Отговори
  • Мнения: 375
Здравейте Simple Smile 29 ноември 2013 направих спонтанен аборт в 6 г.с който мина без усложнения. Казаха ми че най-вероятно съм хванала някакъв грип и от това се е случило така. Та от януари месец се опитваме отново да си направим бебче а все не стана и не става...Sad направих си всякакви изследвания излезе ми вагинална бактериоза и кандида излекувах вагиналната бактериоза а кандидата още си я лекувам ама силно се съмнявам да успея понеже гъбичките са супер опорити. Въпроса ми е дали се е случвала същото с вас и ако да кога успяхте да забременеете отново Simple Smile

# 1
  • Мнения: 3
   Здравей,  аз съм със щастливите две от вчера сутринта.  Октомври 2013 в 20г.с с пролабирл мехур загубих първата си рожба.  Трябваше по указания,  а и след всичко,  което преживяхме д а изчакаме поне 6м, но след последния преглед и изследвания,  които бяха нормални просто ср отпуснахме. Не сме го правили с тази идея,  даже смятахме да мине още малко време,  като не сме и прдполагали, че е възможно да стане толкова бързо едва ли не от 2пъти. Сега седя и мисля дали не трябваше да мине повече време, но щом дали Господ. Прървият път бяхме прецизни, и стана на 3-тия месец. Надяваме сега със всичко което предстой да се справим и Януари за Новата година най-голямият пофарък.

# 2
  • Varna
  • Мнения: 201
Мила , аз също имах спонтанен аборт и много трудно го преживях. Минаха 2 години и почти 6 месеца.Какво да ти разкажа ,може би след няколко месеца 3 4 пробвахме 2 пъти ,но нищо не стана.След година ми стана нещо като фикс идея и постоянно мислех за това,но ММ  в тоя момент не искаше.Миналата година лятото пробвахме пак само 2 пъти тоест 2  ,но нищо. мислех ,че проблема е в мен , ходих по лекари успокоих се, октомври пробвахме -нищо и супер разочарована, но следващия път ноември се случи и като дойде време 4 положителни теста , а сега съм в 24 седмица  Crazy Crazy newsm08 newsm68

# 3
  • ул. "Мечтание"
  • Мнения: 6 147
Без да съм имала някакви проблеми или предишни аборти третия път ни отне повече от 2 години опити докато забременея. Първия път беше изненада (подрани с една година господина  Mr. Green), а втория път забременях 6 месеца след като си махнах спиралата и започнахме опитите.

# 4
  • София
  • Мнения: 2 901
Първият път - на втория ми цикъл стана.
Вторият път - чак на 6-тия.
Третият път - на 3-тия, очите си изплаках при първите 2 неуспешни...

# 5
  • БУРГАС
  • Мнения: 176
Със сина ми забременях на първия месец,сега втория път стана на четвъртия.

# 6
  • Мнения: 2 358
Първият път 2 години - извънматочна бременност
Вторият път на първия спонтанен цикъл след извънматочната
Третия път на 2-рия цикъл след раждането (1 година след като родих).

# 7
  • Мнения: 192
Ами ние решихме, че искаме бебче и започнахме с опитите. Нито съм следила овулация нито нищо и стана от първия път.  Heart Eyes  Сегаа съм в 34 г.с. и вече нямам търпение...   bouquet

# 8
  • Мнения: 146
Не се пазим от декември.Не съм следяла О.Но специално миналият месец,когато стана чудото за нас,се пазехме...с изключение на 1-2 пъти,но то това си е Божия работа  Praynig .Като е писано ще стане.Дано имаме късмет и началото на Януари да си гушнем бебче   ylinfant

# 9
  • Sofia
  • Мнения: 4 475
Първа- нежелана, от първия месец на връзката.
Втора- от третия месец- кухо яйце.
Трета- от първия месец- мисед.
Четвърта- от първия месец- успешна.
Пета- от първия месец- успешна.

# 10
  • Мнения: 471
След година и половина опити , нито сме се пазили ,нито сме следили овулация и разни такива .. дори последно време не го мислех и то взе че стана  Crazy
Естествено желано и от двамата  Mr. Green

# 11
  • Мнения: 283
Само с 1 опит. Знам го със сигурност, защото беше много гаден месец. Бяхме взели решението да си имаме дете, но поради ангажименти в работата, университета и пътувания, които ни се наложиха имахме само 1 възможност, ама взе, че стана Simple Smile

# 12
  • Мнения: 780
Ние не бяхме решили твърдо какво искаме, но от първия път стана. Дори помня деня след акта като отидох на работа и споделих на една колежка, че за първи път не сме се пазили и че съм много притеснена, а тя ми каза: "То ако ставаше така лесно..."  Peace

# 13
  • Мнения: 326
Не точно опити, а готин секс мога да го нарека, без да се пазим от 1,6г/м някъде... пак казвам, не сме легнали да правим дете, искахме го естествено, но това е божа работа и ето, че стана  Hug  на 26.04.14 точно в деня на О ми Simple Smile сега съм в 6 г.с. за януари месец сме  Wink успех на всички!  Peace

# 14
  • Мнения: 7 847
И трите пъти - от раз. Третият път не беше опит, но бях с надежда за розов щъркел. Оказаха се със сини гащи. Пак.

Общи условия

Активация на акаунт