Ако половината от времето тук....

  • 1 979
  • 39
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 217
Какво ти става, където влезна тези дни, твои теми...

Не съм се замисляла. Преди да имам нет, четях книги. Какво сега, да подтичвам леко с мишка в ръка ли?

Бу, Оки сама си каза, че е болестно състояние нейната привързаност към форумите  Twisted Evil

Ами аз просто съм много мързелива и разните му спортове много трудно ми се отдават.И не за друго, ами много трудно ми е да се наканя да се организирам да изляза и да отида точно някъде, където да спортувам. Предпочитам неангажиращите разходки и висенето по детските площадки с другите майки, където клюкарстваме..това като се позатопли де..сега площадките са празни  Crossing Arms
БУБЕ не става въпрос само за моята привързаност към форумите мила,говорим за вси4ки ни,по принцип,а и твойта руса косица и сини о4и4ки май бая по болестно от мен JoyНищо ли4но  bouquet

# 16
  • Мнения: 4 068
Оки, и аз нищо лично, ама почваш да прекаляваш вече. Гледам опитваш се разни определения да раздаваш за руси коси и сини очи. Ще взема да се обидя щото и аз съм русокоса и синеока. Тука верно често си обсъждаме външния вид, но на съвсем друго ниво.
Та ша та замола по-кротко да я караш и ако няма какво да кажеш по темата конкретно или свързано със съдържанието на форума просто да не си чешеш клавиатурата, за да и направиш вятър.
Мерси за вниманието!

# 17
  • Мнения: 625
      Брей,каква безобидна тема,а какъв голям скандал се вихри.................... Party

# 18
  • Мнения: 4 068
Е чак пък голям. Не е толкова голям. Ама ако се развихри хептен докато се вънра от консултацията и грабвам метлата. Таквиз да си ги нямаме тука. Тука всички сме красиви и добрички. Wink

# 19
  • Мнения: 5 299
От както се стопли времето - просто нищо не е в състояние да ме задържи в нас Mr. Green Така съм секлетясала зимата в нас, че хич не ми пука  Flutter Айде пак изчезвам...

# 20
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
Работата ми е на ПЦ. Форума пускам кат реша да си почина от другата работа.
И аз така. Форумът е моята "кафе пауза".  Mr. Green
Всичко е въпрос на организация, Оки. Аз успявам и крос да направя, и да работя, и да сготвя на малкото си семейство, да нахокам мъжа и да отглеждам маймунче (и още ред работи).  hahaha Аз съм мултифункционална, като паста за зъби съм.
П.П. И съм с кафяви очи и отново - с кестенява коса.  bowuu

# 21
  • Мнения: 3 569

Общо прекарано време във форума: 43 дни, 15 часа и 24 минути.
Общ Брой Публикации: 10280 публикации
Общ Брой Теми: 667 теми
Брой публикувани анкети: 71 анкети
Брой гласувания: 481 гласа

 newsm81 newsm53

Бу ще да е към 89 кг. така като гледам. Joy

# 22
  • София
  • Мнения: 5 828
Ами съм на работа и работя /от време на време  Wink/ и между другото чета форума.
И да искам не мога да хукна из коридорите, че ще събера очите на колегите  hahaha

# 23
  • София
  • Мнения: 6 743
Oбожавам разходките навън и се възползвам винаги когато мога.Същото е и с форума!Обожавам го и съм тук винаги когато мога!Има си време за всичко - въпрос на организация  Hug Peace

# 24
  • Мнения: 7 186
Аз като реша отивам във фитнеса и тренирам 2 часа, това ми е достатъчно. Ако реша да свалям кг пазя малко диета и така. Свободното си време го прекарвам както намеря за добре и това ни най- малко не ми се отразява на фигурата, еле пък висенето във форума. На теб, Оки ако ти влияе кофти форума гледай да влизаш по- рядко и повече да спортуваш. Нищо лично!  bouquet

# 25
  • Мнения: 6 155
Мразя да тичам  Close
Един час на вън с детето е = минус 1кг. така, че съм на път да изчезна и затова се застоявам повече тук  Mr. Green

# 26
  • Paradise
  • Мнения: 3 103
Не мога без форума, тук се разтоварвам, не прекарвам чаак толкова много време тук

# 27
  • Мнения: 206
И да искам не мога да хукна из коридорите, че ще събера очите на колегите  hahaha

Разсмя ме на глас...хахаа.... абсолютно!.. Heart Eyes Hug
Иначе съждението на Оки не е лишено от смисъл - често съм си го мислила и аз същото, и то с чувство на самоирония (реакциите на всички подсказват, че сте провокирани вътрешно - лично мнение), но като всяка едностранчива теория, малко издиша...  bouquet

# 28
  • Мнения: 5 103
И аз се усещам, че вместо да се разхождам се тука виса.

# 29
  • Мнения: 5 647
Като съм по цял ден в офиса, форума ми е единственото забавление. Някак си не върви да подтичквам с костюма и токчетата.

Общи условия

Активация на акаунт