Вайбър

  • 291 678
  • 1 613
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 1 209
А дали има опция  да огранича да не се вижда аз кога съм онлайн, но същевременно да виждам другите дали са на линия?

# 61
  • Мнения: 9 556
Moга ли да имам 2 вайбъра на 2симов телефон?  newsm78

Контактите в двате сим карти са абсолютно различни и съответно се ползват с различни цели (личен и служебен).

# 62
  • Мнения: 10 514
По-напред в темата е казано, че не може.

# 63
  • Мнения: 9 556
Извинявам се.  Blush Прочетох отгоре, отгоре.

# 64
  • Мнения: 369
Здравейте'искам да попитам мога ли да намеря абонат който знам че има вайбър но не му знам номера само името.

# 65
  • Мнения: 10 514
Не, защото програмата работи с контактите, записани в твоя телефон.

# 66
  • Мнения: 577
Здравейте как мога напусна група във вайбър.Някой ме е добавил а аз не искам да участвам нито да вждам какво си пишат

# 67
  • София
  • Мнения: 39 723
Здравейте как мога напусна група във вайбър.Някой ме е добавил а аз не искам да участвам нито да вждам какво си пишат
Отваряте групата, придвижвате екрана в ляво и натискате трите вертикални точки - "Leave and Delete".
Не ми се беше налагало да търся това меню в телефона си. На компютъра използвам Viber Desktop. Там излизането от групата е с клик на десния бутон на мишката в/у групата.

# 68
  • Мнения: 577
Здравейте как мога напусна група във вайбър.Някой ме е добавил а аз не искам да участвам нито да вждам какво си пишат
Отваряте групата, придвижвате екрана в ляво и натискате трите вертикални точки - "Leave and Delete".
Не ми се беше налагало да търся това меню в телефона си. На компютъра използвам Viber Desktop. Там излизането от групата е с клик на десния бутон на мишката в/у групата.
Тенкс   bouquet

# 69
  • Мнения: 1 786
Здравейте, и аз ползвам вайбър на телефона и на единия си комп, сега обаче искам да сложа вайбър десктоп и на другия комп, който ползва дъщеря ми . Инсталира се , но освен ,че се появява иконката , не се случва нищо повече (не ми отваря самата програма , за да въведа номер и тн) , пробвах да инсталирам и деинсталирам няколко пъти, но няма ефект . Някой има ли подобен проблем ? Компютърът е с windows 7 home basic , ако има значение .

# 70
  • Мнения: 10 514
Вайбър може да се инасталира само на две устройства с един телефонен номер.

# 71
  • Мнения: 1 786
Не, тя ще си го инсталира за нейния номер , просто е по-удобно докато си е в къщи да си пишат от компа  .

# 72
  • Мнения: 282
Не, тя ще си го инсталира за нейния номер , просто е по-удобно докато си е в къщи да си пишат от компа  .
Деинстаилрай програмата на компютъра си (или по-скоро се логаут-ни от акаунта), за да може дъщеря ти да го ползва на нейния. Wink
Пробвай да направиш инсталацията с десен бутон => Run as Administrator

# 73
  • Мнения: 1 786
Не, тя ще си го инсталира за нейния номер , просто е по-удобно докато си е в къщи да си пишат от компа  .
Деинстаилрай програмата на компютъра си (или по-скоро се логаут-ни от акаунта), за да може дъщеря ти да го ползва на нейния. Wink
Пробвай да направиш инсталацията с десен бутон => Run as Administrator

Е за какво й е моят акаунт на моя компютър като си има нейн компютър ? Това за администратора го пробвах също, няма никакъв ефект . Подозирам ,че нещо не му е както трябва на самият комп , защото и когато исках да й слагам Хром пак не ставаше .

# 74
  • Мнения: X
А дали има опция  да огранича да не се вижда аз кога съм онлайн, но същевременно да виждам другите дали са на линия?

Подновявам въпроса, защото и мен ме вълнува.   bouquet
Това
Цитат
Ако не искате Viber да показва информация за това кога сте на линия, можете да изключите опцията за показване на статуса. Това става като отворите Viber и изберете More Options>Settings и след това махнете отметката върху Display My Online Status. По този начин Viber няма да показва обичайното Online или Offline под вашето име.
  при мен не става, защото нямам или не намирам тези опции.
Инфото е от тук
http://questona.com/viber-online-status/

Общи условия

Активация на акаунт