Balea, Alverde, Catrice, Essence - 15 (Козметика от ДМ и Лили)

  • 86 933
  • 723
  •   1
Отговори
# 1
  • Мнения: 17 546
Добро утро и благодаря за темата.  bouquet

Искам да питам тези, които са запознати и с двата вида камуфлаж - на Алверде и на Катрис. Кой от двата според вас е по-добър като покривност, трайност и несъбиране в гънките?

# 2
  • UK
  • Мнения: 5 999
Аз да похваля кремoвете за лице на Balea с Q10  И дневния и нощния. Подарък са ми, но съм очарована от тях Crazy

# 3
  • Мнения: 2 561
Момичета,търся от стик коректора,дето е като червило,на Есенс,номер 2 coverstick .Навсякъде има само 1 ,3,4,5.Питам за Варна... Много се надявам да има някъде и номер 2... Може и на лични да ми пише който знае къде да търся.Благодаря.

# 4
  • Мнения: 436
Бижу е силно заразителна Laughing
Така хубаво обяснява, че снощи си купих СС крема на Есънс Grinning Hug
Наистина много хубав, наклепах се веднага вкъщи. Peace Свалянето му ми отне 2 тампона с мицеларна вода и едно измиване на лицето с гел (просто не мога само с мицеларната, не мине ли вода и гелче, не се чувствам чиста).
Освен СС крема купих и 7-дневната терапия за лице на Балеа (ампулките) и едно саше маска за коса на Балеа, която не помня да съм вземала досега - в пепеляво-розова опаковка, за дълга коса.

# 5
  • Мнения: 152
Доволни ли сте от ББ крема на Гарниер

# 6
  • Мнения: 121
Някой питаше зелен чай с лотос и портокал. Ако имате пред вид в една черна кутийка, точно вчера го видях в магазин 345.

# 7
  • Мнения: 222
препоръчайте ми мицеларна вода...

# 8
  • Germany
  • Мнения: 919
Аз ползвам камуфлажа на Алверде и съм очарована. Купих го по препоръка на няколко съфорумки и наистина си струва. Аз съм с много светла кожа и под очите имам тъмни кръгове - кожата ми прозира там и веничките се виждат. Камуфлажът прикрива всичко перфектно и се нанася лесно - с потупващи движения.  Peace Според мен си заслужава, но не съм ползвала този на Катрис. Принципно съм фен на марката, но в случая бих взела отново камуфлажа на Алверде.
Добро утро и благодаря за темата.  bouquet

Искам да питам тези, които са запознати и с двата вида камуфлаж - на Алверде и на Катрис. Кой от двата според вас е по-добър като покривност, трайност и несъбиране в гънките?

Аз да се оплача, купих си светещ в тъмното топ лак на Есънс - пълен боклук! Не само, че съхне сто часа, променя цвета на лака (някак си го прикрива...), ами и му трябват поне 2 плътни пласта, за да свети и то само в голяма тъмница (в дискотека не свети изобщо). Та, ще ходи в коша за боклук.  #2gunfire
Препоръчайте ми гел за измиване на лице с леки частички, тъй като грубите не ми понасят. Изполвах на Гарние, но не съм особено доволна - идваше ми грубичък и ми раздразваше кожата. В момента ползвам мляко и хидратиращ крем за лице на Нивеа, та си мислех дали да не взема гела от същата серия. Искам да го ползвам само по няколко пъти в седмицата, за отстраняване на мъртвите клетки, понеже за ежедневна употреба си ползвам почистващата пяна на Алверде.

# 9
  • Край морето... при пясъка и сините вълни
  • Мнения: 7 027
Доволни ли сте от ББ крема на Гарниер

Зависи с каква кожа си и какво очакваш.Аз съм доволна от този за смесена кожа.Точно тъмния ползвам, но си е доста тъмен, да знаеш  Peace
препоръчайте ми мицеларна вода...

От тези, които може да купиш от ДМ и Лили - мицеларната на Гарние.Иначе розовата Биодерма  Mr. Green
http://beautifullsin.blogspot.com/2013/12/garnier-micellar-cleaning-water.html

# 10
  • Мнения: 1 926
Аз да питам тези дезодоранти от началния пост има ли ги вече ?

# 11
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 715
Аз да питам тези дезодоранти от началния пост има ли ги вече ?

Те са доста стари. Всяка година пускат различни аромати, но са лимитки обикновени.

# 12
  • София
  • Мнения: 1 480
Здравейте!

Преди няколко дни тествах парфюма Jacomo for Her в DM. Много ми хареса! (Бижу е виновна  Twisted Evil). Не обърнах внимание дали се предлага в разфасовка, по-малка от 100мл., това количество ще ми е твърде голямо, предвид останалите наличности на парфюми в шкафа. Ако някой има представа дали в ДМ има и флакони от по 50мл., ще съм благодарна да пише.

  bouquet

# 13
  • на последния етаж
  • Мнения: 8 742
И аз бих искала да си взема Камуфлажа на Алверде, но не откривам тестери - има ли такива?

# 14
  • Мнения: 18
Да се запиша и аз  Mr. Green  Миналото лято изразходих комуфлажа на Алверде, но не ми хареса особено, събираше се в гънките и си личеше където е сложен по лицето. На Катрис не съм ползвала.

Общи условия

Активация на акаунт