Идва си с брокат

  • 25 452
  • 213
  •   1
Отговори
  • Мнения: X
Здравей те,няма да разказвам пред история и тн.,но искам да Ви попитам момичета,ако няколко пъти вече виждате мъжа си да се връща от работа с брокат по лицето какво бихте си помислили.
Благодаря Ви предварително.

# 1
  • Мнения: 48
Че се е навирал при чужди мадами,не вярвам той да си слага брокат!

# 2
  • Мнения: X
Да той не използва брокат Sad

# 3
  • Мнения: 2 650
Хипотеза 1  - изневерява ти с някоя колежка със  силен комплекс от към кожна хубавост . Препоръка - веднага зарязвай блестящият неверник, преди да те е заразил с нещо брокатово.
Хипотеза 2  -  не ти изневерява, но пък работи като танцьор  в  клуб със съмнителна клиантела и се притеснява да ти каже. Препоръка - пак го зарежи,щом си нямате вяра, все някой ден ще те зарази с нещо брокатово.
 Извън шегата -  бих питала директно партньора си и според читавостта  на отговора, щях да реша какво да мисля Hug

# 4
  • sofia
  • Мнения: 405
Попитай го!
Аз бих го избъзикала и така...

# 5
  • Мнения: 4 292
Абе глупости, последното, което ще си помисля е друга жена. Аз знаеш ли колко пъти съм намирала брокат по себе си без да имам идея от къде. Може да е от магазин, от бюро, градски транспорт, пари и хиляди други възможности.

# 6
  • Мнения: X
Попитах го и 3-то пъти,и той каза,че си мисля веднага глупости,нямал какво да крие и тъй като работата му е да ходи по хората от там бил броката.Да ама и 3-то пъти брокат има само по лицето и никъде другаде,нито по ръцете,нито по дрехите.Усещам някакси,че ме лъже. Sad

# 7
  • Насред хаоса
  • Мнения: 5 464
Интересно как точно ходи по хората, че се връща с намазана с брокат физиономия. Що не го питаш това?

# 8
  • Мнения: 48
Би било добре да споделиш предистория,за да се добие ориентировъчна представа какви ги е вършил и в какво се съмняваш ти?  Щом не ползва за мен обяснението е това,колкото и да е директно и да не ти харесва.

# 9
  • Мнения: X
Еми питам го,ама това е отговара,аз от къде да знам.

# 10
  • Мнения: X
От известно време,все ми натяква за щяло и нещяло,обижда ме без кои знае каква причина,казва,че трябва да стана малко по женствена,а аз не съм мъжкарана в никакъв случай.Като излизаме някъде ми казва да си сложа малко грим,че излизаме пред хората.И ей такива неща.А пък да не говорим,че ми казва,че не съм никаква да ми дава обяснение какво става в работата му.И то за нещо елементарно.

# 11
  • Tам през Атлантическия океан
  • Мнения: 7 120
Интересно как точно ходи по хората, че се връща с намазана с брокат физиономия. Що не го питаш това?

Ох , представих си   Laughing мъж заровил глава в неЧия пишна гръд   Crazy




Попитах го и 3-то пъти,и той каза,че си мисля веднага глупости,нямал какво да крие и тъй като работата му е да ходи по хората от там бил броката.Да ама и 3-то пъти брокат има само по лицето и никъде другаде,нито по ръцете,нито по дрехите.Усещам някакси,че ме лъже. Sad

Това е кофти  Sunglasses
щом са почнали съмненията  Confused  ..... Наблюдавай го , просто известно време без да задаваш въпроси  Wink то така или иначе вече си на щРек .....


# 12
  • Мнения: X
Да това се опитвам да правя.

# 13
  • Мнения: 46 488
Аз жена с брокат съм виждала много рядко, но пък е много на мода в детските игри.
Пффффф, имаше един период, в който всички, + всеки, който идва у нас, се носехме с него.
Вероятно затова по-скоро бих си помислила, че има колега с дъщеря или е ходил в дом, където има деца.

От този тип имам предвид:

http://donna.bg/pict/new/7554.jpg
http://uchitel.bg/image/cache/data/blyac-k-brokat-700-g-creb-ren-458-700x700.jpg

Последна редакция: ср, 09 апр 2014, 15:52 от Не се сърди, човече

# 14
  • Tам през Атлантическия океан
  • Мнения: 7 120
Потерять мужчину — это не самое страшное. Самое страшное, из-за него потерять себя.





Общи условия

Активация на акаунт