Сега пък сутиенът бил вреден?!

  • 2 076
  • 52
  •   1
Отговори
# 15
То няма лошо да ходим без сутиен ,но за това се иска красив, голям стегнат бюст. Добре че сега съм бременна че да се порадвам и аз на големи ц_ц_.

# 16
  • Мнения: 7 186

Ааа да бе да, как пък не, ами гравитацията? Twisted Evil

# 17
  • Мнения: 3 569
Ще се местим в Африка - без сутиени, без прашки, без слипове; с една припаска и цял ден ще търчим голи и боси, но здрави Whistling Whistling

Там пък някой лъв ще вземе да те изяде.

# 18
  • Мнения: 5 647
И аз съм го чувала това, но вече нищо не ме учудва. То май не остана нещо, което да е полезно.  Hug

# 19
  • Мнения: 6 164
Глупости... Tired
В Африка не боледуват от рак, щото ядат банани и пасат трева... а ние си хвърляме обеднен уран, дишаме изгорели газове, ядем нитрати, стабилизатори и оцветители, пием кока-кола, пушим и т.н.
Точно пък сутиените са виновни, дааа... Laughing

# 20
  • София
  • Мнения: 39 745
Аз единствено съм чувала за сутиените с твърдите банели (железата) отдолу.
На мен като ми излезе мастната бучка обвиних сутиена си Simple Smile И понеже повечето нещо ми бяха неудобни... съм извадила сите банели.
Ама без сутиен нема тръгна Simple Smile Ако ме приемате за африканската групичка... идвам Simple Smile

# 21
  • Мнения: 5 622

 Да и аз го знам това. Заради притискането е. Съвсем в реда на нещата. Банелите в частност са виновни за това. Затова аз лятото най-вече ходя без сутиен .Не винаги, но доста често. Не знам до колко пък е полезно и това, щото все пак така могат да увиснат гърдите ми. Така, че не трябва да се прекалява, както с носенето, така и с неносенето на сутиените... Peace

# 22
  • Мнения: 1 616
Аз по принцип си се нося без сутиен - само като излизам на разходка слагам. И все пак ме вълнува дали вредя на гърдите си. Знам, че не бива да бъдат пристягани и притискани, ама нещо не разбирам... По принцип си купувам сутиени с банел и средно твърда чашка (тип "Уондърбра"), която леко притиска и повдига гърдите, като ги заобля. Това вредно ли е? Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes

А иначе съм категорична, че сутиените са необходимост - иначе гравитацията не прощава!

# 23
  • Мнения: 1 934
Аз затова вече ама хич не им обръщам внимание, че то ако се замислиш - направо да лягаме да мрем  Mr. Green- толкова вредни неща ни обкръжават ooooh!.

Изобщо не обръщам внимание на тези новооткрития. newsm10

# 24
  • Бургас
  • Мнения: 3 553
И аз съм го чувала, Stef е обяснила много точно идеята!

И за слиповете, и за прашките, и за сутиените - идеята е че не трябва да стягат, да притискат, да предизвикват дискомфорт.

# 25
  • Мнения: 4 546
а дънките защо така ги забравихте? и те са вредни за мъжките атрибути Wink

# 26
  • София
  • Мнения: 1 621
И аз съм го чувала това, но за сутиените с банели, които притискат.  newsm78

# 27
  • На погрешната планета
  • Мнения: 2 762
Аз пък съм чувала,че не трябва да се спи със сутиен newsm78.Ама то още колко неща ще чуем...,затова яжте,пийте и си носете новите дрехи thumbsup

# 28
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 809
И аз съм го чувала това, но за сутиените с банели, които притискат. newsm78
Това е истината. Мисля, че хубав сутиен с удобни банели изобщо не е проблем.

Но...за всеки случай - я всички по цици!  Mr. Green

Последна редакция: ср, 22 фев 2006, 00:13 от Бу

# 29
  • Мнения: 4 371
Аз по принцип си се нося без сутиен - само като излизам на разходка слагам. И все пак ме вълнува дали вредя на гърдите си. Знам, че не бива да бъдат пристягани и притискани, ама нещо не разбирам... По принцип си купувам сутиени с банел и средно твърда чашка (тип "Уондърбра"), която леко притиска и повдига гърдите, като ги заобля. Това вредно ли е? Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes
И аз така. У дома сутиен не нося,а иначе моделите, които предпочитам са тези притискащите newsm78

Общи условия

Активация на акаунт