www.feelunique.com - 10

  • 46 382
  • 730
  •   2
Отговори
  • София
  • Мнения: 5 444
   
                                                                 



 Доставката е безплатна,поръчките идват в пощата,периодично пускат кодове за намаления,които ще споделяме в темата    smile3508 

 Тези,които нямат регистрация,може да поискат покана,с нея получават -10% от първата си поръчка!

 А тези,които вече имат регистрация могат да изберат своя любима марка,за която да ползват също -10%,това става като отидете на My account,след което в ляво избирате Preferences  и на Select VIP Brand избирате своята марка,за която желаете да използвате намаление,можете да сменята марката на всеки 6 месеца! newsm71

       Предишната тема номер 9

                                                                               Приятно пазаруване!    


     










# 1
  • София
  • Мнения: 191
Благодаря за темата   bouquet
С кода мисля да поръчам слънзезащитни продукти - имате ли отзиви за тези на Биотерм?
Светли празници!

# 2
  • Мнения: 31 128
Благодаря за темата!  bouquet
Сайта е много коректен и реших да изпратя снимка на повредения хайлайтър на The Balm да видим.
Подготвям нова поръчка с кода за -20%.

# 3
  • Wolwedans
  • Мнения: 396
Благодаря за темата  bouquet И аз съм на вълна слънцезащитни продукти.
Миналата година поръчах тези:
http://www.feelunique.com/p/Green-People-Sun-Lotion-SPF15-200ml
http://www.feelunique.com/p/Green-People-Organic-Children-Sun-Lo … Scent-SPF25-150ml
Много добри! Мъжът ми има слънчева алергия, но с този продукт за първи път от години насам не се изприщи.

# 4
  • на последния етаж
  • Мнения: 8 743
Доволна съм от сайта.
Последно взех четка за коса за дъщеря ми, сега мисля да използвам кода и да взема една и за сина ми. Simple Smile

# 5
  • София
  • Мнения: 160
Благодаря за темата   bouquet
Аз вече се възползвах от великденския код и сега нямам търпение да дойдат нещата.  Grinning

# 6
  • Мнения: 1 141
Бихте ли препоръчали спирала за чувствителни очи, ако сте поръчвали от сайта?
Благодаря.

# 7
  • Sofia
  • Мнения: 44
Densi хубав ли е хайлайтера иначе

# 8
  • Пловдив
  • Мнения: 5 120
Благодаря за новата тема Hug
Доволна съм от сайта и ще продължавам да поръчвам Peace

# 9
  • София
  • Мнения: 10 302
Благодаря за новата тема. Май ще пропусна намалението този път.

# 10
  • София
  • Мнения: 1 500
Благодаря за новата тема!   bouquet

Много харесвам сайта, досега всичко е било ок.

Последната ми поръчка дойде за 4 дни след изпращането.  Peace

# 11
  • Sofia
  • Мнения: 15 549
   Благодаря за темата!  Hug

   Та, никой не каза, докога в крайна сметка ще продължи 20-процентното Великденско намаление...  Simple Smile

# 12
  • София
  • Мнения: 5 444
Препоръчайте ми спирала на Диор,която не напластява и слепва,по възможност да не е за обем,понеже те имат свойството да се напластяват и слепват.

# 13
  • гр. София
  • Мнения: 12 305
Благодаря за новата тема.   bouquet

До кога е намалението?  newsm78

# 14
  • София
  • Мнения: 936
Момичета може ли покана и да попитам 10 % за нов потребител могат ли да се съчетаят с 20 % великденско намаление защото искам да си поръчам кларисоник и 30 % отстъпка от цената би било чудесно. Предварително благодаря.

Общи условия

Активация на акаунт