Габриел Гарко, "Чест и уважение"... и още италианско - тема 14

  • 36 554
  • 757
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 095






















Режисьор: Салваторе Сампери

В ролите:
Габриел Гарко, Джузепе Зено, Козима Копола, Серена Аутиери,
Мануела Аркури, Вирна Лизи, Джанкарло Джанини и др.

Резюме:
Сицилия, 50-те години. Въоръжени с големи надежди и малък капитал,
семейство Фортебрачи пристигат в Торино.
Но предприетите действия от семейството, са източник на неприятности.
Братовчед на Паскуале, Нино Витале, им предлага помощта си,
за отварянето на магазин за електрически уреди.
От този момент,  на "сцената" се явява местния подземен свят,
който прави животът на семейство Фортебрачи все по труден и по-труден...
              Антонио - по-големият син на семейство Фортебрачи, се заема
да възвърне честта и уважението на фамилията...




Линк за смъкване:




















(Mari@K, Shatzi, KALINA_2005, Deizy13, kali_georgieva)


































# 1
  • Мнения: 1 095
Позволих си да сложа едно клипче на първата страница на темата, което направих с голям мерак.





Когато нещо ме впечатли, ми идва "музата"... Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy

Последна редакция: нд, 27 апр 2014, 19:09 от kali_georgieva

# 2
  • София
  • Мнения: 7 886
Кали   bouquet  bouquet  bouquet  
 Благодаря Hug
Кали Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Клипа е страхотен. Габриел и Козима, така се отнесох, еле в серия 2 на честа, момента с ябълката. Двамата са страхотен тандем. Дори и в Руди Валентино като се яви тя, ами друга е играта на Габриел. Те са си биз бизе  Joy , вряли и кипяли в толкоз филми и доброто партньорство и стиковане личи.

Последна редакция: нд, 27 апр 2014, 19:41 от Shatzi

# 3
  • Мнения: 1 499
Кали  smile3525 и клипа е жесток ..и темата  lovekiss  bouquet



Скрит текст:
...исках да предложа , че може в началото на темата да слагате и линкове на клипчетата , които сте направили , за да могат и новодошли   Hug да ги гледат    Heart Eyes 

# 4
  • Мнения: 309
Кали,  Hug клипа наистина е прекрасен! Толкова са хубави и двамата, любимата ми екранна двойка!

# 5
  • Мнения: 1 095
Кали   bouquet  bouquet  bouquet  
 Благодаря Hug
Кали Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Клипа е страхотен. Габриел и Козима, така се отнесох, еле в серия 2 на честа, момента с ябълката. Двамата са страхотен тандем. Дори и в Руди Валентино като се яви тя, ами друга е играта на Габриел. Те са си биз бизе  Joy , вряли и кипяли в толкоз филми и доброто партньорство и стиковане личи.
newsm10
Някак си се допълват.
И му подхожда Козима.

# 6
  • Мнения: 1 499
На мен пък ми направи впечатление  , че Гарко и Козима нито веднъж не застанаха заедно на тази премиера . Дори в клипа с интервюто , тя говори заедно с агента му от филма , а той доста по - късно сам  #Crazy Нямаха нито една обща снимка от коктейла   #Crazy  Беше обявена в афиша на обиколния тур на Валентино из Италия  , а в последния момент написаха , че Козима няма да участва  с Габриел  newsm78  Според мен има нещо ....

# 7
  • Мнения: 1 499
Еййййй , тия пак почнаха  #2gunfire #2gunfire #2gunfire



Гарко колко пъти им каза , че му е много неприятно , зор голям да му правят реклама на Масимилиано Мора  #Crazy Сигурно и той участва в новия филм Furore ......то къде без него  Mr. Green

# 8
  • Мнения: 24
Леле, момичета, влизам да видя какво сте писали и изненада! Нова тема и Рудолфо преведен!   bouquet
Благодаря на МариШа за Руди и на Кали за темата!  Hug Страхотни сте!   bouquet

# 9
  • София
  • Мнения: 7 886
На мен пък ми направи впечатление  , че Гарко и Козима нито веднъж не застанаха заедно на тази премиера . Дори в клипа с интервюто , тя говори заедно с агента му от филма , а той доста по - късно сам  #Crazy Нямаха нито една обща снимка от коктейла   #Crazy  Беше обявена в афиша на обиколния тур на Валентино из Италия  , а в последния момент написаха , че Козима няма да участва  с Габриел  newsm78  Според мен има нещо ....
Има та, тя е фиданцата  Joy Joy Joy
Ще ми се ама не. Mr. Green
Кой знае каква е по проста историята, че не са се явили двамата красавци заедно  Thinking

# 10
  • София
  • Мнения: 7 886
Та сега и за Руди да кажа.
Много ми е мъчно за този мъж. Той ако е  бил това, което е във филма е един безумно наивен човек. Лъган от всички, добряк. До момента, говоря каквото съм гледала с превод.
А бил секс символ на Холивуд  Shocked

# 11
  • Мнения: 1 095
Та сега и за Руди да кажа.
Много ми е мъчно за този мъж. Той ако е  бил това, което е във филма е един безумно наивен човек. Лъган от всички, добряк. До момента, говоря каквото съм гледала с превод.
А бил секс символ на Холивуд  Shocked

Шатси, но едно време сексимволите (според мен) са били яко използвани.
Една Мерилин Монро.
"Холивуд е място, където те ще ти платят хиляда долара за целувка
и петдесет долара за душата ти“ - казва тя.


# 12
  • Мнения: 1 499

Майка му е страхотна , харесва ми много и лудата Елена Русо ( майката в ресторанта Белла Италия ),въпреки , че нея пък в Честта ...3 не я харесах . Руди е много нежен и фин , много ми хареса .Хареса ми , че има няколко нотки хумор , на Гарко много му отива ...сцената с българката беше много смешна , както и в ресторанта с Козима .... Много беше тъжно с майка му . Единствената жена без измислената Катерина , в живота му , която го обичаше и не можа го види успял . Беше  много тъжно . Но според мен истината за Родолфо е била коренно различна .Самия Гарко  казва , че е бил доста негодник , спял безразборно с жени и за една нощ е прахосал състоянието си . Но Габри го пресъздаде като безкрайно добър и наивен секс символ .Както е искал Алесио Интури ....

# 13
  • Мнения: 1 499


Има та, тя е фиданцата  Joy Joy Joy
Ще ми се ама не. Mr. Green
Кой знае каква е по проста историята, че не са се явили двамата красавци заедно  Thinking

Шаци , права си  Joy Joy Joy Фиданцатата е щяла да се разсърди  ooooh! Ето я  rotfImbo rotfImbo rotfImbo

# 14
  • Мнения: 9 541
Кали Hug, мерси за темата! КЛИПЪТ НЕ ГО ОТВАРЯМ smile3511, ИЗПИШИ ГО, МОЛЯ ТЕ, ЗА ДА ГО ИЗГЛЕДАМ, МОООЛЛЛЯЯЯ!!!!!!!

За теб:

Общи условия

Активация на акаунт