Елхово.

  • 11 774
  • 279
  •   1
Отговори
  • Там където е семейството ми
  • Мнения: 2 510
Хайде мами от Елхово да се отчетем и ние. Simple Smile
Казвам се Живка.Синът ми се казва Божидар и е на 3 год.
Вие сте....... Laughing

# 1
  • София
  • Мнения: 572
Нищо ,че не живея в Елхово,пишете ме и мен от отбора на Елховските майки  Laughing

# 2
  • Мнения: 20
Zdraveite i ot men, az sum tretata mama za sega ot Elhovo i dano ne sum poslednata,o4akvame populnenie na sustava, niama da se izlagame ia Wink

# 3
  • Мнения: 120
Здравейте! Аз също не живея в Елхово, но съм родена там. Семейството ми се е преместило като съм била на 6 години, ходила съм в елховската детска градина и имам много спомени от летните ваканции. Баба ми и леля ми и до сега живеят в Елхово, така че ще ми е много приятно да си пиша с мами елховлийки и като идвам през лятото да се запознаем:). Иначе се казвам Елица и имам дъщеря на 9 месеца-Вероника. Hug

# 4
  • Там където е семейството ми
  • Мнения: 2 510
Добре дошли на всички.Дано повлечем крак, и още Елховски мами се включат в състава. Laughing

# 5
  • Мнения: 48
Ето ме и мен! Казвам се Жулиета и съм си от Елхово. Браво на Живка за темичката Hug.

# 6
  • Варна
  • Мнения: 634
Здравейте и от мен.И аз съм от Елхово,но от почти 7 години живея във Варна.Прибирам се доста често,имам син на 16 дни(както се вижда и от лентичката ми)и сега трябва да го заведем при баба и дядо.Много се зарадвах като видях темата и ще се радвам да се видим като се прибера.

# 7
  • Там където е семейството ми
  • Мнения: 2 510
Ще е хубаво да си спретнем една срещичка. LaughingАма предлагам да я направим, като се постопли времето.
От това променливо време ние отново сме болни. Sad

# 8
  • Мнения: 48
Ох, корките! Ние за сега удържаме фронта, лелята беше болна, сега баща й на Никол е болен , но сме го изолирали от нас, страшен вирус има , направо ужас. хайде ще се молим по-бързо да се стопли, че да излезем и да се видим. Бързо възстановяване  на вас!

# 9
  • Мнения: 20
Я стискайте зъбки всички, стига сте боледували,  пролетта е пред вас, оздравявайте бързо и се обаждайте да се видим най после.Дано и още мами се включат към групата ни!Целувки от малката Ванеса!!!!!! smile3534 passifier  love001

# 10
  • Там където е семейството ми
  • Мнения: 2 510
Момичета току що се прибрахме от болницата.Боби е със пневмония. Cry Sad
На инжекции сме до петък.Милият така жаловито плачеше и ме гледаше в очите.
Миналата година толкова съм го пазила и зимата я изкарахме без никакви грипове.А тази година от градината пипнахме де що има вируси. Sad
На всичкото отгоре нашият татко заминава за Турция и ще сме самички със Боби. Sad

# 11
  • Мнения: 48
Горкичките! Ако това ще ти е утеха, виртуално ние сме с теб newsm10. Дано малкият сладур бързо да се оправя, newsm17

# 12
  • Там където е семейството ми
  • Мнения: 2 510
Горкичките! Ако това ще ти е утеха, виртуално ние сме с теб newsm10. Дано малкият сладур бързо да се оправя, newsm17

Благодаря за виртуалната подкрепа. smile3525
Надявам се да се оправим бързо.А вие се пазете,че днес болницата беше пертъпкана.Явно сега има вирус. Sad
Намразих я тази зима.Искам вече лято. smile3518

# 13
  • Мнения: 120
Ivka, скорошно оздравяване ви пожелавам и дано няма повече такива разболявания до края на зимата. Как е детето?

# 14
  • Там където е семейството ми
  • Мнения: 2 510
Ivka, скорошно оздравяване ви пожелавам и дано няма повече такива разболявания до края на зимата. Как е детето?
Благодаря за пожеланието.Ами преди два часа вдигна пак температура.Свалих я сега е яхнал татко си като конче и не успявам да го сложа да спи.
Иначе кашля честичко,давам антибиотик обаче нещо му нагорчява явно и с големи уговорки пием антибиотика и сиропите.
Само, като ме види с лъжичката и се почва едно реване. newsm45
До сега не ми е правил проблеми с пиенето на каквито и да е лекарства.Какво му стана на това дете и аз не знам,че така изведнъж започна да отказва да ги пие.
Утре дано не ми създава проблеми на болницата за инжекцията.
Скоро на градина няма да иде. smile3516
Удряме го на живот.Ще лентяйстваме по цял ден из къщи.
Трябваше аз по рано да го спра от градината, като видях, че има деца, който идваха кашлещи още от вратата, ама и аз съм една. smile3527

Общи условия

Активация на акаунт