Най-предпочитани храни

  • 2 036
  • 30
  •   1
Отговори
  • 1
  • 2
  • 3
  • Всички
 Привет на всички мами!

 Надявам се тук много майки,които в момента трябва да изберат адаптирано мляко да получат съвет и да видят кои са
най-предпочитаните храни.Смятам че това е често срещан проблем
и затова искам да ви помоля за мнение за да може всеки един да намери полезна информация.Смятам че изборът на АМ е много важен и вапреки мнотото теми с информация за тях нека още един път да споделите кое сте избрали за вашето дете.  newsm78

# 1
  • Мнения: 4 068
Ние сме на Нутрилон.
Много добро мляко според мен. Бебка не е имала проблем при прехода от кърма на адапте. По едно време пробвах да го сменя с Аптамил, понеже много хора казват, че е най-доброто, то Блажуната не го щя. Направо ми го отказа и пак си минахме на Нутрилон.

пп. А свекър ми така и не го научи това име. И като отива примерно да купи мляко му вика Нитрулон и това си е. Laughing

# 2
  • Мнения: 5 299
Милумил Peace Peace Peace PeaceИзобщо продуктите на Милупа са много добри(според мен)

# 3
  • UK/София
  • Мнения: 7 681
За найсти път да обсъдим тази тема(търсачката е за украса), аз съм за Аптамил.

# 4
  • Мнения: 1 555
Милумил Peace Peace Peace PeaceИзобщо продуктите на Милупа са много добри(според мен)
И според мен  Peace

# 5
  • На погрешната планета
  • Мнения: 2 762
Милумил и Аптамил!
 newsm10

# 6
  • Мнения: 6 390
сменихме няколко... НУТРИЛОН за нас е най доброто  Wink

# 7
  • София
  • Мнения: 15 198
Ето няколко теми, в които майки, хранещи бебетата си с АМ вече са споделили своя опит (линковете са копирани от закованата тема Най-често обсъжданите теми във форума). Вярвам, че ще е интересен и полезен на  търсещите информация:

ЗА ИЗБОРА НА АДАПТИРАНО МЛЯКО:
Много Ви моля помогнете ми при избора на адаптирано мляко!
Aдаптирано мляко
Адаптираното мляко-анкета
Да направим анкетка за адаптираните млека
Формула за новородено?
Помогнете за избор на млякото за новородено!
Скоро ще отбивам, какво мляко?
Кое мляко е най-доброто?

# 8
  • Мнения: 46 438
Доволна съм от NAN и Nutrilon.

# 9
  • Мнения: 3 042
Peace"Фризо" и "Нестле"

# 10
  • Мнения: 666
Аптамил или Милумил

# 11
  • Мнения: 27 524
За найсти път да обсъдим тази тема(търсачката е за украса), аз съм за Аптамил.

 newsm10

# 12
  • Мнения: 160
сменихме няколко... НУТРИЛОН за нас е най доброто  Wink
и за нас Peace

# 13
  • Бургас
  • Мнения: 10 810
Опитахме се да минем на Аптамил,но се подрискахме.Така че си оставаме на Фризолак и Фризовом/това ни изписаха от болницата/.

# 14
  • Мнения: 1 645
Аптамил Peace

# 15
  • Paradise
  • Мнения: 3 103
Милумил

# 16
  • София
  • Мнения: 8 272
Т.к. ТЕМАТА е "Най-предпочитани храни" по нищо не личи, че е за мляко ето моя отговор.
Харесва всичко с вкус на ванилия.

Относно млякото се съобразявах с неговия вкус и с мнението на педиатъра - ето как бе при нас:
1. Фризолак  - до 1 м
2. НАН АР - до 6 м. имаше период, в който слагах в шишето по 1-2 л. каша или пюре само и само да го пие.
3. Милумил 2 - до 8 м. с вкус на ванилия.
4. Милумил 3 -  след 8 м, не го хареса след 2ката. редувах го с кисело мляко от 9 месец по съвет на педиатъра.
5. Хипп 3 с вкус на ванилия + кисело мляко - от 10 м.
6. Фризо 3 с вкус на ванилия + кисело мляко - след 1 г.

# 17
  • Мнения: 1 410
Давала съм и давам само и единствено Нутрилон.
За останалите нямам мнение.

# 18
  • Мнения: 390
Нутрилон- понася му много добре и затова не смятам да пробвам друго.

# 19
  • Мнения: 282
Твърдо съм за Аптамил или Милумил Grinning Grinning Grinning

# 20
  • в града на младостта
  • Мнения: 136
 Joy аз сам за Милумил!!!

# 21
  • Мнения: 8 505
След смяна ма различни видове мляка (всичко тръгна от НАН ХА и повръщането и запека,които докара на дъщеря ми,а след това и АЕ и АР млека,за да оправят поразиите от него) се спрях на Нутрилон 2 (вече беше минала възрастта на единицата).Давам го и досега,като го редувам с Нестле Джуниър,след като навърши годинка.

# 22
  • Мнения: 983
Фризовома на нас ни помогна ако е с колики, запек или повръщане. Ние бяхме със запек, без другите две, но го ядехме до преди седмица. Сега минах на Фризолак, но нещо ми цупи, предполагам че е защото е по-рядко от Фризовома. newsm78

# 23
  • Wonderland
  • Мнения: 702
Ние  сме  на Nutrilon , откакто се  е родил и съм доволна.Никога  не  сме  имали  проблеми  със запек или  колики , от  които се оплакват  доста майки.

# 24
  • София
  • Мнения: 3 645
Поради странни и за мен причин  newsm78 смених 3-4 млека за 2 седмици Embarassed и накрая се спрях на Фризовом + Фризолак/с това беше захранен в болницата!!! Много е важно това според мен/Мешах ги по 2 причини- имаше силни колики и повръщаше
Помогна и за 2те + редовно ходеше по- голяма нужда
Постепенно измествах Фризовома с Фризолака- като намаляха всичките проблеми и от другия месец живот и здраве сме вече на Фризо 2 Laughing

# 25
  • София
  • Мнения: 6 146
Сега минах на Фризолак, но нещо ми цупи, предполагам че е защото е по-рядко от Фризовома. newsm78

И аз давах фризовом, заради повръщане, после пробвах с фризолак и фризо, но не и хареса защото беше рядко и затова мина на Милумил. Милумила си го хареса, но все си го иска по-гъст и дори сега го пие с 4-5 бисквитки в него

# 26
  • Русе
  • Мнения: 99
Ние сме на фризолак от рождението му.Пробвах по едно време и други,но от някои се запече, а от други повръщаше и затова си останахме на фризолак.

# 27
  • Мнения: 1 427
Аз съм изключително доволно от Селия Девелоп.Сравнително отскоро е на пазара.По-гъсто е, не прави пяна,със Бифидус.Лично на Йоана й действа много добре.Особено при коликите  Peace

# 28
  • Мнения: 1 464
МИЛУМИЛ Peace

# 29
  • Мнения: 870
Ние също сме на Нутрилон, бебо много го харесва и не смятам да пробваме друго Simple Smile

# 30
  • Мнения: 79
Винаги сме били на Фризолак, никога не съм го сменяла

Общи условия

Активация на акаунт