Змия като домашен любимец.

  • 4 449
  • 11
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 18 697
Искам да намеря някой ,който споделя това ,ако има такива разбира се. Grinning

# 1
  • София
  • Мнения: 18 697
Няма ли някой проявяваш интерес към тези животинки?

# 2
  • Бургас
  • Мнения: 266
Имаме кралски питон пинстрайп - невероятна красавица, но постоянно имаме проблеми с намирането на мишки за храна

# 3
  • София
  • Мнения: 18 697
супер красавица да,ние имаме обикножен кралски мъж,калифорнииски кралски смок и зелен дървесен питон джайпура нашата гордост.Ние си  гледаме храната. Grinning

# 4
  • Мнения: X
Здравейте хора-гледах в прОдавалник как се завъртя спор покрай тези змии. Един човек гледал змии и даваха клип как дава подарените му котенца и змията ги жили и те горките скачаха като ужилени. Ужасно е да имате такъв любимец. Според мен е не Богу угодно да давате други живи животинки да гледате как се мъчат!
оТВРАЩАВАМ СЕ ОТ ТАКИВА ХОРА1

# 5
  • Бургас
  • Мнения: 266
Не знам кое е богу угодно- аз съм агностик! И аз мразя кучета, но не плюя по техните теми. Нашата питонка е чудесно,чисто създание - красавица, има нужда само от терариум, вода, място за криене и много любов. И като достоен хищник ОТ ЕДНА ЖИВА МИШКА на седмица!  Темата не е за хора с фобия от змии или слаби нерви!

# 6
  • Мнения: X
Не знам кое е богу угодно- аз съм агностик! И аз мразя кучета, но не плюя по техните теми. Нашата питонка е чудесно,чисто създание - красавица, има нужда само от терариум, вода, място за криене и много любов. И като достоен хищник ОТ ЕДНА ЖИВА МИШКА на седмица!  Темата не е за хора с фобия от змии или слаби нерви!
добре аз ив го казвам пък вие правете каквото знаете. Може би ви е приятно даже да гледатеакка мишките умират!

# 7
  • София
  • Мнения: 18 697
Това с този клип бе доста отдавна.И като се отвращаваш какво търсиш тук ходи си коментирай някъде на друго място.Хич не ме интересува плоското ти и ограничено мислене относно това.Освен това повечето змии в домашни условия ядат замразени и умрели мишки.И не понасям да ми се изтърси някой с меродавното си според него мнение и да ми казва кое на кому е угодно.ПОДМИНИ ТЕМАТА И  НЕ СЕ ЗАЯЖДАЙ С НАС КАТО НЕ ТЕ КЕФЯТ ВЛЕчУГИ.

# 8
  • Бургас
  • Мнения: 266
И аз реших просто с полуграмотни хора да не споря повече.

# 9
  • Мнения: 30
Влечугите са супер,обаче според мен само ги мъчите по тия терариуми.Не е въпросът в това,че ядат мишки или котки/понеже аз съм любител на котките/защото котките пък ядат гранулирана храна от теленца и агънца,което също е толкова "неморално" колкото и яденето на мишки според мен...ако изобщо може да се говори за морал в природата и нейните закони.Ама,някак си ми се струва неестествено да се гледат такива животни вкъщи,мисля че ще им е по-добре там където им е мястото-на свобода.

# 10
  • Мнения: 675
Зелен дървесен питон ми прозвуча интригуващо, защото знам, че са много капризни откъм влажност. Разкажи малко повече, моля те. Simple Smile

# 11
  • София
  • Мнения: 18 697
Ами има си подходящи уреди за всичко.Осигуряваме му влага имаме система за това,температурата също не е без значение.Доста фактори има не е лесна работа. LaughingНе само за него и за другите е така.

Общи условия

Активация на акаунт