Мнения за 99 ЦДГ Брезичка и 162 ЦДГ Вихрогонче в Кр. Село

  • 1 697
  • 1
  •   1
Отговори
  • Мнения: 126
Здравейте, мами!
Моля да споделите впечатления за 99 ЦДГ и 162 ЦДГ в Красно село.
От полза ще е и мнение за учителски колективи, поемащи от септември първа група.
Благодаря!  bouquet  bouquet

# 1
  • София по рождение
  • Мнения: 322
При когото и да се паднете само може да се радвате, че сте в "Брезичка"! Честито! Толкова тържества, толкова семейно приемат децата, строги са, не на последно място директорката държи отблизо и изкъсо нещата и си подбира персонала. Сега завършваме първа група и съм доста емоционална. В момнета са сборни групи в централата, но иначе ние сме във филиал и съм супер доволна. Това беше шестица от тотото. Честно да кажа мъчно ми е, че вече едната година е към приключване. Има традиции в изпращането на четвърта група и е много тържествен момент. Има много допълнителни занимания, като английския е всеки ден на цена от 25 лв, ако сте присъствали на всички часове. Футболът е сериозен - на края на годината се организира столично първенство между градините в Зимния дворец - голям кеф беше. Предлагат се народни и латино танци, ски училище и от втора група скално катерене, в централната сграда, разбира се. Във филиалите е чисто и ново, сякаш си в частна градина. Много сме доволни и благодарни на съдбата, че ни приеха там.

Общи условия

Активация на акаунт