Работно време на банките днес.

  • 2 508
  • 3
  •   1
Отговори
  • Мнения: 0
Здравейте.
Знаете ли дали банките днес работят? Спешно имам нужда от това, но съм на село и не знам дали си заслужава да паля колата и да ходя до града.

# 1
  • София
  • Мнения: 10 825
Не я пали. Днес е официален почивен ден и не работят

# 2
  • Мнения: 8 242
Не я пали. Днес е официален почивен ден и не работят
Не е вярно - много отдавна има дежурни банки, както и такива, които работят събота и неделя...
ПИБ и ДСК със сигуност имат - виж на сайтовете за кои градове и клонове какво е празничноо работно време.

# 3
  • Варна
  • Мнения: 4 221
От ДСК:

Уважаеми клиенти,

Във връзка с предстоящите празнични и официално обявени почивни дни в периода  18-21 април 2014 г., Ви уведомяваме за работното време на поделенията на Банката, а именно:
 
Представителните офиси на Банка ДСК  банков офис МОЛ СОФИЯ,  банков офис Сердика център, банков  офис МОЛ Пловдив, банков офис  Гранд МОЛ Варна, банков офис Тера център Габрово ще работят със стандартното си обявено работно време без промяна.

На 19.04.2014 г. (събота)  банков офис Аерогара София ще работи по график за дежурство от 08:00 до 22:00 ч.

На 19.04.2014 г. (събота) поделенията на Банката, определени за работа в съботните дни, няма да работят.


А тук:

https://dskbank.bg/repository/documents/Weekend_branches.pdf

е и стандартното работно време, по което би трябвало да работят посочените клонове.

Общи условия

Активация на акаунт