Депресия??

  • 2 271
  • 41
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 108
Ами майки, да ви попитам за депресията при силните половинки, дали някоя има трудности след раждането? Бебчо се роди преди два месеца, а таткото все отказва да правим секс, макар че докторката ни позволи още преди 2 седмици. Оттогава само 1 път се случи и беше ок, само че той от нещо се фрустрира...Не може за последните 3 месеца да сме правили секс само 3 пъти и да не му се иска. Вярно, че е уморен от работа, но аз да не би да не съм изтощена около бебето и да не искам да релаксирам?
Случвало ли ви се е? На какво го отдавате?

# 31
  • Мнения: 1 733
Аз определено съм решила, че в момента няма смисъл да посещавам магазини с дрехи за жени, защото така или иначе в момента не мога да купя нищо. Бебешките магазини ме карат да се усмихват много повече и ми създават слънчево настроение. Това, че не мога да си купя определена дреха не би могло да ме накара да изпадна в депресия. Аз се чувствам гадно, защото не ходя на работа още от началото на бременността ми и понякога скуката направо ме побърква!

# 32
  • Мнения: 779
Ооо, Мимке, ти докато се сетиш да се депресираш, той термина ти дошъл Joy ...

Ама я моля ти се да се взимаш У рЪце - след два месеца ще въртиш дупе и ще се фукаш с малката принцеса! Heart Eyes

То гадното време ти е повлияло явно.
А и после ще ти липсват тия дни на спане до обяд и глезене от всички.  Wink
По точно от тва не може да се напише!
Горе главата, малко остава   bouquet.

# 33
  • Мнения: 5 103
Явно и това ще премине #Cussing out дано да е скоро де Twisted Evil

# 34
  • Мнения: 953
Така е от хормоните, да не те плаша, но  да видиш след родилната депресия. Ревеш и не знаеш защо и не можеш да спреш.

# 35
  • Мнения: 207
Нямах време за депресии, защото ходих на работа почти до края, колегите ми даже се шегуваха, че ще взема да родя в офиса. Никога, ама никога не ме е било срам и не съм се чувствала зле с корема. Сега така ми липсва... 

И аз така!! newsm44

# 36
  • Мнения: 4 392
Явно хормоните си казват тежката дума!
На мен пьк страшно много ми липсва *бременния* ми период. Sad
Имах много свободно време,всички ме глезеха...с една дума -хубаво си беше! Hug

# 37
  • Мнения: 3 760
Пустите хормони....
Не се поддавай на провокации! Бременната жена е прекрасна!!!
Прави само неща,които ти доставят удоволствие /кога ако не сега?/ и непременно се разхождай-добре е както за бебчето, така и за теб. И ще имаш по-леко раждане!

Усмихни се! Ще си имаш БЕБЕ!!!
  bouquet             bouquet                  bouquet

# 38
  • Мнения: 1 733
Така е от хормоните, да не те плаша, но  да видиш след родилната депресия. Ревеш и не знаеш защо и не можеш да спреш.
Ох, не знам за следродилната депресия, ама предродилната (и изобщо депресията, без значение дали е свързана с бременността) при мен се характеризира точно с тези необясними изблици на плач. Важното е, че сега ми е весело Simple Smile

# 39
  • Варна
  • Мнения: 1 127
С първата ме бременост бях на 25 години и качих само 8 килограма от, които на следващия ден след като родих бяха останали само 2, които много бързо стопих. Но сега .......... Още съм в началото и вече съм 7 килограма от горе, корема ми е огромен и се чувствам като слоница. Не мога да се понасям и всеки път на консултацията питам не съм ли много едра за този срок на бременоста, а акушерката ме успокоява, че е нормално. ooooh! Притеснявам се и, че вече съм на 31 и като кача толкова килограми после няма да мога ди ги сваля. newsm78

# 40
ЕЕ, стига с тези депресии, въпреки, че и аз, понякога, съм същата... ooooh!
Трябва да се заслушаме в думите на татковците и да им повярваме, че по-сладки не сме били, та дори и с тази патешка походка, която придобиват почти всички бременни. Blush
Замислете се само - кога отново ще имаме пак същия, та дори  и да ни се вижда сега, "огромен корем". Аз като се сетя за него, веднага го погалвам и с умиление усещам как човечето вътре в мен ме поздравява с размърдване или ритниче.  
А, ако се чувствате толкова депресирани в дрехи за бременни, просто не си ги купувайте. Все пак има доста пълни хора, които не ходят голи, все от някъде си вземат дрехи.

# 41
  • Sofia
  • Мнения: 70
Напълно нормално е, аз също имах такива моменти, но гледах да не се натоварвам. Ще се почувстваш по-добре ако правиш любими неща на воля преди да се е появило малкото човече (ако пазаруването на дрехи  е такова - очевидно от него временно ще трябва да се лишиш за сметка на други интересни нещица  Grinning)
Леко бременеене и още по-лек и вълнуващ финал  Laughing!

Общи условия

Активация на акаунт