Ендокринолог-Сливен

  • 7 457
  • 4
  •   1
Отговори
  • Мнения: 17
Здравейте!
Бихте ли ми препоръчали добър ендокринолог в Сливен? Правени ми са едни изследвания, предстоят и други, проблема ми е акне.

# 1
  • София
  • Мнения: 5 654
Д-р Роза Бобева - Окръжна болница
Д-р Веселин Събев - І поликлиника

# 2
  • Мнения: 17
Д-р Роза Бобева - Окръжна болница
Д-р Веселин Събев - І поликлиника
Благодаря !  Peace

# 3
  • Мнения: 1
За д-р Бобева нямам мнение, но от д-р Събев съм възмутена.
Това е най - алчния човек, който съм срещала!!! Записах час за преглед при него, като, очаквах че ще бъда видяна на ехограф и след, като види изследванията, които нося ще ми назначи лечение. Нищо подобно - платих 25 лв след измерване на кръвно налягане и пипане на щитовидна жлеза, бях извикана на друг преглед с ехограф в друг кабинет след няколко дни, където пак платих 25 лв за ехографа + 15 лв за вторичен преглед. За първи път виждам, някой да си разделя прегледа на две части. За мен този човек няма грам съвест, знам че доста доктори виждат пациентите си, като банкноти, но този е върха на сладоледа!
Професори и доценти от София взимат по 30 – 40 лв, а този провинциален доктор от Сливен ми взе 65 лв, за да ми изпише една рецепта за L – thyroxin.

# 4
  • Мнения: 1 138
Темата е много стара, но за да не пускам нова, ще попитам тук. Препоръчайте ми ендокринолог в Сливен. Спряла съм се сякаш на д-р Фарах, но ще съм благодарна на мнения.

Общи условия

Активация на акаунт