Ленти за мъха над устата!

  • 2 434
  • 16
  •   1
Отговори
  • Мнения: 3 626
 Момичета, с какви лентички почиствате горния мъх над устата?
Май са кьорфишек тези лентички?   newsm78  Аз  го махам с коламаска, но ако съм доволна от някои препоръчани от вас ленти, ще я заменя коламаската незабавно!

# 1
  • Мнения: 5 892
С лентичките  ми се късаха космите Sad
Ползвам епилатор в случая/ и за ръцете/  и после намазвам с масло от чаено дърво

# 2
  • Мнения: 714
Мини лентичките на Дева, само тях съм пробвала и съм много доволна. След това бебешко олио Simple Smile

# 3
  • Мнения: 48
Аз пък открих нов метод за махане на мъха над устата, с конец Wink Не сама, ходя в един салон, там ми оформят и веждите пак с конец. Много съм доволна, не ми се зачервява след процедурата и имам чувството, че по-бавно ми растат!

# 4
  • Мнения: 2 461
  аз ползвам тези от 5 години - доволна съм . Има и кремче за след тях.https://www.google.bg/search?q=%D0%BB%D0%B5%D0%BD%D1%82%D0%B8+%D … .html%3B240%3B400

# 5
  • Мнения: 3 626
Аз пък открих нов метод за махане на мъха над устата, с конец Wink Не сама, ходя в един салон, там ми оформят и веждите пак с конец. Много съм доволна, не ми се зачервява след процедурата и имам чувството, че по-бавно ми растат!

Бях чела, че в Арабските държави махат по този начин! Ще проверя в моя град, дали предлагат такъв вид епилация! Мисля, че е по - добрият метод от кола маската!

Благодаря, за отговорите!  Hug

# 6
  • Мнения: X
И мойте старите бяха на Елеа, сега съм с тези https://www.google.bg/search?q=%D0%BB%D0%B5%D0%BD%D1%82%D0%B8+%D … isch&imgdii=_

Доволна съм и от двете, за нула време, не ми късат космите в никакъв случай.

# 7
  • Мнения: 48
Аз пък открих нов метод за махане на мъха над устата, с конец Wink Не сама, ходя в един салон, там ми оформят и веждите пак с конец. Много съм доволна, не ми се зачервява след процедурата и имам чувството, че по-бавно ми растат!

Бях чела, че в Арабските държави махат по този начин! Ще проверя в моя град, дали предлагат такъв вид епилация! Мисля, че е по - добрият метод от кола маската!

Благодаря, за отговорите!  Hug

Да, тя жената от салона е арабка и не знам как го прави, но съм страшно доволна Simple Smile

# 8
  • Мнения: 2 134
Да , с конец израстват по-бавно, арабска техника е.
Пламена, би ли споделила координати на салона ? Каква е цената ? Благодаря !

# 9
  • Мнения: 252
Аз пък открих нов метод за махане на мъха над устата, с конец Wink Не сама, ходя в един салон, там ми оформят и веждите пак с конец. Много съм доволна, не ми се зачервява след процедурата и имам чувството, че по-бавно ми растат!

Бях чела, че в Арабските държави махат по този начин! Ще проверя в моя град, дали предлагат такъв вид епилация! Мисля, че е по - добрият метод от кола маската!

Благодаря, за отговорите!  Hug

Да, тя жената от салона е арабка и не знам как го прави, но съм страшно доволна Simple Smile
Аз също съм голям почитател на почистването с конец. Ще ми споделиш ли къде е "твоята" арабка. Виждам, че си от София. Аз обикновено ходя в салоните по Симеон около женския пазар.  Simple Smile

# 10
  • Мнения: 86
Аз махам мъхът с ленти на Дева или Вит,но ми лепне ден,два,мажа с бебешко олио или крем,но файда няма.

# 11
  • Мнения: 714
Аз махам мъхът с ленти на Дева или Вит,но ми лепне ден,два,мажа с бебешко олио или крем,но файда няма.

защо така, нали веднага мажеш, без вода?

# 12
  • Мнения: 6 549
Аз ползвам,
Скрит текст:
но имат и лентички, ако държиш да са ленти.
Скрит текст:

# 13
  • на село
  • Мнения: 74
Аз съм доволна от лентите на Вийт,а за ръцете ползвам крем депилатоар също техен.Но май като чета доволни има от различни марки  ленти ,а това за конеца също съм чувала ,че е голям ефект.След като махна космаците мажа веднага с крем ''здраве'' и няма  половин час и червеното изчезва.

# 14
  • Мнения: X
всякакви видове ленти ми правеха рани
вече години се минавам с епилатора веднъж месечно и после с розова вода
първия час може да има леки следи като пъпчици, където са били космите, после нищо цял месец

Общи условия

Активация на акаунт