Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 12 апр. 2014, 18:43 ч.

Вайбър

• 126 100
  • 571
  •   1
Отговори
# 30
  • София
duh4enceto,
ти нищо не можеш да направиш, просто изчакай.

# 31
Благодаря,ще чакам   bouquet

# 32
Не го знам какво е. Щом не съм го открила, значи не ми трябва. Засега.
Разбирам, че са разговори през нета. Кое му е по-различното от скайп?

доста по-бързо пренася и снимки ( като уотсап) за което основно използвам вайбър, а не използвам изобщо скайп:)

за говорене не ми трябва много, всмисъл вдигам си телефона, говоря с когото ми трябва не съм много по приказките. но за бърз сенд на снимки са ми много полезни с уотсап-ът, даже по-скоро втория

с три думи не използвам много вайбър

# 33
Аз съм му фен номер 1. Особено докато живеех в чужбина. Но и сега. Където има wi-fi, само по него звъня.

# 34
Инсталирах го, но всеки път като искам да го отворя ми забива телефона.

Така като ви чета обаче, започвам да си мисля че проблема е в телефона.

# 35
Дразни ме, защото хората звънят веднага след като си включиш Wi-Fi-то /без значение удобно ли е или не/ или веднага изкачат съобщения, писани преди.

# 36
  • Варна
Инсталирах го, но всеки път като искам да го отворя ми забива телефона.

Така като ви чета обаче, започвам да си мисля че проблема е в телефона.

И при мен беше така. Махнах го и сега телефона ми не забива вече.

# 37
Аз съм му фен номер 1. Особено докато живеех в чужбина. Но и сега. Където има wi-fi, само по него звъня.

Винаги ли ти е добра връзката?
На мен понякога ми е адски лоша.
Примерно, когато дъщеря ми реши да ми се обади по Вайбър, не мога да я чуя - затварям й и набирам по линията. (Тя се закача за wi-fi вкъщи, а аз ползвам 3G на работа)
Иначе когато говорим с приятелките си от България, и двете имаме страхотна връзка, чуваме ги все едно са седнали до нас!

# 38

Винаги ли ти е добра връзката?
На мен понякога ми е адски лоша.
Примерно, когато дъщеря ми реши да ми се обади по Вайбър, не мога да я чуя - затварям й и набирам по линията. (Тя се закача за wi-fi вкъщи, а аз ползвам 3G на работа)
Иначе когато говорим с приятелките си от България, и двете имаме страхотна връзка, чуваме ги все едно са седнали до нас!

Не винаги е добра, защото зависи от интернет връзката. Иначе сега като каза 3G си спомням, че докато бях още в Англия когато говорих по 3G май беше по-добра. Ясно, че не може винаги да е много добра, заради интернет връзката (в скайп връзката ми понякога е още по-скандална), но е безплатно и си има плюсовете Simple Smile

# 39
Удобен, безплатен, поддържа трансфер на снимки, видео и т.н. Идеален както за чат в реално време, така и за разговори, жалко че засега не поддържа видео разговори (версията за андроид). Програмката не е P2P а работи с централен сървър. Много удобна и добре замислена, разпространена.

# 40
и аз ще го качвам скоро - дребния заминава за чужбина и с него ще е по-удобно

# 41
Използвам темата, за да попитам - случвало ли ви се е да не ви разпознава, че даден контакт има вайбър? Само ми излиза бутон с "viber out", след което иска заплащане, а бутон "безплатно обаждане" го няма. Абонатът има вайбър, набира ме безплатно, но моя вайбър не го разпознава и аз не мога да го набера безплатно.  Rolling Eyes

# 42
Говоря безплатно със всички в България така, че не ползвам нито Viber, нито Skype. Skype пускам понякога заради чата или когато искам да говоря по-дълго и ме мързи да държа телефона до ухото си... рядко имам такива разговори.

# 43
Използвам темата, за да попитам - случвало ли ви се е да не ви разпознава, че даден контакт има вайбър? Само ми излиза бутон с "viber out", след което иска заплащане, а бутон "безплатно обаждане" го няма. Абонатът има вайбър, набира ме безплатно, но моя вайбър не го разпознава и аз не мога да го набера безплатно.  Rolling Eyes
Синхронизирай си вайбърските телефонни контакти, за да се оправи проблема  Peace

# 44
Синхронизирай си вайбърските телефонни контакти, за да се оправи проблема  Peace

Как да го направя?  Rolling Eyes

Редакция на ключовите думи на тема

Общи условия

Активация на акаунт