Масаж с шоколад

  • 2 840
  • 23
  •   1
Отговори
  • Мнения: 5 647
От известно време се интересувам от различни видове SPA терапии и като последен писък се очертава масажа с шоколад. Не знам какъв ефект има, но поне звучи доста апетитно. Някоя от вас правила ли си е нещо подобно и какви са отзивите?  Доколкото знам освен масаж има и доста маска за лице пак с шоколад.

# 1
  • Мнения: 1 809
 eat...когато има шоколад около мен това са ми масажите...на устата  EmbarassedТа ефекта от този вид масаж при  мен е... Animal Pig.. EmbarassedАма сега съм на диета  WinkНо ще е интересно наистина,ако някой сподели впечатления Peace

# 2
  • Мнения: 5 313

Много апетитен масаж.

"Масаж с шоколад 
Възстановява мекотата на кожата и нежното усещане благодарение на тройното въздействие на какаото- хидратяция, антиоксидиране и емоционално удоволствие.Изключително релаксираща терапия. 
Най-новата процедура предрагана в център за масажи FinaStyle. Това не е просто масаж, а цялостна грижа за кожата и самочувствието на нашите клиенти. Терапията включва почистване на тялото с какаов ексфолиант, нанасяне на плътен слой шоколадова маска и последващ лек и нежен масаж с ухаещ шоколадов крем. Какаото стимулира произвеждането на ендорфини, известни като “хормони на щастието”. Те стимулират сетивата , освобождават напрежението, създават приятно усещане за комфорт. Масажът с шоколад вече доказа свойствата си като един от най-интересните, приятни и релаксиращи методи, повишаващи настроението и доставящи енергия на организма. Цена: 60 мин/28 лв 120 мин/55 лв "

Някоя мама знае ли къде в Пловдив правят  такъв масаж?

# 3
  • Мнения: 5 622


 Ами на мен не са ми  правили такъв масаж  Tired Последно с мъжа ми си направихме по един арома масаж. Даже в СПА хотела, където си ги правихме не видях да предлагат масаж с шоколад..  Thinking

А дали не е много цапащо все пак.....След това трябва и душ да си взимаш, а по принцип след масаж се чувствам като размазана и едва ли ще мога да се довлача до душа... Тогава ще си ходя негро..  Crazy

А шоколада е черен сигурно?Натурален?

# 4
  • Мнения: 292
eat...когато има шоколад около мен това са ми масажите...на устата  EmbarassedТа ефекта от този вид масаж при  мен е... Animal Pig.. EmbarassedАма сега съм на диета  WinkНо ще е интересно наистина,ако някой сподели впечатления Peace

ОФФфф-че : Направо се скъсах от смях на поста ти , ей дай боже повече хора като теб тук!!

# 5
  • Мнения: 206
Те стимулират сетивата...

.... и слюнкоотделянето, така че за уважаемите дами се грижи екип от Бърза помощ, специализиран в случаи на задавяне!

 Mr. Green  Flutter

Извън импровизираната шега предполагам, че е върховно удоволствие, но ако мога да си позволя подобен релаксиращ масаж, твърдо ще заложа на меда... Hug

# 6
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
Да, аз се масажирам с шоколад много редовно, но само вътрешно.  Wink
Приятно и вкусно е, мда.   Party

# 7
  • Мнения: 2 255
Да, аз се масажирам с шоколад много редовно, но само вътрешно.  Wink
Приятно и вкусно е, мда.   Party

и аз така  thumbsup

# 8
  • Мнения: 18 542
Аз си правя редовно масаж с шоколад на корема...отвътре  Crazy Mr. Green

# 9
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 786
Не може ли просто да разтопи човек 2 парченца шоколад (останалите 10 се приемат вътрешно по 1 на всеки 2 минути) и да си омаже муцуната?

# 10
  • Мнения: 4 371

Много апетитен масаж.

"Масаж с шоколад 
Възстановява мекотата на кожата и нежното усещане благодарение на тройното въздействие на какаото- хидратяция, антиоксидиране и емоционално удоволствие.Изключително релаксираща терапия. 
Най-новата процедура предрагана в център за масажи FinaStyle. Това не е просто масаж, а цялостна грижа за кожата и самочувствието на нашите клиенти. Терапията включва почистване на тялото с какаов ексфолиант, нанасяне на плътен слой шоколадова маска и последващ лек и нежен масаж с ухаещ шоколадов крем. Какаото стимулира произвеждането на ендорфини, известни като “хормони на щастието”. Те стимулират сетивата , освобождават напрежението, създават приятно усещане за комфорт. Масажът с шоколад вече доказа свойствата си като един от най-интересните, приятни и релаксиращи методи, повишаващи настроението и доставящи енергия на организма. Цена: 60 мин/28 лв 120 мин/55 лв "

Някоя мама знае ли къде в Пловдив правят  такъв масаж?
Това звучи много хубаво. Бих се подложила на такъв масаж, но само при условие, че ми дадат да се оближа после Blush
Иначе сърцето ми дали ще издържи да гледа как изтича в канала въпросното средство за масаж.
А къде е това студио? За един час май е по-добре, отколкото за два Thinking

# 11
  • Мнения: 7 837
Мажа се с шоколад само на специално избрани места и само, когато има кой да го изяде от там  Mr. Green

# 12
  • Мнения: 2 550
Мажа се с шоколад само на специално избрани места и само, когато има кой да го изяде от там  Mr. Green

И аз така  newsm10 Ми няма да оставяме шоколада да бъде измит, я! Тва си е грях!

# 13
  • Мнения: 5 622

 Няква лигня ни е обхванала напоследък и обръщаме всичко на майтап...не само в тази тема..що ли така?Дали не е от времето?Позатопли се... може да ни е разстопило, не само от вън, но и от вътре и лиготиите ни потекоха....като изворна река  Crazy

# 14
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 786
Е, аз съвсем сериозно питах за маска в домашни условия. Мотат ми се останали 2-3 ч.л. течен шоколад - с една да се намажа, две да изям, все берекет версин, стига да действа така...

Общи условия

Активация на акаунт