
  • Мнения: 5 317
От изброените съм използвала крема на Apotheker Scheller с ананас.Харесваше ми,попиваше бързо и и зимата добре ми овлажняваше кожата.

Хвърлила съм око на този антицелулитен гел и на този крем за дехидратирана кожа.
Някой да ги е използвал?

# 8
  • Мнения: 5 539
За ФДТ имаше тема преди няколко месеца. Цената беше около 60-80 лева. Ако не ме лъже паметта, Афродита го беше ползвала, но може и да бъркам Outta Joint

# 9
  • Мнения: 436
Здравей,
За Шелер няма да се спирам подробно. Като цяло ми харесва козметиката му, кремовете.Подходящи са и за чувствителна кожа. Супер довола съм от кремовете с минерали.
Но Ессенсе, тази козметика я има тук и е една от най евтините. Взимала съм си моливи за устни понеже са меки в топли цветове, нанасят се хубаво и са трайни. И червило в хубав мляко с какао цвят. Плътно е и трайно и не са лоши. Но  Make Up- а не бих препоръчала. Не се нанася равномерно и стои на петна. Не покрива хубаво кожата и не матира. Най лошото е че започва леко да се рони след 2-3 часа. Не мирише особено хубаво и около отвора след употреба се втвърдява. Вообще не струва според мен.
Манхатан не съм ползвала. Но съм доволна от Риммел за обем. Има ефект, трайно е, уплътнява устните. Няма голям избор на цветове но аз се спрях на Super Sexi и е хубав убито розов цвят. Успех в избора.  bouquet

# 10
  • Мнения: 436
Ето им го сайта момичета. Тук в Де струва 2,95 евро за 28 мл. В четири цвята. Но дори и най светлия при нанасяне оранжевее.

http://www.essence-cosmetics.com 

# 11
  • Мнения: 1 809
Аз имам впечатления от кремовете на Шелер.Аз ползвам крема за смесена и мазна кожа и съм много доволна.Майка ми ползва за суха и също остана приятно изненадана.От всички кремове,които съм ползвала,а смея да твърдя ,че съм опитвала и от скъпите и от евтините,този най-добре ми действа. Peace

# 12
  • София
  • Мнения: 4 966
strandwasser,благодаря то отказа ме от фондьотена:)

А Шелер явно са добри продукти.Ще ги изпробвам,благодаря пак:)

# 13
  • Има много детски смях.
  • Мнения: 3 152
Шелер е добра бяла козметика, на напълно поносими цени. Серията им с минерали наистина е страхотна. Преди 6- 7 години ползвах цялата им минерална серия. Нямам наблюдения дали не са ги развалили последните години, но не ми се вярва. Hug

# 14
  • Мнения: 625
    Отворих линка,всичко е на английски Sad

Общи условия

Активация на акаунт