Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 18 апр. 2014, 16:12 ч.

ВАРНА - да обсъдим ресторантите:) -5

• 100 236
  • 620
  •   1
Отговори
# 615
Здравейте Simple Smile Цял ден ми се яде китайско и се чудя къде да отидем вечерта с приятеля ми...Мисля си за Чжоу-а.Някой бил ли е там скоро и как е кухнята?
Ние много често хапваме на бул. "Съборни"- Пекин.

# 616
  • Варна,София
Момичета скоро някоя от вас посещавала ли е the candles.? Резервирах маса за сряда / суши вечер/ как е сушито там и като цяло кухнята .?

# 617
  • Варна
Мнения за ресторанта на Аксаковска панорама?

# 618
  • Варна
Сушито на Хепи бива, но мисля, че най- правдоподобното суши във Варна е на SUSHI Masters. Мога да го препоръчам, ако имате желание за хубаво и истинско суши.

Би ли споделила?

# 619
  • Варна
Мнения за ресторанта на Аксаковска панорама?

Aз го харесвам , но не е за всеки според мен.
Самата обстановка е по-странна вътре, а на вън е мъничко. С резервация сме ходили лятото на вън.
Кухнята ми харесва, общо взето има всичко. Обслужването е много добро, собственика и семейството му  обгрижват всички гости добре.
Ако нещо по-специално те интересува ?

# 620
Сушито на Хепи бива, но мисля, че най- правдоподобното суши във Варна е на SUSHI Masters. Мога да го препоръчам, ако имате желание за хубаво и истинско суши.

Би ли споделила?

Ами аз съм го написала - SUSHI Masters. Има страница във Фейсбук, там се вижда и меню, цени, снимки, адрес - всичко.

Редакция на ключовите думи на тема

Общи условия

Активация на акаунт