ТИНА КИРКОВА ИЛИ ШЕЙНОВО

  • 2 799
  • 70
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 1 341
За предаването,започва от 06. Март по БТВ от 21 часа.

# 61
И аз съм пред дилемата коя от двете болници да избера, но като чета темата, за предпочитане е Тина Киркова.

# 62
  • Мнения: 56
Шейново!Приятна обстановка,попаднах на страхотен екип,родих без уговорка.Бебетата не са при майките,носят ги на три часа-това е по-добрият вариант за една раждала жена.Мога да кажа,че акушерките са много внимателни и насърчават кърменето.

# 63
  • Мнения: 59
И аз раждах в Шейново.През август.Ами не искам да се сещам просто.Мисля си,че този август със сигурност ще трябва да правя курбан.Ако разбира се до тогава още не е рано за това.

# 64
  • Мнения: 3 116
Тина Киркова
Раждах там през юни, 2005
Чистичко, добро отношение, бебето си е при теб и можеш да го кърмиш на поискване. Не дават добавка на бебето от онези биберони с големите дупки, освен ако изрично не поискаш  Peace

# 65
  • София
  • Мнения: 6 178
По тази тема, компетентно моагат да се изкажат, само майки раждали и в двете болници, но пак няма гаранция, че различното време и различните екипи няма да окажат влияние.
Аз раждах в Т. Киркова (Св. София) и съм доста доволна. Да бях си платила за екип и ВИП стая, но си заслужаваше, защото докторът ми беше компетентен (имах доста тежка бременност) и уравновесен, а в стаята беше чистичко, с ТВ, хладилник, чудесна баня и всички други удобства. Месец преди да родя, ходех там 2 пъти седмично да ми мерят тоновете. Как не попаднах на груба акушерка. Наистина всички ме наричаха "слънчице" и "миличка". Седмица преди секциото ме вкараха за 1/2 ден в патологията и там беше по-гадничко. Стаята беше пълна с 8 момичета (обилно потящи се) и всяка с някакви проблеми. Просто атмосферата беше подтискаща. Добре, че докторът ми ме "измъкна" от там и ми разреши да си ходя. В 4-ти месец пък прокървих и отново прекарах 1 нощ в патологията. Сблъсках се и с некомпетемтността на дежурния лекар, който каза, че са ми изтекли водите и , че ще ми правят кюртаж на сутринта. Колко сълзи изплаках тази нощ. Но на сутринта имаше друга дежурна лекарка, която каза, че всичко е наред с водите.
Та така, предполагам и в 2-те болници има "+" и "-" и дано не се сблъскваш с негативите! Като цяло раждането ми и престоя в тази болница беше леко и дори като минавам от там, ми става мило.
А-а-а, забравих да пиша, че една нощ събудих акушерката в 4:00, защото ме болеше едната гърда и тя беше много любезна.

# 66
  • Sofia
  • Мнения: 526
Аз също гласувах за "Тина Киркова". Освен, че раждах там ноември 2003 г., по време на бременността лежах и два пъти в патологията. Познавам почти всички лекари. Много съм доволна и от отношението и от компетентността им. Много съм доволна и от екипа в детското отделение, защото с Криси останахме в болницата повече от две седмици след раждането. Условията също са много добри, тако че аз по принцип бих я препоръчала на всеки, който се чуди къде да ражда. Ако имам второ бебе (живот и здраве) пак бих родила там.

# 67
  • Мнения: 24
Аз гласувах за Шейново там родих и съм страшно доволна. Hug

# 68
  • Мнения: 421
Т.Киркова-гласувам с две ръце Hug

# 69
  • София
  • Мнения: 3 675
Шейново!Приятна обстановка,попаднах на страхотен екип,родих без уговорка.Бебетата не са при майките,носят ги на три часа-това е по-добрият вариант за една раждала жена.Мога да кажа,че акушерките са много внимателни и насърчават кърменето.
Родих в Шейново и съм мн.доволна от всичко Hug Hug
А за Тина киркова не съм чувала лоши отзиви...

# 70
  • Мнения: 1 107
...Бебетата не са при майките,носят ги на три часа-това е по-добрият вариант за една раждала жена...

Може това е добър вариант за някои майки, но е доказано, че е най-добре за БЕБЕТО да бъде до при майка си от самото начало и да се храни на поискване, не на 3 часа (стига майката да е в състояние да се грижи за него).
За мен лично това също е по-добрият вариант, предполагам и за много други раждали жени Peace

Общи условия

Активация на акаунт